Перейти до публікації

Балачки


XСанЯX

Рекомендовані повідомлення

Всім прівет. Шукаю роботу в м. Хмельницькому.Може хтось щось чув за вільні вакансії?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Всім прівет. Шукаю роботу в м. Хмельницькому.Може хтось щось чув за вільні вакансії?

А в якому хоч напрямку, шукаєте роботу?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Освіта "облік і аудит", працював в банку менеджер по платежах від населення, потім в автоматизації.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

як підключити або перевірити доп. тахометр на СЕНСі

тянуть провод на эбу надо, под пасаж. седушку

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Народ, где-то у нас ремонт стекла лобового можно произвести. Внутрисалонное зеркало вырвано с куском стекла. Но не насквозь.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Народ, где-то у нас ремонт стекла лобового можно произвести. Внутрисалонное зеркало вырвано с куском стекла. Но не насквозь.

Звертайся до Сані, він підкаже

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

как раз проезжал мимо автостекла, вспомнил, что на форуме когда-то про них писали. 5 минут и планочка приклеена. Сказали, что 4 дня должна повисеть, тогда вешать стекло. Сервис понравился! Рекомендую!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Почав собі нормальну акустичну систему в авто встановлювати. Можливо в когось встановлений саб Free Air, хотілося б почути, як він грає??? Буду дуже вдячний. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Почав собі нормальну акустичну систему в авто встановлювати. Можливо в когось встановлений саб Free Air, хотілося б почути, як він грає??? Буду дуже вдячний. :rolleyes:

вот теперь тебе прямая дорога на встречи клуба. Так как эти ребята форум читают редко

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Здраствуйте! Допоможіть новачку. Проблема в тому,що при переключенні з 2 на 3,чи з 3 на 4 при вижиманні зчеплення двигун сам набирає оберти...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

якщо вижати зчеплення несвоєчасно забравши ногу з педальки газу (при наборі швидкості) - то двигун трішки газне, якщо вижати зчеплення після того як двигун зменшить оберти під навантаженням від авто - то на форсунки дається подвійна норма палива, щоб авто не заглохло (якщо оберти були занадто низькими...) все інше потрібно побачити/почути....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

,все правильно
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Нещодавно бачив по 33-му каналі рекламу Хмельниччини Авто, що вони мають обладнання для вирівнювання пошкоджень кузова без пошкодження фарбування автомобіля..... де ще є таке обладнання, бо щось Хмельниччина Авто викливає рвоту.... і ще казали що там не достатньо якісно навчилися .... і бажано ціну... маю невеличку вмятинку на порозі.... некошерно якось ... <_<

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Як встановити тахометр і який на Ланос 1,4 (може в когось є фото тахометра) і в скільки $ це обійдеться? :oops:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Здраствуйте! Допоможіть новачку. Проблема в тому,що при переключенні з 2 на 3,чи з 3 на 4 при вижиманні зчеплення двигун сам набирає оберти...

А з 1 на 2-гу і з 4 на 5-ту шо не набирає?

Можна з газом "промахнутися" якшо счепленя хватає в кінці, тоді треба регулювати.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Нещодавно бачив по 33-му каналі рекламу Хмельниччини Авто, що вони мають обладнання для вирівнювання пошкоджень кузова без пошкодження фарбування автомобіля..... де ще є таке обладнання, бо щось Хмельниччина Авто викливає рвоту.... і ще казали що там не достатньо якісно навчилися .... і бажано ціну... маю невеличку вмятинку на порозі.... некошерно якось ... <_<

есть такая контора, в виннице филиал 100%

но я никак немогу вспомнить ее название

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Нещодавно бачив по 33-му каналі рекламу Хмельниччини Авто, що вони мають обладнання для вирівнювання пошкоджень кузова без пошкодження фарбування автомобіля..... де ще є таке обладнання, бо щось Хмельниччина Авто викливає рвоту.... і ще казали що там не достатньо якісно навчилися .... і бажано ціну... маю невеличку вмятинку на порозі.... некошерно якось ... <_<

есть такая контора, в виннице филиал 100%

но я никак немогу вспомнить ее название

Також зацікавила ця інформація. Просто в мене загнуті оба пороги(минула зима) і задня дверка. Краска на порогах ціла, підрашувати не потрібно, тому нічого й не робив.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Знайшов номерок хмельницького майстра. Зателефонуйте за цим номером 0963468007, займається ремонтом вмятин без пофарбування. :rolleyes:

Змінено користувачем x_omega_x
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Знайшов номерок хмельницького майстра. Зателефонуйте за цим номером 0963468007, займається ремонтом вмятин без пофарбування. :rolleyes:

де він знаходиться, то приватний спеціаліст чи якесь підприємство ???

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Знайшов номерок хмельницького майстра. Зателефонуйте за цим номером 0963468007, займається ремонтом вмятин без пофарбування. :rolleyes:

де він знаходиться, то приватний спеціаліст чи якесь підприємство ???

Де знаходиться - не знаю, але точно в Хмельницькому. Мені лише вчора дали його номер. Тому навіть сам не встиг зателефонувати. Бо мені самому потрібно виправити невелику вм'ятину на крилі від горіха.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Видели как снега насыпало..... вроде прикольно но мне для работы очень плохо, дороги на раёне переметает....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.