Перейти до публікації

Балачки

XСанЯX
 Розповісти
Підписники 3

Рекомендовані повідомлення

Вот капец. Что такое невезет и как с ним бороться. Коль, аж теперь не хочется тебя лишний раз дергать со своими лампочками.

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Якщо впевнений по поводу виплати по КАСКО на 100%, то пробуй, за що ти їм щороку платиш таку суму?
IMHO за те, що якщо ти сам якусь дурницю впореш, то було б за що покрити собі збитки. Якщо розтринькувати КАСКО на всяких п'яних дур, то їх стільки, що ніякої КАСКО не вистачить. Адже в більшості договорів КАСКО після виплати по страховці сума на наступні відшкодування зменшується на вже виплачену (а не забуваємо що Коля вже скористався минулого разу своїм КАСКО).

Коля, а хіба ти не можеш нормально зробити експертизу? Пам'ятаєш в моєму випадку тип зробив собі експертизу на 11 штук збитків, при тому що в мене навіть номер не був подряпаний? Це при "лобовому"! Роби висновки! Точніше роби правильну експертизу

Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити цей контент.

/emoticons/default_ah.gif"> !

Всех с Рождеством!

Вопрос может и не вовремя, но всеже: как лучше решать вопрос: каско или цивилкой виновницы? Если первое, большая вероятность выплаты, но все деньги в счет кредита. Если второе, то за свои деньги сначала экспертизу, а потом ремонтируйся и жди когда выплатят. Как тут правильно? Решить надо до понедельника.

И кстати, цивилки есть у обоих сторон, что пишется у обоих страховых, чтобы не кинули?

Якщо впевнений по поводу виплати по КАСКО на 100%, то пробуй, за що ти їм щороку платиш таку суму? І ти вже знаєш своїх страховиків, а якщо зі сторони винної якась Княжа чи УПСК то тоді повна жопа

У виновницы Брокбизнес. Завтра независимый эксперт будет смотреть.

И я получил частичную компенсацию, так что на запчасти бабло уже есть

Змінено користувачем Nick T
Якщо впевнений по поводу виплати по КАСКО на 100%, то пробуй, за що ти їм щороку платиш таку суму?
IMHO за те, що якщо ти сам якусь дурницю впореш, то було б за що покрити собі збитки. Якщо розтринькувати КАСКО на всяких п'яних дур, то їх стільки, що ніякої КАСКО не вистачить. Адже в більшості договорів КАСКО після виплати по страховці сума на наступні відшкодування зменшується на вже виплачену (а не забуваємо що Коля вже скористався минулого разу своїм КАСКО).

Коля, а хіба ти не можеш нормально зробити експертизу? Пам'ятаєш в моєму випадку тип зробив собі експертизу на 11 штук збитків, при тому що в мене навіть номер не був подряпаний? Це при "лобовому"! Роби висновки! Точніше роби правильну експертизу

/emoticons/default_ah.gif"> !

при первом каско я после ремонта достраховался до полной стоимости страховки (это 200 грн с копейками). Это тоже надо учитывать, ведь тут ущерба в 5 раз больше. К томуже весной техосмотр делать и цивилку с каско проплачивать на след.год.

я пробовал уточнить по поводу большей стоимости экспертизы у эксперта, которого Олег (забыл ник, на хонде работает) посоветовал. Мне эксперт обьяснил что будут проблемы, так как СК не поверит цифрам и будет мурыжить, чего мне не сильно хочется.

Ну бачиш, моя страхова повірила. Навіть коли я відверто їм говорив, що їх хочуть розвести як кроликів.

Я коли переоформлював собі КАСКО, за умови що я попереднього року не звертався за виплатами, на новий рік значно зменшили відсоток. Хоча ти вже звертався першого разу, так що тобі втрачати немає чого. Ну то пробуй по КАСКО.

Удачі і пошвидше знову бути на колесах!

Всем привет.

