• Объявления

  • james

   Внимание пользователей форума!!!   19.05.2017

   Уважаемые пользователи форума ВАК "ЛАНОС КЛАН". Просим Вас обратить внимание на изменения в законодательстве Украины. В связи с этим, просим Вас обратить внимание на Ваш почтовый адрес, указанный при регистрации или в качестве основного "email". Администрация форума, согласно выше изложенному закону, не гарантирует работу функционала форума для Вашего email адреса, если он попадает под действие закона, принятого на территории Украины. С Уважением, Администрация форума.
 • запись
  131
 • комментариев
  65
 • просмотра
  1 592

перше ДТП

catkiev

24 просмотра

04.08.2010

6420... +/- кілька кілометрів....

і ось, що називається, приїхали...

Перша година дня сьогодні, їду на п-т Науки і на повороті зі Саперно-Слобідської мене зліва чіпляє Камаз.... Пошкодження невеликі. Перше враження невеличка вмятина і продерта фарба. Була думка забити на все і поїхати. але ставлення водія Камаза відбиває все бажання його пробачити.

Виклик ДАІ, доречні поради одноклубників (дякуючи асістансу по телефону, хоча були й бажаючі приїхати), півгодини очікування ДАІ і дві години оформлення.

Результат - у водія Камаза забрали права, документи в суд. Щоправда мені протокол навіть не показали, тому на слух йому впаяли порушення п. 10.1. ПДР "Перед початком руху, перестроюванням та будь-якою зміною напрямку руху водій повинен переконатися, що це буде безпечним і не створить перешкод або небезпеки іншим учасникам руху."

подробиці виклав окремою темою.