Перейти до публікації

підкажіть нормальних майстрів


булька

Рекомендовані повідомлення

дякую за інфо, а може хтось щось чув за Тернопіль-Авто, чи туди краще не пхатися? Їздив на компютерну діагностику туди, то досить таки толковий майстер був, обслужили гарно

звертався колись до них , нічого доброго про їх роботу сказати НЕ можу. НЕ раджу.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

дякую за інфо, а може хтось щось чув за Тернопіль-Авто, чи туди краще не пхатися? Їздив на компютерну діагностику туди, то досить таки толковий майстер був, обслужили гарно

звертався колись до них , нічого доброго про їх роботу сказати НЕ можу. НЕ раджу.

Я тоже нічого Толкового не чув від знайомих !

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

Щоб не плодити тем, напишу тут. Хто знає в Тернополі нормальних майстрів по обшивці бусів, які зроблять більш менш якісно і не дорого? Варіант автоскла не пропонувати, дуже дорого.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 місяці потому...

це знаходится в районі бару "Володар",при зїзді з обїзної.навпроти бару є гаражі - вони там!!!

Якщо не помиляюся то це по адресі

Тернопіль, Бережанська, 57

їздив я сьогодні туди, глухо як в танку - всі гаражі закриті, ніяких вивісок, оголошень взагалі нічого не зустрів :verysad:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1,3 тис.   0

це знаходится в районі бару "Володар",при зїзді з обїзної.навпроти бару є гаражі - вони там!!!

Якщо не помиляюся то це по адресі

Тернопіль, Бережанська, 57

їздив я сьогодні туди, глухо як в танку - всі гаражі закриті, ніяких вивісок, оголошень взагалі нічого не зустрів :verysad:

Набери мене завтра дам координати десь є їхня візитка в машині.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Щоб не плодити тем, напишу тут. Хто знає в Тернополі нормальних майстрів по обшивці бусів, які зроблять більш менш якісно і не дорого? Варіант автоскла не пропонувати, дуже дорого.

Є пацани біля гуртовні *Все для автомобіля*-коли не проходжу мимо їхнього гаража,завжди є машини

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 місяці потому...

Підкажіт де можна поставити ГБО 2-покоління на СЕНС. бажано моб. телефон майстра. спс.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Скоро чергова заміна масла, фільтрів, порадьте хороше масло і толкових-недорогих майстрів. Може чув хто масло "Несте" і може щось про нього сказати?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я заливаю на Подільській оливу Castrol 10w40 півсинтетику!З роботою виходить около 260 грн.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я заливаю на Подільській оливу Castrol 10w40 півсинтетику!З роботою виходить около 260 грн.

Ящо будеш на здибанці, розкажеш детальніше!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Заливаю TEXACO 10W40 коло Тернопільгазу на заправці є пункт заміни мастил. Гарно, акуратно роблять літр вроді 52грн коштує, заливають з бочок - вроді не бадяга. Вже 2рази там міняв, знайомий порекомендував. Дають ще сервісну книжку свою.

На стару машину лив Castrol 10W40 на пункті заміни коло гаражного кооперативу "Східний", останній раз нахамили через те більше туда не їздив :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Заливаю TEXACO 10W40 коло Тернопільгазу на заправці є пункт заміни мастил. Гарно, акуратно роблять літр вроді 52грн коштує, заливають з бочок - вроді не бадяга. Вже 2рази там міняв, знайомий порекомендував. Дають ще сервісну книжку свою.

На стару машину лив Castrol 10W40 на пункті заміни коло гаражного кооперативу "Східний", останній раз нахамили через те більше туда не їздив :rolleyes:

А як машина поводить себе на цьому маслі, особливо зимою?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Найшов нормального майстра ,нарікань за всі роки на даний час немає ,кличуть Степанович в районі гаражів цукровик (Березовиця),робить якісно ,ремонтує тіки ланоси сенси ,інші не хоче .Масло міняв в нього і всі решта розхідники ,(і розцінки в нього дитячі).До речі в епіцентрі зараз какая то акція на масло хадо XADO ATOMIC OIL 10W-40 SN , ціна виробника на сайті в два рази більша .Саме масло кастрол шо зимою шо літом норма ,при умові якшо якісне ,колись ним користувався ,правда мені його привозили з Англії , дороговато 400грн ,тому перейшов вже третій рік на хадо.

Змінено користувачем булька
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А як машина поводить себе на цьому маслі, особливо зимою?

Скажу так, різниці між кастролом на попередньому авто, і техасо на сенсі не відчув. Заводиться нормально, масла не бере, більше не знаю як охарактеризувати

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

різниці між хорошим і поганим маслом в роботі двигуна не замітиш... вона через пару років вилізе сама.

кастрол 5w40 (бочкове)

Змінено користувачем sagittarius79
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 місяці потому...

Найшов нормального майстра ,нарікань за всі роки на даний час немає ,кличуть Степанович в районі гаражів цукровик (Березовиця),робить якісно ,ремонтує тіки ланоси сенси ,інші не хоче .Масло міняв в нього і всі решта розхідники ,(і розцінки в нього дитячі).До речі в епіцентрі зараз какая то акція на масло хадо XADO ATOMIC OIL 10W-40 SN , ціна виробника на сайті в два рази більша .Саме масло кастрол шо зимою шо літом норма ,при умові якшо якісне ,колись ним користувався ,правда мені його привозили з Англії , дороговато 400грн ,тому перейшов вже третій рік на хадо.

А він охоплює весь спектр робіт, чи тільки масло-фільтри?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А він охоплює весь спектр робіт, чи тільки масло-фільтри?

Весь спектр ,крім електрики.

Змінено користувачем булька
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Потрібно звонити,розмовляти , домовлятись 0963507090

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Хлопці, може підкажете толкового електрика - треба доводчик поставити!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 6 місяців потому...

біля рено сервісу(гуманітарка) перед гаражами на ліво, внизу там буде сто

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

4*4 за авторинком, на 2 машинах регулював залишився задоволений

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.