Перейти до вмісту
 • Оголошення

  • james

   Увага!   15.07.17

   Основною мовою форума прийнято Українську. Якщо ви бажаєте змінити мову, ви можете це зробити у налаштуваннях мови:

catkiev's car life - Lanos SX 2010

 • запис
  131
 • коментарів
  65
 • переглядів
  2 865

Усього по трошки....

catkiev

319 переглядів

за майже три місяці вирішив "відмітитися".... ато щось зовсім закинув я БЖ...
Що ж відбулось за цей час? а не мало...

 

Почну з того, що зробивши ТО-8 і газове ТО якось взагалі не хотілось ніде лізти. машинка робить, все ок, що треба ще? на якісь апгрейди я не розгаявся. Тим паче що в кінці червня буз зліт клубу, трошки "почистив" нз, потім ще домашні проблеми і т.д. І мабуть так би і не робив нічого. Але тут назріла відпустка, трошки грошенят прилетіло у вигляді відпускних, і....

 

порадившись, подумавши, вирішили зробити велику сімейну вилазку в Карпати. два дні пошуку і було знайдено помешкання в Микуличині подалі від траси, заплановано поїздку (6 чоловік і собака, відповідно двома машинами з Ромою Damon).
Але тут підвернулось те, що давно планувалось. А саме - круїз. Точніше, комплект з туксона і досі лежить на балконі. А тут підвернувся варіант за цілком прийнятну для мене сумму встановити круїз від Opel Omega B. І перед поїздкою, десь на 83000км пробігу це було зроблено.... Ну і за поїздку отримано масу задоволення від цього девайсу. А ціна питання в 1500грн "під ключ" мене цілком влаштувала.

 

Але не тільки задоволення від карпатських красот, підйому на Говерлу, повітря та усього іншого було записано в історію поїздки. Після Говерли стало зрозуміло, що десь камінь пошкодив вихлопну. Знайшовши можливість, заглянув під машину... переломано штани перед гофрою. Стан труби залишав бажати кращого. варити можна було, але не надовго.
Дякуючи Ігорю ivf в Іано-Франківську було знайдено і куплено всю частину труби і прокладку. та згодом замінено.

 

Та найбільшим приколом стало помітне посмикування машини на активному наборі швидкості. На газу. Спробував бенз - наче нема. Ну думаю, відпустка ще є, є чого поїхати до газовиків. а заодно датчик на балоні підправити. Діагностика нічого по газу не показувала, і я що вирішив... перевірити що з запалюванням. Бо дуже скидалось це на нестабільну роботу саме в цій частині. Ніч, провода не показують світломузики, і тут я пригадую що свічуи мінялись досить давно. як показали записи - десь 38 тисяч тому. Наче не багато переїздив. А старі з пробігом до 20 тисяч я не викидав. Вирішено вернути їхназад. І о диво - все працює як годинник )))

 

Отакі от справи за три літні місяці. зараз 85200км. Їдемо далі )))4 коментаря


Recommended Comments

Свечи старые поставил?

ну как-бы да. надо ж было проверить как-то. пока их оставил. завтра поменяю на новые, уже купил.

Поділитися коментарем


Посилання на коментар

Я думал, что и дальше на старых ездить будешь ))))

не, старые уйдут в загашник, чтобы в случае чего оказаться полезными )))

Поділитися коментарем


Посилання на коментар

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

  Администрация форума

 • SeregaVin
  SeregaVin Голова Адміністрації
 • lafa
  lafa Заст. Голови Адміністрації
 • snigova_koroleva
  snigova_koroleva Адміністратор
 • vldmr
  vldmr Адміністратор
 • slepoy
  slepoy Адміністратор
 • Ukraine4u
  Ukraine4u Адміністратор
 • james
  james Адміністратор
×