Перейти до публікації

Балачки


XСанЯX

Рекомендовані повідомлення

Коля при встрече поделишся опытом или может так попробуеш написать!!!

Самый простой это снять презервативы с лампочек и заклеить шкалу оракалом.

Второй вариант просто поменять на диоды.

Ну а лучший наверное будет наклеить по кругу шкалы в середине ленточку, тогда будет 100% равномерное свечение

А где в Хмельницку можна купить оракал?

на рынке

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

привітайте мене, вчора купив 3 колеса BFGoodrich Touring

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

з дисками 8-) . 4 на таможні при перевозці вкрали. :verysad:. Диски підійшли один в один, але ЕТ на моїх 49, на нових 46. ковпаки не тримаються.

Вітаю

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А где в Хмельницку можна купить оракал?
1) Не в Хмельницку а в Хмельницькому

2)

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

3) Попитай в рекламних агенціях що займаються зовнішньою рекламою

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

:stop: А чому містер "str" такий непривітний??? Напевно настрою немає... Людина просто запитала.... Особисто я ніколи не читаю ті томи правил що пропонують нам сайти, ел.пошти.

А по-друге Вас же ніхто не примушував відповідати. . . От "Nick T" вічливо відповів. Не всі ж такі образовані як Ви!

Вибачте якщо чимось образив

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

:stop: А чому містер "str" такий непривітний??? Напевно настрою немає... Людина просто запитала.... Особисто я ніколи не читаю ті томи правил що пропонують нам сайти, ел.пошти.

А по-друге Вас же ніхто не примушував відповідати. . . От "Nick T" вічливо відповів. Не всі ж такі образовані як Ви!

Вибачте якщо чимось образив

str немного прав, так как некоторых писателей на форумах приходилось учить писать, особенно неприятно когда парень в 20лет начинает специально писать с ошибками что глаз сломаешь.

PS это не замечание тебе, это просто вспомнилось.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1.Большое спасибо за ответы.

2.Большое спасибо,Ваши замечания учтены, буду исправлятся.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Народ, підкажіть як вставити лінійку для себе . я її робив на

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

. Що далі робити щоб вона була тут???????????:sos::sos::sos:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Народ, підкажіть як вставити лінійку для себе . я її робив на

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

. Що далі робити щоб вона була тут???????????:sos::sos::sos:
Ось на цій сторінці треба написати подібним чином:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити код.

Що стосується зауважень... А що, треба очі закривати на неповагу до свого міста і до співрозмовників? Треба грати в привітного дурника і заохочувати це?

Правила створені для того, щоб їх читати і виконувати, це в свою чергу буде сприяти порядку на форумі.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

:stop: А чому містер "str" такий непривітний??? Напевно настрою немає... Людина просто запитала.... Особисто я ніколи не читаю ті томи правил що пропонують нам сайти, ел.пошти.

А по-друге Вас же ніхто не примушував відповідати. . . От "Nick T" вічливо відповів. Не всі ж такі образовані як Ви!

Вибачте якщо чимось образив

Та ні, настрій дуже навіть є :yahoo: . Якщо подивитесь в кінці мого повідомлення я написав відповідь на питання.

Просто нериємно коли назву мого міста перекособочують. Дуже часто це роблять люди з інших міст. Але коли це роблять хмельничани, то Ви вже мене пробачте...

Так саме я вважаю неповагою до інших учасників форуму купи безграмотно постів. Пробачте, але їх часто просто неможливо читати. Майте толерантність до інших. Нажаль неможу похвалитись тим, що завжди сам пишу грамотно (ну давно я вже школу закінчив :wink: ) але завжди вдячний, коли мене виправляють.

На рахунок правил. Скажу відверто під час реєстрації на форумі я їх також не перечитував. Так само поставив галочку і натиснув "далі". Але це не звільняє мене від їх виконання. "Галочка" якраз значила те що правила я перечитав і зобовязуюсь їх виконувати.

