Перейти до публікації

Балачки


XСанЯX

Рекомендовані повідомлення

В мене для розрузки "ричага" зі сторони рефлектора встановлена велика металева шайба з силіконовою прокладкою. На фотографія в фото-звіті її видно. Короче кажучи. Купив так купив. Я задоволений.

Змінено користувачем x_omega_x
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В мене для розрузки "ричага" зі сторони рефлектора встановлена велика металева шайба з силіконовою прокладкою. На фотографія в фото-звіті її видно. Короче кажучи. Купив так купив. Я задоволений.

як ставив лінзи, а потім на авто регулював горизонт, то на багато не вгадав ? бо у мене гараж далеко від того місця де буду переобладнувати фари...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В мене для розрузки "ричага" зі сторони рефлектора встановлена велика металева шайба з силіконовою прокладкою. На фотографія в фото-звіті її видно. Короче кажучи. Купив так купив. Я задоволений.

як ставив лінзи, а потім на авто регулював горизонт, то на багато не вгадав ? бо у мене гараж далеко від того місця де буду переобладнувати фари...

ты сразу почти попадешь, некоторые вообще не регулируют, так как все ок. Есно если фары до этого были отрегулированы

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

якщо фари були відрегульовані, а потім одну зняв і поставив на місце - то прийдеться перерегульовувати (у мене був такий випадок)...

просто не хочеться попасти на досить кривий горизонт, обовливо в сторону годинникової стрілки...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

як ставив лінзи, а потім на авто регулював горизонт, то на багато не вгадав ? бо у мене гараж далеко від того місця де буду переобладнувати фари...

Майже вгадав. Вчора регулював фари, то лише трошки ліввий початок горизонту був вище загальної лініії, але майстре сказав, що не треба крутити лінзу, і так норм. Але я все ж таки біля стіни спробую трішки провернути лінзу проти часової стрілки, щоб бути точно впевненим...

А навіщо регулювати лише в гаражі, хіба мало ріних стін і біля них рівних площадок.????

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

як ставив лінзи, а потім на авто регулював горизонт, то на багато не вгадав ? бо у мене гараж далеко від того місця де буду переобладнувати фари...

Майже вгадав. Вчора регулював фари, то лише трошки ліввий початок горизонту був вище загальної лініії, але майстре сказав, що не треба крутити лінзу, і так норм. Але я все ж таки біля стіни спробую трішки провернути лінзу проти часової стрілки, щоб бути точно впевненим...

А навіщо регулювати лише в гаражі, хіба мало ріних стін і біля них рівних площадок.????

Авто залишається в гаражі, фари забрав додому....

Відстань до гаража 30-35 хв пішки або 12-15 грн такси...

от і не хочеться лишній раз (зважаючи на холод) туди-суди переміщатися...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Авто залишається в гаражі, фари забрав додому....

Відстань до гаража 30-35 хв пішки або 12-15 грн такси...

от і не хочеться лишній раз (зважаючи на холод) туди-суди переміщатися...

Лінзи вже купив??? А на гаражі чим не підходить переобладнувати???. Гараж де знаходиться, якщо не секрет? Може зможу допомгти з місцем переобладнянням.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Авто залишається в гаражі, фари забрав додому....

Відстань до гаража 30-35 хв пішки або 12-15 грн такси...

от і не хочеться лишній раз (зважаючи на холод) туди-суди переміщатися...

Лінзи вже купив??? А на гаражі чим не підходить переобладнувати???. Гараж де знаходиться, якщо не секрет? Може зможу допомгти з місцем переобладнянням.

Лінзи мали прийти сьогодні - але прийдуть завтра...

Гараж не мій, і там не має електроенергії.... Гараж на Дубово (коло ЛІГИ)

Фари вже розібрав... завтра планую зібрати все до купи і ставити...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Коля, мы сегодня с str и maerts сравнивали с фотографировали разнообразные линзы от 1 до 4 поколения.

В общем "бомбой" мы все трое назвали линзы, которые пойдут тебе. Через час фото выложу

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Коля, мы сегодня с str и maerts сравнивали с фотографировали разнообразные линзы от 1 до 4 поколения.

