Перейти до публікації

Балачки


XСанЯX

Рекомендовані повідомлення

Хотел с вами подилится такой вот темой... 1 месяц тому назад я что-то начал замечать что моя маффинка не так хорошо едит как раньше. Я уже начал грешить на свечи взял их выкрутил, смотрю что все ништяк цвет такой как должен быть(смотрел по таблице рис. плаката БОШ)! Отец мну говорит: "Сына, возьми поменяй топлевный фильтр, он 25грн. стоит". Короче я его поменял...ну вроде лучше, но не то!!! Тогда Отец говорит: "Поменяй воздушный, он стоит 30грн." И что вы думаете... вроде такая эрунда, но помогло кпец просто.......Машина с под себя жжжжжжрррр!!! Я ДОВОЛЬНЫЙ, ШО СЛОН!!!!!! :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

А ти коли масло міняеш то повітряний не міняєш? Я завжди так роблю

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А ти коли масло міняеш то повітряний не міняєш? Я завжди так роблю

Андрюха, я когда масло меняю тоже все фильтра меняю(масляный, топливный, воздушный). Я на етих фильтрах наездил всего 6 тис. и все....но уже позабивались, либо такие фильтра хорошие, либо действительно нужно чаше менять!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

чтобы ты знал: воздушный фильтр желательно менять каждые 10-15тыс. Кроме того нежелательно выбивать из него пыль и ставить обратно

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Саня str, напиши мені "прізвище" своїх стойок

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

Уважаемые колеги, скажите нет ли у кого стандартной вешалки(крючка) за водитилем в Ланос??? Мне жена сломала, а мне очень не удобно куртку на сиденье ложить!!! Даже согласен купить за разумную цену!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Уважаемые колеги, скажите нет ли у кого стандартной вешалки(крючка) за водитилем в Ланос??? Мне жена сломала, а мне очень не удобно куртку на сиденье ложить!!! Даже согласен купить за разумную цену!!!

а по-руках її, по-руках!!! Заїдь на якусь разборку, я собі від Мазди323 взяв

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Жалко дружище!!! :rolleyes:

Крючка жалко, чи дружину??? :yahoo:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Я смотрю моя первая тема в клубе еще популярна. :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я смотрю моя первая тема в клубе еще популярна. :)

Ти хто. Почему не знаєм?

Темі вже пів року. Ти начебто почав на зустріч напрошуватись. От вже пів року минуло, а тебе на зустрічах ще ніхто не чув і не бачив. То ти в клубі чи як? :crazy:

P.S. Це ти зараз так, пофлудити вчергове? :ay-yay:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Да я в клубе. На встрече не появлялся потому что у меня нет водительскых прав отец мал как то приехать уже собрался и поехал но опоздал да и в дома он через работу очень редко незнаю если всё будет хорошо,будет время то может еще приедем.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ах да не подумайте что я выдаю себя за кого то другого потому как я в своих первых постах отвечал на украинском ,а сейчас на руском по тому что мне так как то удобней просто информацыя в большынстве на русском и я прывык отвечать на этом языке ,но якщо ви хочите я в вашвй гілці можу з вами спілкуватись на державні мові.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ах, да не подумайте что я выдаю себя за кого-то другого, потому как я в своих первых постах отвечал на украинском по-украински,а сейчас на русскомпо-русски по тому потому что мне так как-то удобней, просто информацыия в большыинстве на русском и я прыивык отвечать на этом языке ,но якщо ви хочите я в вашвй у вашій гілці можу з вами спілкуватись на державні мові державною мовою.

Sorry за флуд, не стримався. Ви і справді вважаєте що знаєте російську?
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ах, да не подумайте что я выдаю себя за кого-то другого, потому как я в своих первых постах отвечал на украинском по-украински,а сейчас на русскомпо-русски по тому потому что мне так как-то удобней, просто информацыия в большыинстве на русском и я прыивык отвечать на этом языке ,но якщо ви хочите я в вашвй у вашій гілці можу з вами спілкуватись на державні мові державною мовою.

Sorry за флуд, не стримався. Ви і справді вважаєте що знаєте російську?

Ну прямо аж так досконально не знаю,і з української в мене теж не найкращі показники (на 7 балів екзамен здав).То що мені зовсім нічого не писати і нікуди не заходити?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Потрібно швидко і якісно відрегулювати фари на стенді. Де це можна зробити окрім Хмельниччина АВТО???

Бажано адрес та телефончик для зв'язку!!! Буду вдячний за допомогу.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я регулював на Форсажі(Хонда)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Потрібно швидко і якісно відрегулювати фари на стенді. Де це можна зробити окрім Хмельниччина АВТО???

