Перейти до вмісту
 • Оголошення

  • james

   Увага!   15.07.17

   Основною мовою форума прийнято Українську. Якщо ви бажаєте змінити мову, ви можете це зробити у налаштуваннях мови:

catkiev's car life - Lanos SX 2010

 • запис
  131
 • коментарів
  65
 • переглядів
  2 636

нотатки після першого снігопаду

catkiev

51 перегляд

17.12.2010

"Снег кружится, летает, летает,

и позёмкою кружа,

заметает, зима, заметает"...

або нотатки після першого снігопаду.

Як і у більшу частину п'ятниць, зібрався я вранці на роботу машиною, щоб потім їхати у Караван на клубну зустріч. Трошки сніжку на машині зметено, машинку трошки прогріто, і спокійно подолано якихось 5 км. (+/-) до роботи.

Робочий день як завжди не простий. що ніколи виглянути у вікно. вечір, ще після деяких неробочих справ неподалік від роботи, десь орієнтовно пів на сьому вечора, вирушаю я у караван. Дорога засніжена, сніжок мете, але не слизько.

АБС починає спрацьвувати іноді вже на останніх кілометрах двох.

Далі зустріч, що не описати, і не передати словами, це треба бачити, але сніг мете, і щоб ще більш-менш доїхати додому на свою гору (м'яко кажучи) вирішено не засиджуватися і їхати. Пробки спали до 6 балів з 8, і десь близько 9-ї їдемо додому. Помаленьку, не поспішаючи..

Окрема велика "подяка" комунальникам. за розчищене місто. всі більш-менш підйоми чи спуски - не розчищено і не посипано.

найбільш посмішила ситуація на Набережній - проїхавши міст метро, щось почало ззаду стукати... Прямо гупати. :shock: Коли одна машина стоїть біля правої обочини, друга, думаю може й в мене щось трапилось.... :sos: Зупинився, заглушив машину, зрозумів причину звуку, поїхав далі. :crazy: Далі ще три чи чотири машини і водії, що ходять навколо машин і оглядають, стукають ногою по колосам. Стало аж смішно. і з них, і з себе. я хоч з машини не виходив :):-|

А причина гупання була банальна.... феєрверк :) а враження було, як пуста каністра ззаду під багажником лупить об кузов. :energy:

далі через Старонаводницьку піднімаюсь таки наверх, і додому. ну мій узвіз і близько не чищений, окремі відчайдухи намагаються піднятися... періодично їм це вдається. Я, як вже навчений свого часу досвідом ще на жигулях, заїжджаю зверху. спокійно спускаюсь і заїжджаю у двір.

Отже, підсумую.

Підігрів зеркал - 5 балів - видимість 100%

резина - 5 балів - коли рушав, трохи пробуксовувала. снігу таки багато на дорозі, він кашоподівний, і дуже класно вилітає з-під коліс. Ще кілька раз на підйомах трошки буксувала. але в цілому дорогу тримала дуже непогано.

АБС - без неї не знаю, як би спускався. 5+

загалом машинка вела себе чудово. Передній привід на таку погоду - те що треба. Бачив BMW біля "Лаврентіївни", на бульварі Дружби Народів, яка там, де я трошки пробуксовуючи спокійно поїхав, "виляла задом" на дві смуги, майже не просуваючись уперед. Правда ще яка резина внього...

перше зимове випробування пройдено успішно. підходила відмітка в 13 тисяч.


ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

  Администрация форума

 • SeregaVin
  SeregaVin Голова Адміністрації
 • lafa
  lafa Заст. Голови Адміністрації
 • vldmr
  vldmr Адміністратор
 • snigova_koroleva
  snigova_koroleva Адміністратор
 • james
  james Адміністратор
 • slepoy
  slepoy Адміністратор
 • rebus
  rebus Адміністратор
 • ShuR@
  ShuR@ Тех.Адміністратор
×