• Объявления

  • james

   Внимание пользователей форума!!!   19.05.2017

   Уважаемые пользователи форума ВАК "ЛАНОС КЛАН". Просим Вас обратить внимание на изменения в законодательстве Украины. В связи с этим, просим Вас обратить внимание на Ваш почтовый адрес, указанный при регистрации или в качестве основного "email". Администрация форума, согласно выше изложенному закону, не гарантирует работу функционала форума для Вашего email адреса, если он попадает под действие закона, принятого на территории Украины. С Уважением, Администрация форума.
 • запись
  131
 • комментариев
  65
 • просмотров
  1 607

маслом кашу не спортиш?

catkiev

63 просмотра

Сьогодні зробив першу спробу зниження рівня мастила в двигуні.

Взяв шприц 20 мл, систему для крапельниць. У верхній частині відєднав пластмасову голку, вона на резиновому перехіднику, туди вставив шприц. Іншу сторону з залізною голкою обрізав так, щоб довжина трубки, що залишилась, перевищувала довжину щупа, і залишив зажим. Втягнувши повний шприц мастила, перетискаємо трубку зажимом, виймаємо шприц і виливаємо в заздалегідь приготовлену посудину. Він чудово стає назад пустий, і знову витягуємо 20 мл.

Таким чином витягнув 160 мл. Перед виїздом перевірю, поїжджу, постоїть ніч, знову перевірю рівень мастила.

на сервіс вирішив не їхати. Ще спробуй доведи, що рівень вищий норми (адже вони не дадуть машині відстоюватися кілька годин).

p.s. фотки не робив - забув взяти фотик з собою. якщо комусь буде дуже цікаво, "систему" не викидав і зможу пізніше сфоткати.