Перейти до публікації

Клубна атрибутика у Хмельницькому регіоні


Nick T

Рекомендовані повідомлення

Розміри на фото дуже сподобались, такий цікавить

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Доречі! :idea:

Якось не дуже вірно складати списки бажаючих, нам потрібно не так і багато написів (поки!) а ще менше крилець.

Не забули? Ці речі треба заслужити. Давайте серед старожилів разом з представником в регіоні визначимось точно із політикою: коли член клубу має право на отримання тієї чи іншої наліпки.

Я пропоную наклейка - по приїзду на 3-тю зустріч клубу (або навіть після 3-х), крильця - ще більше, або за рішенням старожилів.

Пропоную через це замовлення все ж приймати (фактично потрібно орієнтовно знати яких більше - білих чи чорних, та розмір крилець), але нагору відправити замовлення зі значним запасом, а видачу наклейок вже потім контролювати на місці.

Якось так :tomno:

Пусть будет так, как раз когда их получит Nick T(наклейки), то я уже буду на встрече 3 раз!!!! Ведь я так понимаю ты про меня пишеш, что я был мало раз на встрече и мну пока нельзя давать наклейку???

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Пусть будет так, как раз когда их получит Nick T(наклейки), то я уже буду на встрече 3 раз!!!! Ведь я так понимаю ты про меня пишеш, что я был мало раз на встрече и мну пока нельзя давать наклейку???
Нет, я пишу не конкретно о тебе, тебя мы уже видели хорошо знаем :) а вот определённая политики всё же нужна, чтобы не кто-нибуть ездил с наклейками и возникали

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, а проверенные люди.

Тебе можно и даже нужно :ay-yay:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Пусть будет так, как раз когда их получит Nick T(наклейки), то я уже буду на встрече 3 раз!!!! Ведь я так понимаю ты про меня пишеш, что я был мало раз на встрече и мну пока нельзя давать наклейку???

у тебя уже 41 сообщение в разных темах. Даже если бы ты появился 1-2 раза на встрече, я бы наклейку дал.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Спасибо ребята, мне приятно!!! :):beer: Коля если тебя не затруднит узнай размер наклейки!!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Спасибо ребята, мне приятно!!! :):beer: Коля если тебя не затруднит узнай размер наклейки!!!!

да если бы в личку или на форуме кто ответил на мои запросы, то уже бы узнал. А пока молчат

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Для тих хто на Ланосі моделі "бронетранспортер".

"Крилишки" треба заслужити. Мінімальна вимога - присутність хоча б на десяти зустрічах.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну что Коля, что там слишно про наши наклейки!!! Или там все мутно.........????

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Мутно, в личке пусто
Там в Киеве шота двигаются вроде.. а шо, галяк вообще? :dontknow:

Николай, до встречи осталось совсем мало времени, клеить же нужно уже :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Итак, информация:

Крильця бувають чорні й білі, десь 5х15 см

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Это просто шикарный размер, можна клееть на кришку багажника....будет просто бомба!!!! Коля, а можна мне тогда чёрного цвета на моем серебрестом "корёше", на кришке будет очень хорошо смотрется!?!?!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вот на встрече сегодня и решим что кому и сколько

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

maerts

Привет! На форуме писал про знакомых рекламщиков. Хочу сделать инд.наклеечку на рамочку подж номер. Что можно придумать?

Виталий

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

maerts

Привет! На форуме писал про знакомых рекламщиков. Хочу сделать инд.наклеечку на рамочку подж номер. Что можно придумать?

Виталий

Да. Я уверен многие, работающие в этой сфере, смогут это сделать. Мне предлагали этот вариант.
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

заказ на наклейки уже давно отправлен, ждем посылку

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

заказ на наклейки уже давно отправлен, ждем посылку
Я так розумію що lankit'а цікавить не класична наклейка, а зменшеного розміру, щоб вмістилась на штатну номерну рамку. В тебе в замовленні таких точно немає :wink:
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я так розумію що lankit'а цікавить не класична наклейка, а зменшеного розміру, щоб вмістилась на штатну номерну рамку...
До того ж індивідуальну.
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я так розумію що lankit'а цікавить не класична наклейка, а зменшеного розміру, щоб вмістилась на штатну номерну рамку...
До того ж індивідуальну.
В смислі не просто "lanos.com.ua"?
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

наконец-то я у себя нашел одну черную наклейку lanos.com.ua

если кому нужно 8-067-9990550

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

:) Если до встречи >>>26 июля :ay-yay: :ay-yay:
Не думаю. На эту наклейку политика распространяется та же.
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.