Перейти до публікації

Чорний список


yaroslav21

Рекомендовані повідомлення

Я вважаю,що варто підтримати і продовжити тему чорного списку,в зв язку з незовсім "високим" рівнем сервісу,обслуговування,культури,відношенні до людей в цілому.Пишіть про все,що вам неподобається,що ви вважаєте не справедливим,про будь які неординарні ситуації,про всіх мудаків і т.д.Називайте все своїми іменами.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Відкрию тему,все залежить від настрою судді,недавно зі знайомим стався прикрий випадок.Перевищення швидкості на 50 кмгод,інспектор нормально не представився,покази фари викликали сумніви,інспектор запропонував альтернативний спосіб(100грн),чоловік відмовився склали протокол з порушеннями(без номеру прибору,і т.д.)копію протоколу не надали(а зобовязані),сертифікат на фару не показали,одним словом беспердел,а в суді коли він побачив протокол там вже були підписи свідків з нерозбірливо написаними адресами,ФІО свідків які нібито бачили як він перевищив швидкість(вони мали стояти біля ДАЙШНИКА і дивитись на фару-бред),але це все для судді не було аргументом і на першому ж засіданні!Без свідків!було прийняте рішення 30год громадських робіт....Хіба не піда...аси

P.S. Отже як виявилось Сихівський суд самий гумнянний

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 6 місяців потому...

перед піписом протоколу - проситься шановного пана інспектора - повністю заповнити протокол, після чого запитується чи він все заповнив, якщо відповідь "ТАК" - малюються знаки Zорро на всіх незаповнених місцях, якщо ні - то все з початку.

Соррі що піднімаю, таку давню тему 8-)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Взагалі не потрібно було підписувати протокол, а інспектор нехай запросить понятих( там є така графа) і в їх присутності заявити про відмову підпису протоколу... :D як за правило 90% відпускають, або краще в пояснені писати, що заперечую все, бо не згідний, їхав їз відповідною швидкістю( якщо проста "фара", взагалі не доказ, нема ні номера машини, ні часу , коли сталось порушення, тобто чим довше з ними "філосовствувати" тим більше неспівпадіння часу підпису протоколу),також і на рахунок інших порушень...... золоте правило Ваше слово проти слова ПРАЦІВНИКА ДАЇ :D>:-]

І головне правило !!! знати правила дорожнього руху !!! повірте, 99 відсотків, це "взяття на понт". Хіба що крім "грубих" порушень. Сила в знані !!! :):):)

Змінено користувачем adudik
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Взагалі не потрібно було підписувати протокол, а інспектор нехай запросить понятих( там є така графа) і в їх присутності заявити про відмову підпису протоколу... :D як за правило 90% відпускають, або краще в пояснені писати, що заперечую все, бо не згідний, їхав їз відповідною швидкістю( якщо проста "фара", взагалі не доказ, нема ні номера машини, ні часу , коли сталось порушення, тобто чим довше з ними "філосовствувати" тим більше неспівпадіння часу підпису протоколу),також і на рахунок інших порушень...... золоте правило Ваше слово проти слова ПРАЦІВНИКА ДАЇ :D>:-]

І головне правило !!! знати правила дорожнього руху !!! повірте, 99 відсотків, це "взяття на понт". Хіба що крім "грубих" порушень. Сила в знані !!! :):):)

Щодо взяття на "понт",практикую останнім часом таку річ.Коли інспектор намагається ствердно довести моє порушення після того як я починаю відмовлятись,тоді задається просте запитання " Ви,що намагаєтесь спровокувати мене на суперечку?",питання 100% ступорить інспектора даючи вам час щоб сказати наступне "Ви розумієте,що дієте протизаконно?",питання яке заставляє виправдовуватись інспектора,і спонукає Вас скорчити чим нагліше ліцо,і видати наступну фразу "Вам ні дочог зі мною сваритись,адже я не порушив жодних правил дорожнього руху".Для мене цей алгоритм діє 100% 8/8 останніх випадків.Бажаю успіху :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

18.1. Водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека.

Я на тому раз попався:( Не обов'язково зупинятися, коли пішохід виставив ногу, а на тому часто ловлять менти. Перечитайте ще раз уважно правила і возіть з собою книжечку з ПДД.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 місяці потому...

P.S. Отже як виявилось Сихівський суд самий гумнянний

ну ну а хто слухав ???? певно Сергій Валентинович )

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

правило 1. Завжди з собою возити ПДР.

привило 2. Ніколи не відмовлятися від підпису в протоколі чи постанові - писати, все всупереч тому, що написано ДАІ,

правило 3. Уважно читати то що написано, порожні місця прокреслювати.

правило 4. не вестися на, останнім часом поширено, ми штрафувати не будемо - дамо попередження, при тому списують всі ваші дані, в подальшом в кращому випадку прийде штраф з Виконавчої, з гіршої - рішення про позбавлення прав. ... пишуть потім з вашими даними протокол і постанову ... а порушення час і місце придумують вже самі.

