• Объявления

  • james

   Внимание пользователей форума!!!   19.05.2017

   Уважаемые пользователи форума ВАК "ЛАНОС КЛАН". Просим Вас обратить внимание на изменения в законодательстве Украины. В связи с этим, просим Вас обратить внимание на Ваш почтовый адрес, указанный при регистрации или в качестве основного "email". Администрация форума, согласно выше изложенному закону, не гарантирует работу функционала форума для Вашего email адреса, если он попадает под действие закона, принятого на территории Украины. С Уважением, Администрация форума.
 • запись
  131
 • комментариев
  65
 • просмотров
  1 609

підлога багажника

catkiev

201 просмотр

Десь рік тому "хруснуло" ДВП, з якого зроблено підлогу багажника в стоковому варіанті. І якось то хотів купити готову підлогу тут на форумі, то зробити, то знов купити, то зробити і т.д. Після установки газу потреби в заміні не було, бо балон не випирав, принаймні сильно так точно. а оце якось мало не доламав ДВП, і таки вирішив зайнятися заміною. І вирішив зробити сам. Отже, купуючи будматеріали на ремонт, не вистачало трошки для замовлення акційної безкоштовної доставки. і я купую листок фанери 8мм товщиною і розміром 152*152см. Додому то мені її привезли, а от що далі? вдома часу займатися виготовленням не було, а попереду було аж 4 вихідних, більшість з яких планувалось провести на дачі. Отже, фанеру треба везти туди. але як? тільки багажник ((( а отже треба було розрізати на частини, щоб влізло. Передивившись форум, останню роботу @lavka, поспілкувавшись з Андрієм додатково, вирішую...

ріжу вдома на частини. Спочатку відрізаю частину шириною 96см, потім ріжу навпіл, і маю дві штуки 76*96, а решту ріжу на дві частини 56*96 одна штука і 56*56. Складаю все в багажник і на дачу. Заодно лобзик. решта інструменту була на дачі.

Вийнявши все з багажника, крім докатки, вкладаю основний шматок фанери, 76*96, і маю закриту всю площу до докатки. А під докатку треба різати дирку. вирішую - ріжу люк з великого листка, а нестачу біля докатки наточую.

примірявши висоту, маємо що зад треба підняти на 3 товщини фанери, а біля сидінь на 5. Роблю "доточку" з квадрата 56*56, з нього ж ріжу підложки. На дачі ще знаходжу два невеликих шматки фанери теж 8мм, і використовую для "вух". Вуха скріплюю з задніми підложками, а передні скручую з доточкою і кріплю її до основної частини. і вуаля ))) маємо вже цілу підлогу.

Люк вирішую зробити з двох частин, бо на практиці так зручніше (того ж дня перед виготовленням мав на те поштовх ))) діставав WD-40 з багажника. )))

Все скріплено клеем і саморізами, доточка прикріплена болтиками 4*20, рояльна петля наразі болтиками 3*25, але цими вихідними буде замінено на значно коротші. поставив для перевірки ті, що були під руками. Зараз вже куплено 3*12 і 3*16. буду пробувати які буде краще.

Тому ковролін не кріпив. планую закріпити на клей, особливо на лючках.

фото в альбомі )))