Перейти до публікації

Вся активність

Ця стрічка оновлюється автоматично     

 1. Остання година
 2. Александр Елагин

  Проблемы с ГБО? Отвечу на Ваши вопросы.

  Я первое поколение не обслуживаю, поэтому терять мне как бы нечего. Обычному пользователю это и не нужно знать. Я теорию знаю достаточно, потому что сам все прошел. Обучать по первому некого и новые спецы уже не нужны. Оно должно уйти в прошлое. Старые, кто работал, уже это все прошли. Кто хочет чему то научится, включаем свой мозг и шевелим мозгами. Пробуем, экспериментируем. Достаточно информации уже сказано. А то пальцы веером у многих стоят, но это одни понты только.
 3. Sheva

  Продам Helix B4 Precision

  Продано, пусть радует нового владельца качественным звуком.
 4. Sheva

  Продам Helix B2 Precision

  Продано, пусть служит.
 5. Sheva

  Helix RS 806 Competition

  Продано. Пусть служит.
 6. james

  Xiaomi Redmi 5 Plus (на гарантии)

  Продано. Закрыто.
 7. Сьогодні
 8. Чудова новина від EXIST.UA, акції «СТО 100» та PYROCOOL продовжено: EXIST.UA рекомендує станцію технічного обслуговування та кузовного ремонту «СТО 100» Акція діє з 01.04.2019 по 31.05.2019 Детальніше: Купуй вогнегасник для автомобіля та отримай в подарунок вогнегасник для дому та офісу! Акція діє з 28.03.2019 по 31.05.2019 Детальніше:
 9. Чудова новина від EXIST.UA, акції «СТО 100» та PYROCOOL продовжено: EXIST.UA рекомендує станцію технічного обслуговування та кузовного ремонту «СТО 100» Акція діє з 01.04.2019 по 31.05.2019 Детальніше: Купуй вогнегасник для автомобіля та отримай в подарунок вогнегасник для дому та офісу! Акція діє з 28.03.2019 по 31.05.2019 Детальніше:
 10. Електронний поліс ОСЦПВ POLIS.UA - це такий же поліс, як і “традиційний” паперовий, тільки у електронному вигляді. Ваш промокод на кешбек - 23072V1 Переваги електронного полісу: Оплата й отримання - не виходячи з дому Реєстрація договору у базі МТСБУ онлайн Виключене шахрайство зі сторони продавця Дешевше паперових на 20% - за рахунок відсутності логістики та доставки бланків Як оформити електронний поліс ОСЦПВ та отримати кешбек 10%? Сервіс має дуже простий і інтуїтивно зрозумілий функціонал, все дуже просто. Але якщо у вас виникли питання, ось короткий мануал. 1. Вам необхідно зареєструватись на сайті POLIS.UA; 2. Після реєстрації, на головній сторінці сайта натисніть кнопку ОФОРМИТИ; 3. Оберіть тип траспортного засобу, об`єм двигуна, місто реєстрації та інше; 4. В агрегаторі оберіть розмір франшизи та страхову компанію, з якою ви хотіли б співпрацювати; 5. Введіть Ваші особисті данні для договору, або скористайтеся функцією BankID; 6. Введіть данні вашого автомобіля; 7. Перевірте правильність введених данных, а також маєте можливість змінити дату початку дії договору; 8. Введіть Ваш промокод на кешбек - 23072V1, натисніть на кнопку правіше від коду; 9. Введіть номер банківської картки, на яку бажаєте отримати Ваш кешбек та натисніть кнопку ПІДТВЕРДИТИ; 10. На ваш мобільний телефон надійде смс з двохзначним кодом, введіть його та натисніть ПРОДОВЖИТИ. Все, ви успішно оформили електронний поліс ОСЦПВ, кешбек буде повернуто в день початку дії Вашого договору. Договір відправлено на вашу електронну адресу. До того ж, ви можете його завантажити у будь який час, він доступний в Вашому особистому кабінеті на сайті POLIS.UA. З 10% кешбеку, згідно чинного законодавства, вираховуеться ПДФО+військовий збір, та сплачується до держбюджету. Ви можете або роздрокувати свій поліс, або зберегти на Вашому мобільному. Згідно з постановою КМУ від 27 березня 2019р, маючи електронний поліс ОСЦПВ, ви не зобов`язані мати його при собі на паперовому носії, достатньо показати його, на вимогу співробітника поліції, на екрані Вашого мобільного телефона.
 11. Polis.ua

  Как Вы узнали о клубе Ланос?

