• Объявления

  • james

   Внимание пользователей форума!!!   19.05.2017

   Уважаемые пользователи форума ВАК "ЛАНОС КЛАН". Просим Вас обратить внимание на изменения в законодательстве Украины. В связи с этим, просим Вас обратить внимание на Ваш почтовый адрес, указанный при регистрации или в качестве основного "email". Администрация форума, согласно выше изложенному закону, не гарантирует работу функционала форума для Вашего email адреса, если он попадает под действие закона, принятого на территории Украины. С Уважением, Администрация форума.
 • запись
  131
 • комментариев
  65
 • просмотров
  1 620

трошки подій... поїздки, ТО, тощо.

catkiev

27 просмотров

Ваше отношение к гарантии на автомобиль   177 проголосовавших

 1. 1. Ваше отношение к гарантии на автомобиль

  • Нужна, мне меняли некоторые детали по гарантии
   41
  • Не окупается - при этом платишь слишком много за ТО
   99
  • Не нужна - машина достаточно надежная, если что, справлюсь сам
   27

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь для возможности голосования в этом опросе.

01.09.2010

ОГО. майже місяць я тут нічого не писав :)

На одометрі 9300. За цих майже три тисячі було таке:

6 серпня. подано документи в страхову. Вмятинка таки є, але не велика.

9 серпня. перше пробите колесо. точніше пробите воно було раніше, але "вилізло" зовні у вигляді спущеного майже до нуля колеса коли машина по вуха була завантажена речами друга, який їхав транзитом через Київ, і речі якого я перевозив з Автовокзалу на залізничний. Довелося витягувати частину сумок, насос і підкачувати. далі вже шиномонтаж. :)

26-30 серпня. "Кто ходит в гости по утрам..." (с) Вінні Пух

Відпустка. І так склалося, що треба було поїхати в західному напрямку. Маршрут планувався один, фактично був трохи інший - Київ, Рівне, Нетішин, Львів, Броди, Нетішин, Київ. По дорозі трошки відвідано цікавих місць - Острозький замок, Межиріцький чоловічий монастир, руїни замку в с. Новомалин. Кілька виїздів у справах з Нетішина у Славуту. Корочше кажучи понад 1.5 тис. км. за весь час.

ну а сьогодні, користуючись дощовою погодою і вільним днем (відпустка ще не закінчилась) їду на ТО в АЦ на столичному.

Що було зроблено:

заміна мастила і фільтрів, усунуто стук (вихлопна об захист картера, як виявилось), перевірено тосол і долито трохи, відрегульовано фари.

все це обійшлося (з урахуванням клубної знижки) у 833 гривні. Залишок мастила і тосолу у багажнику. старий повітряний фільтр теж. Рівень мастила ще не перевіряв (пам'ятаючи "перелив" трошки пізніше сходжу перевірю).

Поки робили машину ми чудово наспілкувалися зі Sc@r-ом, який приїхав туди теж у справах. Фа-фа тобі!

30 серпня. Страхова збираться заплатити. банк готовий зарахувати на погашення кредиту. вмятинку ліквідовувати не буду наразі, бо хто не знає, то одразу й не помітить. може колись.