правило 5. Якщо вже шось написано - обовязково оскаржувати до суду. )))

Як свідчить досвід оскарження постанов - часто ДАІ не правильно заповнюють протокол і постанову, не зазначають усіх необхідних даних і т.д. (зокрема реальні випадки коли не зазначають місця порушення (вулиці), суті порушення (п. ПДР), або зазначають знак такий то, що теж не є вірним ну і т.д. ...відповідно до чинного законодавства - обставини повинні доводити ДАІшники... а якщо написано протокол, пояснення, що не згідний (і обгрунтовано), то як він нах щось доведе, якщо в той момент на камеру не знімав, свідків немає ну і т.д.

Доречі другий працівник ДАІ свідком в природі не може бути ....

одним словом будуть питання стучіте ... авось достукаєтеся )))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

P.S. Отже як виявилось Сихівський суд самий гумнянний

ну ну а хто слухав ???? певно Сергій Валентинович )

Прызвище Мичка.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

Мої 5 копійок.

2008 рік.Галицький суд - суддя Шумська Н. (Донька проф.З.Ромовської- якщо хто знає) дружина якогось чинуші з Ратуші).

Оскаржував протокол одного даішника, який був на приватному авто, без документів ну і т.д.і т.п (а я принципово не даю в лапу) + багато чого + фотки місця спірногь порушення ПДР. Справа потенційно виграшна на всі 105% (а я правник за фахом - то ж знаю що роблю в суді). Справа розглядалася від квітня по грудень. 4 рази суддя викликала ДАІшників, 4 рази - вони мали в дупі. Їм за це нічого, а мені - скасований штраф, але не скасоване правопорушення. Тобто грошовий штраф замінила на попередження у звязку із малозначністю порушення. При цьому пояснила, що вона не може (!!!) скасовувати адмінпротокол державного органу. (Бо боїться - це вона не говорила, однак по очах видно було). Не секрет як зараз стають суддями. Хоч і "відбив" 260 грн, однак на душі противно.

Стакаввся з нею і по інших справах, і всюди, де стороною є державна установа чи організвція, а друга сторона фіз.особа - всі рішення вона виносить на користь цих "державних" органів. Тому, правдами і непраадами рекомендую перекидати справи іншим суддям.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Наступні 5 коп.

Настійливо рекомендую НЕ пов"язуватися із "Укрсиббанком" – гроші в цьому банку, як і на їхній вивісці «ластівки» – мають властивість «пролітати».

Надзвичайно гнила і смедюча начинка при гарній обгортці.

Професійно розкручене гі…но. (До речі – стосуються всіх банків, де материнська структура – із-за кордону). Професійна реклама. Тому і перше враження - позитивне.

Персонал, яких працює з клієнтом – в переважній більшості хамовито-непрофесійний. Судячи з усього – набирають персонал за принципом ющенківських «любих друзів» – кум-сват-брат.

І таке – по всій вертикалі.

Особливо «ізголяється» їхня «безпека» - діють надзвичайно тупо-примітивно і підло.

У випадку якихось, недайБог, тимчасових негараздів - відношення одинакове як до того, хто позичив гроші, так і для того хто їх ВКЛАВ.

Тобто, одинаково підло вибивають гроші, так самі підло їх і НЕ ВІДДАЮТЬ!!!.

Спочатку із фальшивою усмішкою «щиро» протягують руку, «входять в положення», а потім цю руку викручують на всі 180.

Не гребують і шантажем та розкриттям комерційної таємниці, та й просто пускають підлі вигадані слухи про людину. Нерідко, щоб «заслужити довіру», обливають брудом і своїх же працівників, які в той час «ні сном-ні духом». Витік будь-якої, (а негативної особливо) інформації рубається на корню. Залякування і погрози - нормальне явище.

Наголошую – йдеться про як позичальника так і про ВКЛАДНИКА грошей.

Діють у «кращих» мєнтовсько-гебешних совкових традиціях. Зрештою в банківській «безпеці» інші і не працюють.

А протистояти їм не важко – їхнім же методом.

Як відомо : пес, який гавкає, боїться того,хто гавкає голосніше.

Достатньо пригрозити їм їхніми ж «колегами» за фахом, але тими, які ще при владі і в погонах, і довбані «банкіри» кладуть в штани – хто ж хоче покинути насиджене хлібне місце.

Тому повторно наголошую – настійливо рекомендую НЕ пов"язуватися із "Укрсиббанком"!!!

НЕ позичати у них, і НЕ вкладати.

Цей довбаний банк зарах не у фаворі - влада помінялася...

P.S. До речі, зауважу (багатолітнє спостереження:( більшість банків, у логотипах яких переважає зелений колір (колір спокою, заспокійливий), апріорі краще обходити десятою дорогою.

Древні римляни казали : "хто попереджений - той озброєний"

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Є якісь конкретні факти? Бо так загальними фразами можна розказати про будь-який банк. Скидується на чорний піар.

P.S. не є і ніколи не був вкладником УкрСибБанку і не мав ніяких з ним стосунків.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 місяці потому...

Я маю справу з УкрСиббанком - в мене так кредит.

Як на мене банк супер. Хамства не було в жодному з купи відділень де я поповнював офсет.

