• Объявления

  • james

   Внимание пользователей форума!!!   19.05.2017

   Уважаемые пользователи форума ВАК "ЛАНОС КЛАН". Просим Вас обратить внимание на изменения в законодательстве Украины. В связи с этим, просим Вас обратить внимание на Ваш почтовый адрес, указанный при регистрации или в качестве основного "email". Администрация форума, согласно выше изложенному закону, не гарантирует работу функционала форума для Вашего email адреса, если он попадает под действие закона, принятого на территории Украины. С Уважением, Администрация форума.
 • запись
  131
 • комментариев
  65
 • просмотра
  1 614

нотатки після першого снігопаду

catkiev

32 просмотра

17.12.2010

"Снег кружится, летает, летает,

и позёмкою кружа,

заметает, зима, заметает"...

або нотатки після першого снігопаду.

Як і у більшу частину п'ятниць, зібрався я вранці на роботу машиною, щоб потім їхати у Караван на клубну зустріч. Трошки сніжку на машині зметено, машинку трошки прогріто, і спокійно подолано якихось 5 км. (+/-) до роботи.

Робочий день як завжди не простий. що ніколи виглянути у вікно. вечір, ще після деяких неробочих справ неподалік від роботи, десь орієнтовно пів на сьому вечора, вирушаю я у караван. Дорога засніжена, сніжок мете, але не слизько.

АБС починає спрацьвувати іноді вже на останніх кілометрах двох.

Далі зустріч, що не описати, і не передати словами, це треба бачити, але сніг мете, і щоб ще більш-менш доїхати додому на свою гору (м'яко кажучи) вирішено не засиджуватися і їхати. Пробки спали до 6 балів з 8, і десь близько 9-ї їдемо додому. Помаленьку, не поспішаючи..

Окрема велика "подяка" комунальникам. за розчищене місто. всі більш-менш підйоми чи спуски - не розчищено і не посипано.

найбільш посмішила ситуація на Набережній - проїхавши міст метро, щось почало ззаду стукати... Прямо гупати. :shock: Коли одна машина стоїть біля правої обочини, друга, думаю може й в мене щось трапилось.... :sos: Зупинився, заглушив машину, зрозумів причину звуку, поїхав далі. :crazy: Далі ще три чи чотири машини і водії, що ходять навколо машин і оглядають, стукають ногою по колосам. Стало аж смішно. і з них, і з себе. я хоч з машини не виходив :):-|

А причина гупання була банальна.... феєрверк :) а враження було, як пуста каністра ззаду під багажником лупить об кузов. :energy:

далі через Старонаводницьку піднімаюсь таки наверх, і додому. ну мій узвіз і близько не чищений, окремі відчайдухи намагаються піднятися... періодично їм це вдається. Я, як вже навчений свого часу досвідом ще на жигулях, заїжджаю зверху. спокійно спускаюсь і заїжджаю у двір.

Отже, підсумую.

Підігрів зеркал - 5 балів - видимість 100%

резина - 5 балів - коли рушав, трохи пробуксовувала. снігу таки багато на дорозі, він кашоподівний, і дуже класно вилітає з-під коліс. Ще кілька раз на підйомах трошки буксувала. але в цілому дорогу тримала дуже непогано.

АБС - без неї не знаю, як би спускався. 5+

загалом машинка вела себе чудово. Передній привід на таку погоду - те що треба. Бачив BMW біля "Лаврентіївни", на бульварі Дружби Народів, яка там, де я трошки пробуксовуючи спокійно поїхав, "виляла задом" на дві смуги, майже не просуваючись уперед. Правда ще яка резина внього...

перше зимове випробування пройдено успішно. підходила відмітка в 13 тисяч.