• Объявления

  • james

   Внимание пользователей форума!!!   19.05.2017

   Уважаемые пользователи форума ВАК "ЛАНОС КЛАН". Просим Вас обратить внимание на изменения в законодательстве Украины. В связи с этим, просим Вас обратить внимание на Ваш почтовый адрес, указанный при регистрации или в качестве основного "email". Администрация форума, согласно выше изложенному закону, не гарантирует работу функционала форума для Вашего email адреса, если он попадает под действие закона, принятого на территории Украины. С Уважением, Администрация форума.
 • запись
  131
 • комментариев
  65
 • просмотра
  1 614

2000 пробігу, "переворот" запаски і просто думки...

catkiev

28 просмотров

за бортом 2000 км. пробігу, мінлива хмарність з дощами і грозами, пасажири на борту змінюються але політ триває. І (тфу-тфу-тфу через ліве плече і стук-стук-стук по дереву, а коли нема поруч дерева - по голові) триває політ нормально. Сигналізація підсохла і вже звучить як треба, лампочки світять, колеса крутяться. мотор "жужжить".

У п'ятницю lavka встановив меблеві аміки з плавним ходом на багажник. Дякую. Супер. тепер звикаю, що нетреба самому відкривати. Правда хоч і побризкавв завіси WD-40, сьогодны зранку багажник сам не відкрився :) мабуть просто ще має розробитися. "новьё же".

Учора на дачі надибав шматок труби, і таки добрався до запаски. перевернув по принципу Martine, якому теж дякую, і за ідею, і за фотозвіт. правда не виміряв, просто підрівняв той шматочок що був. став ідеально, все барахло з багажника перекочувало нижче. Різати кришку ще не надумав, бо в багажнику "коритце" і всеодно як піднімаю - то все одразу.

Найближчим часом планую зайнятися звуком - поставити "голову" (колонки міняти не планую), поставити фільтр салону, підлокотник, пройти то-0 (хочу поміняти масло і спокійно їздити то 10-ти тисяч). хоча на рахунок ТО-0 однозначно не вирішив. можей не проходити і їздити так до 10-ти тисяч?

Ще хочу поцікавитися кондиціонером. буває в дощ "свистить" - так наче летить снаряд. Сьогодні так було двічі. потім перестав. може вода де попадає?