Вчера при попытке установки обогрева зеркал, я сломал зеркальный элемент

/emoticons/default_be.gif"> тоесть саму стекляшку.

Как оказалось они у меня не хило приклеены к рамке на стекольный чёрный герметик, т.е. при попытке освободить края зеркала из чёрной оправы, его середина уверено сопротивлялась. Короче закончилось всё мелкимы кусочками. Отака мазефака получилась.

На форуме я не видел что-бы у людей было приклеено, или может что-то пропустил. Но уже не важно.

Вопрос в том где купить стекляшки? Подскажите плиз!

Може не найпростіший, але як тобі варіант (раз вже такий випадок) замовити скельця вже з підігрівом і асферикою? Той же Ергон до прикладу

так вже підігріви є

зараз викидати гроші на Ергон не весело

купити би звичайні

Так просто можна і асферику отримати. А підігріви я думаю хтось в тебе може купити. Думаю продати їх великою проблемою не буде.

сьогодні хочу, нема коли чекати

і ще не можу попасти на сторінку де ціна на ергон, чомусь пише що мені нема доступу???

сьогодні хочу, нема коли чекати

і ще не можу попасти на сторінку де ціна на ергон, чомусь пише що мені нема доступу???

Привіт !

Я собі ставив (клеїв) підігрів.

Колись замовляв дзеркала в інтернет магазині, то чи я спутав чи не такий мені дали номер і мені прислали звичайні дзеркала, котрі я поставив на своє авто. Мої залишилися... трамаю їх на той випадок, десь читав що від підігріву може обсипатися нанесене на дзеркало відблискуюче покриття....

В тебе приклеєне дзеркало до рамки було, чи просто вставлене в неї?

так вже підігріви є

зараз викидати гроші на Ергон не весело

купити би звичайні

зеркало правое или левое? У меня стекло зеркала лежит где-то без дела, отдам.

Коля, заберу какое есть!!!

В тебе приклеєне дзеркало до рамки було, чи просто вставлене в неї?

трішки було герметика, але зовсім трішки (на скільки я памятаю).

Так як фена у мене не було, то я дзеркало коалв на батарею і потім розбирав.

Та я і нагрів феном, але шо маємо то маємо.

Герметик є у всіх рідних елементах у вигляді двох точок. Може ти просто чи погано прогрів, чи встигло вистигнути. Фен буз звичайний побутовий чи технічний? Побутовий для цього не годиться.

Мабуть погано прогрів. Та вже х... з ним.

Піду на автобазар, може щось знайду.

признавайтесь, кто где какой акум покупал? точки Ынтеркарс, промтехсервистехника посетил. На базаре не был, и что-то не хоцецца!

Предлагают Force днепропетровский.

Змінено користувачем lankit

Я купил осенью на базаре за 340 грн. и отдал старый. Дали год гарантии.

Кажись Иста.

Всем привет.

Вчера при попытке установки обогрева зеркал, я сломал зеркальный элемент

/emoticons/default_be.gif"> тоесть саму стекляшку.

Співчуваю! Оце попадалово блін, на рівному місці :verysad:

Поставил я себе подогрев зеркал. Греют! Спасибо Коле за стекляшку.

Если кому надо поставить, могу помочь, качество гарантирую

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" data-src="https://lanos.com.ua/forum/uploads/emoticons/default_ag.gif">

Поставил я себе подогрев зеркал. Греют! Спасибо Коле за стекляшку.

Если кому надо поставить, могу помочь, качество гарантирую

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" data-src="https://lanos.com.ua/forum/uploads/emoticons/default_ag.gif">

:appl::appl::appl:

Сьогодні привезу на зустріч сві фільтр салону

/emoticons/default_cq.gif"> . Для людей, які сумніваються, чи варто його ставити

як підключити або перевірити доп. тахометр на СЕНСі

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в тему...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Відновити форматування

Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Розповісти
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • snigova_koroleva
    snigova_koroleva Адміністратор
  • james
    james Адміністратор
  • Ukraine4u
    Ukraine4u Адміністратор