• Объявления

  • james

   Внимание пользователей форума!!!   19.05.2017

   Уважаемые пользователи форума ВАК "ЛАНОС КЛАН". Просим Вас обратить внимание на изменения в законодательстве Украины. В связи с этим, просим Вас обратить внимание на Ваш почтовый адрес, указанный при регистрации или в качестве основного "email". Администрация форума, согласно выше изложенному закону, не гарантирует работу функционала форума для Вашего email адреса, если он попадает под действие закона, принятого на территории Украины. С Уважением, Администрация форума.
 • запись
  131
 • комментариев
  65
 • просмотров
  1 620

обдув ніг задніх пасажирів.

catkiev

46 просмотров

19444км

Багато було начитався про це, хто ставив рідні, хто придумував альтернативні ідеї. Я вирішив пройти протореною стежкою, і купив у Vad_Ok (дякую, друже) комплект воздуховодів з нижнім блоком пічки.

Ну а сьогодні скориставшись дощовою погодою і вихідним днем, поїхав в гараж і встановив. Дякую Damon-у за допомогу в установці.

Фотки не робив, бо їх і так на форумі багато. та й фотик забув, якщо чесно... ))) а освітлення в гаражі не дуже, щоб фоткати телефоном.

що робив - зняв сидіння, відкрутив нижню кришку пічки, прикрутив нову, просунув труби під ковер, і приєднав. на все десь дві години з передишками.потік повітря не дуже назад, як і писали всі. але взимку думаю буде таки краще ногам.

19447км

залив повний бак. вперше після установки фішки октанкоректора. перепрошиватися буду вже в липні як мінімум. тому мабуть з місяць перевірю результат фішки.