• Объявления

  • james

   Внимание пользователей форума!!!   19.05.2017

   Уважаемые пользователи форума ВАК "ЛАНОС КЛАН". Просим Вас обратить внимание на изменения в законодательстве Украины. В связи с этим, просим Вас обратить внимание на Ваш почтовый адрес, указанный при регистрации или в качестве основного "email". Администрация форума, согласно выше изложенному закону, не гарантирует работу функционала форума для Вашего email адреса, если он попадает под действие закона, принятого на территории Украины. С Уважением, Администрация форума.
 • запись
  131
 • комментариев
  65
 • просмотров
  1 607

Щітки склоочистника. заміна, тест, і "гібрид"

catkiev

139 просмотров

Якось забув записати і випустив ще одну маленьку "подію" в житті авто. Мінялося в дощ, і якось не дуже вразило. мабуть тому і випустив. Виправляюся.

Не так давно натрапив на тему про те, що не раз чув - що на ланос ставлять "не стандартні" розміри щіток склоочистника Чув не раз, але оскільки потреби в заміні не було - то й не запам'ятовував розміри. а ось тут на тобі темка...

почитав, подумав, і замовив собі 22+18. замовляв тут. ціна чи 110 грн, чи 130 грн. за пару вийшла. Йшов дощик, і ми з Shibby досить швидко їх замінили на парковці біля роботи. Чистять і чистять. далі цікавіше.

Проїздив я так десь з місяць, і випадково помічаю, що права щітка (ну що й очікувано) добряче меньшу площу скла очищає. а тут ще Костя NovoKaine підлив масла в вогонь, що в нього справа 19"... закралася думка спробувати вернути справа "рідну" 20-ку... та все руки не доходили.

Тиждень тому у суботу дзвонить Валєра Shibby з питанням які точно розміри в мене стоять і мої враження. ну я візьми й ляпни, що хочу 20-ку спробувати. стою, говорю по телефону, дивлюся на машину, і... думаю... а якого я стою, і не пробую??? час є, машина є, щітки рідні в багажнику...

спробував. Тепер в мене стоять 22+20. правий нижній кут всеодно не очищається, у будь-якому випадку. а от вище всетаки площа чистого скла більша.

Мітку поставимо на рівні 20 000 км.