• Объявления

  • james

   Внимание пользователей форума!!!   19.05.2017

   Уважаемые пользователи форума ВАК "ЛАНОС КЛАН". Просим Вас обратить внимание на изменения в законодательстве Украины. В связи с этим, просим Вас обратить внимание на Ваш почтовый адрес, указанный при регистрации или в качестве основного "email". Администрация форума, согласно выше изложенному закону, не гарантирует работу функционала форума для Вашего email адреса, если он попадает под действие закона, принятого на территории Украины. С Уважением, Администрация форума.
 • запись
  131
 • комментариев
  65
 • просмотра
  1 602

перша дальня поїздка.

catkiev

59 просмотров

28.06.2010

час спливає, машинці вже три місяці і буквально учора повернувся з поїздки в гості на львівщину. Враження від поїздки викладу в іншому розділі, а тут трошки вражень від машинки і від доріг.

Почну з останнього. Дорога Київ-Чоп на ділянці від Житомира до Бродів на ремонті. Роблять ремонт турки, італійці і азербайджанці разом з німцями. Шматки є вже повністю готові (біля Корця особливо), на окружних Рівного і Житомира будують двоярусні розвязки. Буде класно їзити, коли все зроблять. А обіцяють до 2012 року. Найгірше від Києва до Житомира - тут ще навіть не беруться щось робити.

З готових шматків дороги особливо порадувала окружна біля Корця і ще шматок за нею в бік Рівного. Найбільше не сподобався шматок (десь між Бродами і Рівним), який роблять азербайджанці разом з німцями - на одному вже готовому шматку їдеш як по драбині.

а тепер про машинку

пробігла вона за поїздку чимало (майже 500 км. в один бік + ще там близько 200 км. (Підгірці, Золочів)) - десь 1 200 км. Чимало, бо це перший далекий виїзд - перед цим була тільки Біла Церква.

Більше 140 км/год не розганяв, та й особливо через ремонти небуло де це робити. Витрата пального вийшла десь 7,2 л. Орієнтовно. може більше, може менше, бо вираховувалась на око при заправці "до повного".

Посадка не така й низька. їздив там по грунтовим дорогам (правда обережно) і нічого не чіпляв. Тому про проставки наразі навіть не задумуюсь.

Результат поїздки:

1. почав задумуватися про встановлення БК і антирадару.

2. є таке відчуття що машинку іноді тягне вліво, мабуть таки треба перевірити розвал.

3. не дуже подобається ближнє світло. Не по яскравості, а по тому як освітлюють. ліва фара світить нижче правої, і обидві не дуже високо світять взагалі. Треба буде теж перевірити.

4. за два роки сподіваюсь трасу закінчать ремонтувати і можна буде отримувати задоволення від поїздок по ній.

5. купа вражень, що будуть викладені згодом. тут дам лінк на них.