  Нашел в поиске. Чем отличается Lanos Clan и Lanos Club?))
 12. Polis.ua

  Новенький? Тогда сюда ...

  Парни, всем привет)))
 13. Здравствуйте! Хотелось бы к вам попасть на заправку кондиционера. Подскажите, вы работаете 2-3 мая? И еще вопрос. Периодически при включении кондиционера понижаются обороты до 700-600. Заметил, что это происходит когда включаешь кондиционер простояв какое-то время в пробке, когда очень жарко. Выехав из пробки, через какое то время попускает. Вылечится ли это перезаправкой или я попадаю на какую то детальку? P.S. Кондей холодит. Спасибо!
 14. chegevara

  масло в коробке Lanos

  Просто банка у меня не светлее, такая же вроде, только логотип Опель..... в нашей стране просто бадяги много.... видно что оно там красного цвета, но Хер знает, думаю может Кастрол в магазине брать! Специмально GM в интернете заказывал (у нас в дыре его нет), а тут засада........ боязно из-за 600 гривен коробку убить...... короче в раздумьях и сомнениях теперь
 15. metel'

  масло в коробке Lanos

  Джонсон chegevara Це оригінал. В 2017 році відбувся ребрендинг, можливо це пов’язано з тим що Французький концерн PSA Peugeot Citroën придбав Opel у американського General Motors. З 2017 року трансмісійна олива, моторна олива (1 та 2 л.) та антифриз європейського виробництва мають чорно-білий дизайн етикеток з логотипом Opel, плюс голограма Opel на моторній оливі. Одночасно старий дизайн з тими ж самими кодами буде надходити до закінчення продукції на складах. Моторна олива GМ (Лукойл) має незмінно синій дизайн етикеток і інші артикулі відмінні від європейських, зважайте на це при замовленні.
 16. Ранок у Вільнюсі розпочинається з ситного сніданку і бігом на вивчення міста. Ми жили в кварталі від Halės Turgus це один із найстаріших критих базарів Вільнюса. До цього базару ми ще повернемося за одним дуже цікавим і смачним сувеніром Навпроти базару розташований Український сквер. А в ньому стоїть дуже цікавий пам»ятник нашому Кобзареві. Пам»ятників де молодий Шевченко я практично не бачив. Вільнюс відіграв велику роль у розвитку Шевченка як художника, але до цієї історії ми теж повернемося. Ну ось ми побачили при денному світлі Гостру браму, або Браму Світанку Це єдині із десяти воріт міської оборонної стіни XVI ст. які збереглися до наших часів. Зараз в ній знаходиться Чудотворна ікона Діви Марії Милосердної матері. Копії цієї ікони є у Парижі, Римі. Ікону шанують і католики і православні. Далі по вулиці знаходиться красивий Вільнюський православний монастир і церква Святого Духу Це єдиний в Литві православний монастир. Він діяв навіть у радянський період. Збудований у 1567 році Сама церква В середині як завжди тихо і затишно Пройшлися трохи далі і з лівого боки вулички дуже красивий вхід до Василіанського монастиря і Церкви Пресвятої Трійці. Це Українська греко-католицька церква і діючий чоловічий монастир. Це символ спільної історії Литви та України. Служба в ньому проходить українською та білоруськими мовами І знову затишні вулички, які я люблю на перетині вул. Місінжу і вулиці Діснос у Єврейському кварталі Вільнюса Побачили такий оригінальний пам»ятник Виявляється це пам»ятник Лікарю Айболиту. Спрва в тому, що у Вільнюсі проживав єврейський лікар Цемах Шабад (1865-1935) Так от він став прообразом Лікаря Айболита. У його будинку зупинявся Корній Чуковський. Одного разу Корній побачив, як Цемах полікував котика, якого йому принесла бідна дівчинка. Ось так утворився герой дитячих казок Лікар Айболить. На вулиці, де народився Цемах Шабад зараз стоїть пам"ятник. Далі буде….
 17. Микс Максимов

