• Объявления

  • james

   Внимание пользователей форума!!!   19.05.2017

   Уважаемые пользователи форума ВАК "ЛАНОС КЛАН". Просим Вас обратить внимание на изменения в законодательстве Украины. В связи с этим, просим Вас обратить внимание на Ваш почтовый адрес, указанный при регистрации или в качестве основного "email". Администрация форума, согласно выше изложенному закону, не гарантирует работу функционала форума для Вашего email адреса, если он попадает под действие закона, принятого на территории Украины. С Уважением, Администрация форума.
 • запись
  131
 • комментариев
  65
 • просмотра
  1 624

тріснуло дзеркало :-(

catkiev

32 просмотра

зима почалася з неприємностей... Хоч з невеликих, але...

Учора вранці став відігрівати машину після кількох днів сплячки, як завжди включив обдув скла, ну і обігрів заднього скла з дзеркалами. А також габарити з ПТФ... Змітаю сніг... І тут бачу невеличку тріщину на лівому дзеркалі... Ну думаю, трошки трісло, не страшно... Їздив, їздив... увечері коли вже їхав в Караван на "п'ятничну клубну зустріч" дзеркало вже остаточно тріснуло горизонтально... Через тріщину, авто на відстані 150-200 метрів ховалось наполовину. Викрутивши його трохи, знайшов більш-менш прийнятне положення і додому доїхав.

Сьогодні вранці дочекався 10-ї години, подзвонив партнеру - Легіон-авто. Розрекламованої асферики не виявилося взагалі. Чекати сказали треба з тиждень точно. Але їздити так важко.

Описав ситуацію, запропонували приїхати. приїхав, півгодини, і нове ліве дзеркало з новим підігрівом.

Як виявилося - "лопухи" в мене великі, і навіть рідне скло туди не годиться. Тому вирізали таке ж сферичне, як в мене було (кому ліньки читати з самого початку бортовик, нагадаю - дзеркала ставились в Укравто при придбанні - нові дзеркальні елементи з підігрівом та антибліком), поставили і уря!

Витрати - 175 гривень і дзеркало як новеньке. Підігрів кращий, ніж був - більше доріжок і більша площа покрита ними. так що тепер буду кататися далі :)