В общем "бомбой" мы все трое назвали линзы, которые пойдут тебе. Через час фото выложу

Везе ж людям!
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Скопирую еще сюда:

Итак, начинаем большое фотосравнение линз разных поколений. Фото вот:

Слева направо: линза 4 поколения 2.8дюйма, линза 4 поколения 2.5дюйма, линза 3 поколения 2.5дюйма (большего размера не бывает) и линза первого поколения 2.5 дюйма (только цоколь той линзы что был у меня не Н4, а Н7, сорри).

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Фото спереди:

4 поколение маска на 2.8дюйма и маска на 2.5дюйма (сорри, но маску до конца не вцепил и ангельские глаза не надел)

Оно же, но с размерами.

Крепеж линз четвертого поколения. Вот тут бы хотелось остановиться поподробнее. Дело в том что четвертое на 2.5дюйма есть двух видов, что будет видно ниже по фото света. Так вот, 1 и 2 фото это крепеж новой линзы, а 3 и 4 это крепеж старой линзы. Новый крепеж мне понравился больше, как посадка лампы, так и посадка линзы к отражателю.

Крепеж линз 3 и 1 поколения, на фото 3-го. На резьму накручивается большая гайка

Устройство шторки в 4 поколении и что происходит в линзе при переключении ближний-дальний:

И что в 3-ем поколении на ближнем:

Ну и какие бывают маски на линзах 4-го поколения кроме представленных выше на фото:

ПРОДОЛЖАЕМ:

Сегодня ко мне подьехали одноклубники из ланос-форума (str и maerts) и помогли мне с фото, так что показываю вам как светят эти 3 линзы. Дальний мы не фотографировали, на улице холод, уж извините. Также нет света 4-ой линзы на 2.8дюйма, так как к этому времени они оказались проданы.

Первое поколение вот:

Третье поколение вот:

Четвертое поколение (старого образца) вот:

Четвертое поколение (нового образца) вот:

Тут есть пару замечаний по поводу четвертого поколения: у нового образца более зеркальный отражатель, линза на 3мм больше, чуть большая линза по размеру (сначала это даже не заметили) и очень четкая линия СТГ. Визуально когда мы ее только включили, однозначно было видно: бомба.

Есть еще и а дальнем улучшения, так как другая шторка на дальний, вот смотрите и сравнивайте:

старый образец:

новый образец:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Отримав (в обмін на певну кількість "казначейських білетів") девайс червертого покоління. (Все наше рідне - Китайске :verysad: )

Сьогодні ввечері-завтра зранку буду ставити. Спробую нафоткати процес установки (якщо комусь цікаво) та викласти (приблизно в післяобідню пору) фотоодчод... :boyan:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Чекаємо. Починають і мене навідувати нав"язливо думки про лінзи. От комусь би продати свій ксенон, то процес пішов би швидше. Коля, а обмін з доплатою можливий?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А в вас що, таксистів мало? :)

та ну їх на...Вони вроді хочуть, а як до грошей доходить, то хочуть за 100 грн

Змінено користувачем AndreyMOR
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Чекаємо. Починають і мене навідувати нав"язливо думки про лінзи. От комусь би продати свій ксенон, то процес пішов би швидше. Коля, а обмін з доплатою можливий?

фотоодчод буде в понеділок, бо трохи запарився з тими лінзами (конструктор, скрізь потрібно напильник і т.д.)

А так - то достали мене ті лінзи, але світять добряче... :shetong:

І з далку як половинка БМВ... 8-)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

а что ты за них захочешь?

реальну вартість яку пропонуєш?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Кстати, Андрюха, мои поздравления!

Я як завжди щось пропустив?
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Кстати, Андрюха, мои поздравления!

Я як завжди щось пропустив?

Так Андрея вроде было, или я уже что-то путаю?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Просто нериємно коли назву мого міста перекособочують. Дуже часто це роблять люди з інших міст. Але коли це роблять хмельничани, то Ви вже мене пробачте...

Так...не подумайте, що хочу образити, але Хмельницький це і є перекособочення...історична назва міста зовсім інша ;)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Так Андрея вроде было, или я уже что-то путаю?

Тю, точно. А я така затуркана, така затуркана...

Андрюхо, приєднуюсь до вітань.

Так...не подумайте, що хочу образити, але Хмельницький це і є перекособочення...історична назва міста зовсім інша ;)

Точно. На наших землях ще колись уличі і тиверці жили. От тільки не знаю як вони тут поселення називали.

Живіть реальністю.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.