• Объявления

  • james

   Внимание пользователей форума!!!   19.05.2017

   Уважаемые пользователи форума ВАК "ЛАНОС КЛАН". Просим Вас обратить внимание на изменения в законодательстве Украины. В связи с этим, просим Вас обратить внимание на Ваш почтовый адрес, указанный при регистрации или в качестве основного "email". Администрация форума, согласно выше изложенному закону, не гарантирует работу функционала форума для Вашего email адреса, если он попадает под действие закона, принятого на территории Украины. С Уважением, Администрация форума.
 • запись
  131
 • комментариев
  65
 • просмотра
  1 624

коригування октанового числа.

catkiev

40 просмотров

Багато чув, читав у цих темах:

Чип тюнинг в Киеве от KorDen

Фишка октан-корректора

Кто "крутил" настройку октанового числа?

сьогодні заїхав в Універсал-авто. просто було по дорозі. Насміявся і там, і потім від душі )))))

наїзжали що в мене мотор від лачетті і ланосівська фішка мені не підходь, треба брати від лачика. ну посміялися, але враховуючи ціну в 20 гривень кожної - купив дві. підійшла ж звісно від ланоса )))) код 96210840. трошки помучався. Бо в ковраліні прорізано не справа, а зліва. прорвав там - нема нічого. просунув руку правіше, як і писали - нащупав. тоді прорізав щілину і підключив. фотки може потім зроблю. машина завелася, а зараз їхатиму на дачу - перевірю.
2 Комментария


відписуюсь коментом - перевірив динаміку з коректором. склалося враження - що змістився поріг ривка. якщо раніше ривок був після 3к обертів, то зараз десь на рівні 2.5к, а може й нижче. може мені цього просто хочеться, але тягнути стала краще на нижчих обертах.

Поделиться этим комментарием


Ссылка на комментарий
Бо в ковраліні прорізано не справа, а зліва.

ставив задні воздуховоди, зрозумів чому дирки були зліва )))

Поделиться этим комментарием


Ссылка на комментарий