Перейти до вмісту
 • Оголошення

  • james

   Увага!   15.07.17

   Основною мовою форума прийнято Українську. Якщо ви бажаєте змінити мову, ви можете це зробити у налаштуваннях мови:

catkiev's car life - Lanos SX 2010

 • запис
  131
 • коментарів
  65
 • переглядів
  2 658

Передісторія та безпосередньо історія придбання авто

catkiev

50 переглядів

Не один рік їздив я на Жигулях. Досить непогана "шісточка". Авто було сімейне, придбане колись ще батьком, 1995 року випуску. Придбали його у 1999, їздили з чоловіком сестри по потребі, ремонтували так само. Та весь цей час хотілось щось своє.

Йшов 2008 рік, ціни на авто були чудові, долар потрохи падав, а заощадження, зібрані на той час були у гривні на депозиті. Переводити у долари не було можливості, та й не було загалом нічого такого, що б віщувало погане. Придивлявся я до авто рівня 90-100 тис. гривень (заощадження були на перший внесок). Ланос розглядався як варіант для невеликого кредиту, щоб пошвидше розрахуватися. Зупиняло рванути за кредитом те, що треба було ще кілька місяців дочекатися завершення строку депозиту з "першим внеском", як тут вже й нас зачепила криза. Кредити перестали давати, курс долара підскочив, ціни виросли і т.д. і т.п. Питання придбання відклалось на невизначений час.

Цією весною став я знову приглядатись до авто та цін. Побачив ціни на лачетті хетчбек 2008 року, і дуже його захотілось. (107 тис. гривень) та вже їх ніде не виявилось. Хіба дуже вже шукати, її приженуть невідомо звідки, яку невідомо, і як гнатимуть теж. І знову мій погляд ліг на Ланос. Комплектація ще з більш ранніх докризових часів розглядалась тільки SX - "шістка" 1,6 (звик до хорошого і сильного двигуна), + 20 коней до 1,5, АБС.

Тому став шукати. Знайшов одну 2009 року в Автоцентрі на столичному. сріблястий бамбук. Але останнього кажуть і міліція не бере.

Тому став я цікавитися 2010 роком і збирати документи на кредит. Зібрав. поїхав туди ж, подав документи на кредит. Документи подавались тільки на два банки. Вибір був зроблений з кредитним менеджером Автоцентру на Столичному (Інна, щиро Вам вдячний) після всіх прорахунків по системі по всім банкам - ці виявились найвигіднішими. Аналізував до того сам, вибір був таким же приблизно. Отримав добро двох банків - Астра Банк і Кредит Європа Банк. Документи подавались на кредит на два роки. Астра Банк дав згоду тільки на три роки (я погодився, бо від іншого банку передзвонили пізніше), Кредит Європа на два. Та й за моїми розрахунками Кредит Європа таки трошки дешевше (нижчі тарифи на страховки та одна ставка без щомісячних комісій).

Машин 2010 року ще ніде не було. На столичному обіцяли. Вже й ціну назвали - 83200 порівняно з 82080 за 2009 рік. Рішення було прийнято однозначне - чекаю 2010-й. Для підстраховки обдзвонив ще кілька салонів, поцікавився 2010 роком, залишками 2009-го, майже всюди намагались "впарити" Т-150, що не пішли в Росії. Але цей кузов навіть не розглядався. Не подобається "зад". Залишив тим, хот запропонував подзвонити, коли прийдуть SX 2010 року, свої контакти. І став чекати. Першими відзвонились не зі Столичного. Сказали прийде дві - паннакота і світлосірий. Мені чомусь хотілось щось темне. Зі Столичного віддзвонились через два дні, сказали прийшла паннакота та синій (не темний, їдкий такий), але паннакоту віддали якомусь VIP клієнту (невже такі цікавляться ланосами? мабуть начальству потрібно було комусь свому). Сказали замовлять мокрий асфальт і ще кілька. Треба почекати з тиждень.

Середа. Дзвінок з Автоцентру на Кільцевій - є світлосірий. Вирішую поїхати подивитися.

Четвер ранок. Приїхав. подивився. Враження - світлосірий виглядає значно краще ніж чорний та паннакота. Прошу власників таких кольорів не ображатися - "на вкус и цвет..."

Більше вирішив не чекати. Позаглядав, первірив двері, багажник, двигун, салон - все наче на місці

П'ятниця. ранок. Сплата першого внеску, реєстрація в ДАІ. близько третьої подзвонили, що на п'яту буде вже техпаспорт. Приїхав. Оформив страховки. Документи пішли в банк. Побажанням до банку було призначити "зустріч" на 10 ранку у понеділок.

в 6 з копійками поїхав додму. Не встиг доїхати (живу в центрі), близько 7 дзвінок з банку. Перепитали чи всі документи на руках, уточнили що ще хотіли б бачити, і змістили час на 11.00.

Понеділок. банк. Оформлення документів близько 2,5 годин. До всіх затрат додалося ще страхування життя, про яке ніхто не попереджав. намагався посперечатися, але страховка 266 гривень - тому вирішив. що дешевше буде заплатити. В Астрі значно більше хотіли за страховку життя.

У вівторок зранку має бути перераховано гроші. машинку заберу або сьогодні (вівторок) або завтра. Як прийдуть гроші в салон.

І перші фото...

На стоянці салону. В центрі в далині (за епікою)

IMAG0345_other.jpg

в черзі на передпродажну підготовку

IMAG0346_other.jpgIMAG0348_other.jpg

IMAG0347_other.jpg


ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

  Администрация форума

 • SeregaVin
  SeregaVin Голова Адміністрації
 • lafa
  lafa Заст. Голови Адміністрації
 • vldmr
  vldmr Адміністратор
 • snigova_koroleva
  snigova_koroleva Адміністратор
 • james
  james Адміністратор
 • slepoy
  slepoy Адміністратор
 • rebus
  rebus Адміністратор
 • ShuR@
  ShuR@ Тех.Адміністратор
×