Перейти до вмісту
 • Оголошення

  • james

   Увага!   15.07.17

   Основною мовою форума прийнято Українську. Якщо ви бажаєте змінити мову, ви можете це зробити у налаштуваннях мови:

catkiev's car life - Lanos SX 2010

 • запис
  131
 • коментарів
  65
 • переглядів
  2 645

підлога багажника

catkiev

327 переглядів

Десь рік тому "хруснуло" ДВП, з якого зроблено підлогу багажника в стоковому варіанті. І якось то хотів купити готову підлогу тут на форумі, то зробити, то знов купити, то зробити і т.д. Після установки газу потреби в заміні не було, бо балон не випирав, принаймні сильно так точно. а оце якось мало не доламав ДВП, і таки вирішив зайнятися заміною. І вирішив зробити сам. Отже, купуючи будматеріали на ремонт, не вистачало трошки для замовлення акційної безкоштовної доставки. і я купую листок фанери 8мм товщиною і розміром 152*152см. Додому то мені її привезли, а от що далі? вдома часу займатися виготовленням не було, а попереду було аж 4 вихідних, більшість з яких планувалось провести на дачі. Отже, фанеру треба везти туди. але як? тільки багажник ((( а отже треба було розрізати на частини, щоб влізло. Передивившись форум, останню роботу @lavka, поспілкувавшись з Андрієм додатково, вирішую...

ріжу вдома на частини. Спочатку відрізаю частину шириною 96см, потім ріжу навпіл, і маю дві штуки 76*96, а решту ріжу на дві частини 56*96 одна штука і 56*56. Складаю все в багажник і на дачу. Заодно лобзик. решта інструменту була на дачі.

Вийнявши все з багажника, крім докатки, вкладаю основний шматок фанери, 76*96, і маю закриту всю площу до докатки. А під докатку треба різати дирку. вирішую - ріжу люк з великого листка, а нестачу біля докатки наточую.

примірявши висоту, маємо що зад треба підняти на 3 товщини фанери, а біля сидінь на 5. Роблю "доточку" з квадрата 56*56, з нього ж ріжу підложки. На дачі ще знаходжу два невеликих шматки фанери теж 8мм, і використовую для "вух". Вуха скріплюю з задніми підложками, а передні скручую з доточкою і кріплю її до основної частини. і вуаля ))) маємо вже цілу підлогу.

Люк вирішую зробити з двох частин, бо на практиці так зручніше (того ж дня перед виготовленням мав на те поштовх ))) діставав WD-40 з багажника. )))

Все скріплено клеем і саморізами, доточка прикріплена болтиками 4*20, рояльна петля наразі болтиками 3*25, але цими вихідними буде замінено на значно коротші. поставив для перевірки ті, що були під руками. Зараз вже куплено 3*12 і 3*16. буду пробувати які буде краще.

Тому ковролін не кріпив. планую закріпити на клей, особливо на лючках.

фото в альбомі )))ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

  Администрация форума

 • SeregaVin
  SeregaVin Голова Адміністрації
 • lafa
  lafa Заст. Голови Адміністрації
 • vldmr
  vldmr Адміністратор
 • snigova_koroleva
  snigova_koroleva Адміністратор
 • james
  james Адміністратор
 • slepoy
  slepoy Адміністратор
 • rebus
  rebus Адміністратор
 • ShuR@
  ShuR@ Тех.Адміністратор
×