  Редактирование прошивок ITMS-6F (Lanos 1,6)

  Привет, а кто мне расскажет чем отличаются блоки EIFI-6 и ITMS-6 какой чучше и ньюансы с работой с ITMS-6, ?
 18. Пару дней назад позвонил на СТО в Запорожье, где я примерно 8 лет назад ехал за 400 км специально, чтоб установить у них кондиционер на машину! Звонил по поводу своеобразного скрипа, на СТО говорят, что это пришёл конец гидроусилителю, но фигня, я сам поменял масло, ничего он не скрипит, ребята с СТО Запорожья очень вежливо и грамотно общались, описало проблему, поговорили что и как делать где искать, скорее всего ролик натяжителя, а там посмотрим, просто переживал что звук идёт от самого компрессора! Но пишу по поводу сервиса ТТК в Запорожье! У меня кондёр от них 8 лет уже стоит, холодит, общаются молодцы, короче позитив от них! Респект ребятам! К сожалению в моей "дыре" нет нормальных СТО........
 19. chegevara

  Ремонт Ланоса в Новой Каховке!

  Валера оказался балаболом.... был у него 3 раза, перезвоню перезвоню, до сих пор звонит......
 20. не треба переживати ) все буде добре. Я два дні дуже зайнятий. І не мав часу ні на форум ні на зліт. все подивлюсь, оброблю і дам знати. будуть запитання - теж зв'яжусь. може навіть сьогодні
 21. А чому ж з добрих рекомендацій робити таємницю? Чому б не поділитись знаннями й практичними результатами? Не вигідно? Буде втрата клієнтів? (це не твердження, а моє суб"єктивне припущення, можу помилятись). Таких "нормальних" газовщиків на пальцях однієї руки перерахувати. Тим більше, Ви ж стверджуєте, що ГБО-1(2) для інжекторного двигуна - то вже не нормально. То чи візьметься "нормальний" газовщик за таке? І де Ви особисто рекомендуєте шукати інформацію? Особливо в невеличких містах, де взагалі тих "майстрів", хто має хоч якесь поняття про ГБО можна перерахувати на тих самих пальцях однієї руки.
 22. І про що тоді розмова? "...а Баба Яга проти...". Це ж форум звичайних користувачів. Не науковців-експериментаторів з технічним обладнанням, знаннями і масою вільного часу. Тому й задають практичні запитання. І, на мій погляд, відповіді мають бути практичними й обгрунтованими. Розумію ще просто власні припущення, інтуїція чи віщий сон. А якщо настійливо стверджуєте, то без чіткого обгрунтування ніяк. Якщо є результати "десятків разів експериментів", то чому б не поділитись з народом??? У випадку, якщо дана інформація НЕ безкоштовна, тоді й мови ні про що бути не може...
 23. chegevara

  масло в коробке Lanos

  Вчера тоже пришло масло в коробку, заказывал GM, а пришло вот это с логотипом ОПЕЛЯ, теперь боюсь лить...... Что это такое???? можно ли его заливать????
 1. Завантажити більше активності

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

  Администрация форума

 • SeregaVin
  SeregaVin Голова Адміністрації
 • lafa
  lafa Заст. Голови Адміністрації
 • snigova_koroleva
  snigova_koroleva Адміністратор
 • james
  james Адміністратор
 • Ukraine4u
  Ukraine4u Адміністратор
 • slepoy
  slepoy Адміністратор
 • vldmr
  vldmr Адміністратор
×