Бажано адрес та телефончик для зв'язку!!! Буду вдячний за допомогу.

на уахолдинге. Я даже догадываюсь зачем тебе это :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

на уахолдинге. Я даже догадываюсь зачем тебе это :)

ЮАхолдинг - це цей, що знаходиться поруч з вами на Озерній??? Там ще Саманди продають.

Так, ви правильно здогадуєтесь, в цій темі вже все розписано

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

на уахолдинге. Я даже догадываюсь зачем тебе это :)

ЮАхолдинг - це цей, що знаходиться поруч з вами на Озерній??? Там ще Саманди продають.

Так, ви правильно здогадуєтесь, в цій темі вже все розписано

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

про "хонду" не скажу, в Хмельниччині авто регулювали просто ніби на рівній площині (відїхав від підйомника, щоб нікому не заважати). На УА Холдингу (по вул. Трудовій) заїхав на підйомник, на котрому роблять розвал, працівник чемно відрегулював. Ціна була демократична колись, просили 15 грн. зараз мабуть дорожче...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

на уахолдинге. Я даже догадываюсь зачем тебе это :)

ЮАхолдинг - це цей, що знаходиться поруч з вами на Озерній??? Там ще Саманди продають.

Так, ви правильно здогадуєтесь, в цій темі вже все розписано

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Интересно, и сколько стоит такое чудо? Работа проделана хорошо, только если на фото все верно, то я так и не понял, зачем покупать столь редкие лампы под цоколь линз Н1-Н7 и такие же линзы, если на ланос удачно идут стандартные D2 лампы (цоколь линз Н4), которые доступны на каждом шагу?

Ну понятно у меня элантра, там по другому не сделаешь, но в ланос...

Змінено користувачем Nick T
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

на уахолдинге. Я даже догадываюсь зачем тебе это :)

ЮАхолдинг - це цей, що знаходиться поруч з вами на Озерній??? Там ще Саманди продають.

Так, ви правильно здогадуєтесь, в цій темі вже все розписано

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Интересно, и сколько стоит такое чудо? Работа проделана хорошо, только если на фото все верно, то я так и не понял, зачем покупать столь редкие лампы под цоколь линз Н1-Н7 и такие же линзы, если на ланос удачно идут стандартные D2 лампы (цоколь линз Н4), которые доступны на каждом шагу?

Ну понятно у меня элантра, там по другому не сделаешь, но в ланос...

Ось пропонують подібний ксенон... та й ще багато де...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Интересно, и сколько стоит такое чудо? Работа проделана хорошо, только если на фото все верно, то я так и не понял, зачем покупать столь редкие лампы под цоколь линз Н1-Н7 и такие же линзы, если на ланос удачно идут стандартные D2 лампы (цоколь линз Н4), которые доступны на каждом шагу?

Ну понятно у меня элантра, там по другому не сделаешь, но в ланос...

Це чудо обійшлось мені з блоками Mitsumi в 210$ із знижкою для члена клубу + відсутність подарункової упаковки. Розмір лінзи 2,5 дюйма. Лампи такі є де купити, тому проблемою не буде, щоб їх знайти.

А про те, що цоколь унівресальний, тільки шайбу зміни і став на інше авто - то це також не погано. Були б зі звичайним цоколем Н4 під лампу Д2, то взяв би такі. А так забрав останній комплект. Хоча мені різниці не було які ставити. Просто в момент захотів купити лінзи і взяв ті, які сподобались.

Змінено користувачем x_omega_x
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ось пропонують подібний ксенон... та й ще багато де...

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Это ты дал ссылку на первое поколение. Такое у меня сейчас 200-220дол стоит, дешевле чем на автозвуке. И в них нормальный Д2 цоколь. А у него не эти линзы.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Це чудо обійшлось мені з блоками Mitsumi в 210$ із знижкою для члена клубу + відсутність подарункової упаковки. Розмір лінзи 2,5 дюйма. Лампи такі є де купити, тому проблемою не буде, щоб їх знайти.

да знаю я что их найти можно, они даже в моем магазине имеются. Но это не стандартный цоколь, где-то в дороге не заменишь просто так, что заставляет вкладывать еще двадцатку минимум в лампы на всякий случай.

А про те, що цоколь унівресальний, тільки шайбу зміни і став на інше авто - то це також не погано. Були б зі звичайним цоколем Н4 під лампу Д2, то взяв би такі. А так забрав останній комплект. Хоча мені різниці не було які ставити. Просто в момент захотів купити лінзи і взяв ті, які сподобались.

Но оно мелкое это крепрение. Под Н4 цоколь линзы имеют больший диаметр крепежа, так как "рычаг" получается менее нагружен

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Кстати вот читайте:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.