Я думаю порушникам правил краще, коли їх поправлять колеги, ніж коли їх оштрафують модератори чи адміни? Isn't it?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

"містер str" Ви не проти якщо я так буду говорити на ВАС??? Не ображайтеся що я так написав, може і я трішки погарячкував... :oops:

А на рахунок помилок, то ми - люди, а людям властиво помилятися як в житті, так і на мою думку в правописі :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

І ще одне, модераторам варто було б запропонувати керівництву клуба (ядже вони напевно всі знайомі і спілкуються немало) створити таку фішку як перевірка правопису. Я думаю що проблема на 20% вирішилася :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ого, не був на рідній гілці один день, а тут такий "шкандаль" розпочався :yahoo:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

"містер str" Ви не проти якщо я так буду говорити на ВАС??? Не ображайтеся що я так написав, може і я трішки погарячкував... :oops:
Краще просто str без всяких додатків. Ображатись і не думав. :beer:
І ще одне' date=' модераторам варто було б запропонувати керівництву клуба (ядже вони напевно всі знайомі і спілкуються немало) створити таку фішку як перевірка правопису. Я думаю що проблема на 20% вирішилася :)[/quote']Як варінт скидай текст у Word і перевіряй там. Думаю буде не набагато довше, а редактор правопису там значно потужніший.

Лего сказати "створити". Все залежить чи дозволяє це движок форуму.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ого, не був на рідній гілці один день, а тут такий "шкандаль" розпочався :yahoo:

Та ні, який там "шкандаль". Просто поговорили на рахунок правопису. Хтось виступав "За", а хтось вдвічі "за, за" :beer::D:D:D:D:boyan:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 5 тижнів потому...

Заранее прошу прощения если не туда.Вот прикольная песенка про Хмельницкий!

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Заранее прошу прощения если не туда.Вот прикольная песенка про Хмельницкий!

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Именно туда :)

Приятная композиция.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вот и хорошо что туда, вот ещё видео про Хмельницкий.Собственно от сюда взята сама песня.Правда видео в формате мобильного телефона - 3gp.Если кому будет нада лучшие качество(.avi) безпроблем скину.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Ура!!! Слава Богу!!! Я опять в форуме, а я уже думал, что его уже не увижу.....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ура!!! Слава Богу!!! Я опять в форуме, а я уже думал, что его уже не увижу.....

Так не тільки ти так думав :energy:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Андрей привет!!! Я купил пороги, но там был только один комплект и чувак сказал что будет еще в воскресение... я Коле отдал тот, а твой куплю и передам позже! Завтра заеду на Хмель авто буду их задрачиват за плафон!!!

Пытался отправит в личку не удалось!!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Андрей привет!!! Я купил пороги, но там был только один комплект и чувак сказал что будет еще в воскресение... я Коле отдал тот, а твой куплю и передам позже! Завтра заеду на Хмель авто буду их задрачиват за плафон!!!

Пытался отправит в личку не удалось!!!!

Сенкс

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

а я так и не смог попасть на форум своими силами, пришлось просить админов востановить пароль

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

а я так и не смог попасть на форум своими силами, пришлось просить админов востановить пароль

по ходу это у всех проблемка с входом. прекрасно помогает ссылка в письме с форума про открытие форума на автоматическое восстановление пароля. а после входа с новым паролем- можно изменить на любой. Кстати, Коль, в любой день с 9.00 до 18.15 я готов за дисками встретится в районе площади. Свисни как будешь! номер я тебе в лс скидывал.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

вожу диски в машине, но в центре города почти не появляюсь. Будет возможность наберу

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Колеги!!!!!!!!!!!!!!!!!! Сегодня был на Хмель-Авто и купил Андрею штурманский плафон с Нубиры, так вот мну сказали что их еще есть 9 шт., так что спешите!!!!! 8-)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.