Перейти до публікації
james
james

XIV Всеукраїнський турнір з настільного тенісу

   (0 відгуків)

Літо - найкраща пора для активного відпочинку і зустрічей з кращими друзями. ЛАНОС КЛАН завжди ідеально вміє поєднувати одне з іншим, і 16 червня традиційно провів черговий, XIV Всеукраїнський турнір з настільного тенісу!
Місцем проведення турніру стало затишне місто Донець - рідний дім незмінних чемпіонів клубу. Під голубим літнім небом розгорнулася справжня спортивна арена. Цього разу за почесний перемогу боролися дві найсильніші команди - Києва і Донця.

P6160169.JPG

P80615-134314.jpg
Змагання почалися мало не на світанку і обидві команди цілий день демонстрували високих клас в мистецтві володіння ракеткою.
Розв'язка напруженої боротьби виявилася несподіваною - вперше за 13 турнірів перемогу здобула команда з Києва! Наші вітання учасникам, які примудрилися зробити неможливе і перевершили багаторазових чемпіонів в майстерності!

P6160183.JPG
Почесний кубок поїде зі щасливими володарями в столицю, поки на наступному турнірі команди не битимуться знову за лаври перемоги.
А зараз прийшов час відпочити після насиченого дня, і на мальовничих узбережжях Північного Дінця запанувала незмінно дружня атмосфера ЛАНОС КЛАНУ - багаття, смачна їжа і пісні під гітару ... Талановиті люди талановиті в усьому! :)

IMG_20180616_102007.jpgIMG_20180615_223854.jpg
Найголовніший результат будь-якого турніру - не перемога, а нові друзі, нові враження, і можна з упевненістю сказати, що ця зустріч виправдала всі очікування на 100%!

P6170217.JPG
Відгуки користувачів

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

  Администрация форума

 • SeregaVin
  SeregaVin Голова Адміністрації
 • lafa
  lafa Заст. Голови Адміністрації
 • snigova_koroleva
  snigova_koroleva Адміністратор
 • james
  james Адміністратор
 • Ukraine4u
  Ukraine4u Адміністратор
 • slepoy
  slepoy Адміністратор
 • vldmr
  vldmr Адміністратор
×
×
 • Створити...