Кредит в гривнях. За час кризи відсоткову ставку знизили(!!!) на 0,5%.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Я маю справу з УкрСиббанком - в мене так кредит.

Як на мене банк супер. Хамства не було в жодному з купи відділень де я поповнював офсет.

Кредит в гривнях. За час кризи відсоткову ставку знизили(!!!) на 0,5%.

Та хто ж сумнівається?

А чому так мало дифірамб?

А я настоюю: Укрсиб - велике і смердюче г..но в гарній обгортці. (АМКУ, кстаці, порушив справу проти цього, з дозволу сказати "бенку", за нав"язування клієнтам страховика).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

относительно работы УСБ: начну с того что вас туда ни кто насильно не затянул, вы сами были вправе выбирать кредитора, а то как работает структура, это другое дело, вы наверное еще тогда не слышали как работает например правекс или отиппи, поверте мне, человеку который работает в страховой компании, и партнером которой есть УСБ, есть с чем сравнивать, там ваще срака!

а по УСБ скажу, да, в банке действительно не все гладко, т касиры там вроди с базара пришли, и менеджеры не сособо всегда ориентируются в своей же работе, но есть одно большое НО, банк лояльный к клиенту по сравнению с другими банками, но только при одном условии-если клиент "надежный"!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 10 місяців потому...

Хай країна знає наших героїв-козлів.

Інспектор ДПС Соломянського ВДАІ пр-к міліції Галковський Олександр Миколайович - хитрий жук.

1.Зразу не представляється, тільки на прохання водія.

2.Документи показує неповністю. Завжди прикриває пальцем номер посвідчення.

3.Протокол заповнює неповністю та дає на підпис. Якщо зразу протокол не підписуєш, а починаєш

читати та ставити прочерки в пустих рядках - то виявляється що він забув щось в протоколі записати.

4.Дурить що протокол не можна портити прочерками в пустих рядках.

5.Якщо бачить що людина кудись поспішає, чи їде з сім'єю. Намагається подовше затримати

автомобіль, щоб водій запропонував взятку.

6.Підробляє документи. Іноді виявляється що записи в оригіналі протоколу та в копії не співпадають.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

основне правило - знати ПДР! в знані - сила!

у Львові, на мій погляд, поменшало "наглих" інспекторів (принаймні мені трапляються рідше).

особливо уважним треба бути на перехресті В.Великого - Симоненка (заборона повороту на Симоненка зі сторони Гетьмана) та перехресті Наукова - Тролейбусна (в напрямку Трускавецької: звуження перед світофором правої смуги).

і особливо уважним в районі винниченка - підвальна!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

Последнюю неделю господа из ДАИ, устраивают шмон на подъеме ул. Стрыйской.

Останавливают машины посреди подъема, водители выходят, происходят базары-терки.

Сегодня наблюдал как инспектора останавливали по две машины, - с разных сторон.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Последнюю неделю господа из ДАИ, устраивают шмон на подъеме ул. Стрыйской.

Останавливают машины посреди подъема, водители выходят, происходят базары-терки.

Сегодня наблюдал как инспектора останавливали по две машины, - с разных сторон.

В "догонку" теми по Стрийській!!!

Зразу після світлофора на початку Стрийської (на підйомі після трамвайної колії від базару) зупиняється екіпаж ДАЙішників, чекають коли на світлофор першим підходить тролейбус і за ним черга авто.

Тролейбус рушає на підйом, суне, ясна річ, як черепаха (ДАЙішники - попереду тролейбуса їдуть метрів 100-150, засікають кілька перших тачок за тролейбусом і "рвуть догори до "мами з мечем" .

Пойнятно, що волочитися за тролейбусом не всі хочуть і рвуть догори.

А тут стоять ці паскуди і "...обгін на ділянці з обмеженою видимістю..."

Причому не важно, чи ти стояв на підйомі (ще до руху тролейбуса чи їхав з бічної, яких на тому відрізку є дві чи три (також перед тролейбусом) - пофіг, башляй.

Я рік тому там попався, і як завжди попав на "порядного хлопця" на прізвище "старший прапорщик Сакерін О.В.", який всім своїм виглядом співає "ДАЙ!!!"

Мало того, що той з ходу підсовує незаповнений бланк протокола і починає дикутвати шо я маю писати ("більше порушувати не буду..."), так в кінці навіть не вручає копію того протокола лише постанову про штраф.

Я двічі наголосив - протокол дай - а воно морду шлангом - "ви вільні".

Ну не дам же я йому в його псячу морду,(а в лапу тим більше рагулям не даю) він же при "ісполнєнії".

Посилаю його подумки на хутір близ Диканьки, "кладу" на нього і його постанову і їду далі. Потім правда маю справу з держвикронавцем, але то інша історія.

Отже герой повісті Сакерін О.В - каже що має вищу юридичну освіту, що само по собі нонсенс і фантастика (мєнт, прапор і з В/О) ag.gif

Чудак на букву "М" з ВО.an.gif

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Отже герой повісті Сакерін О.В - каже що має вищу юридичну освіту

Грубое нарушение -- не давать протокол.

Безграмотщина ... плохо учился.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 рік потому...

Посетил СТО АТЛ

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

. Хммм.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.