Перейти до вмісту
 • Оголошення

  • james

   Увага!   15.07.17

   Основною мовою форума прийнято Українську. Якщо ви бажаєте змінити мову, ви можете це зробити у налаштуваннях мови:

catkiev's car life - Lanos SX 2010

 • запис
  131
 • коментарів
  65
 • переглядів
  2 866

неймовірно багато переробок...

catkiev

142 перегляда

blog-0680211001412757093.jpgНу що ж. ось так от неочікувано і не заплановано в машині було зроблено те, що не планувалося і навіть не гадалося.

ще минулого року я для себе якось так поставив "зарубку", що якщо бензин виросте в ціні більше 15 грн за літр, почну думати про газ. Ну ціна і виросла. Спочатку я довго ще вагався, потім вирішив робити ближче до кінця року, розраховуючи на додаткові фінансові надходження. а коли вже курс став геть знищувати всі вигоди від заощаджень - було принято рішення забрати гроші і зробити газ, що в будь-якому варіанті приноситиме не меншу вигоду.

Спочатку було проаналізовано те, що за останні 3-4 роки співвідноження цін бензин газ залишається приблизно однаковим, і газ дешевший десь на більше ніж 40%. Було піднято всі затрати на пальне, і визначено що навіть де не їзжу - меньше 100 літрів на місяць не заливаю. Було взято ціну бензину на рівні 17 грн і ціну газу 9 грн. Тобто 8 грн на літрі економія. Ще відняв 1 грн в рахунок збільшення витрати палива. Тобто на 1 л. я матиму десь 7 грн економії, або 700грн на місяць. На той момент я взнавав ціну ГБО і мені озвучувалась ціна 8.5-9.0 тисяч. Таким чином, при затратах на ГБО 8,4 тис. за рік економія складе аналогічну суму. Тобто, проста дохідність інвестиції складе 100%. а ефективна дохідність складе понад 160% )))

Ну, але тут почалося ще цікавіше. Вирішив зашумити багажник, щоб потім не знімати балон. а поступово це переросло в повну шумку авто, заміну проводки звуку, встановлення задніх ЕСП, підкурювача в багажник для холодильника і т.д. ))))

але навіть у такому випадку попередній розрахунок показав дохідність інвестиції.... майже 74% річних.... це за умови стабільності цін, курсу і т.д. тобто що вартість шумки і ГБО за рік незміниться, і пальне не дорожчатиме і не змінится співідношення цін газ/бензин.

Отже, що було зроблено... фото в альбомі, який ще доповню більш детальними фото по ГБО.

24 вересня авто було відправлено на car silence, і що було зроблено:

1. майже повна шумка авто. зашумлено весь салон крім торпеди і колісних арок передніх коліс.

2. замінено проводку звуку

3. виведено підкурювач в багажник для інвертора та холодильника.

4. проведено проводку для задніх ЕСП

5. встановлено задні ЕСП від лачетті

6. встановлено доводчик на 4 ЕСП

Після того, як біло зашумлено, 1 жовтня (на пробізі 69731км) вранці було встановлен ГБО 4покоління. Встановлено було на п-ті Науки, 51.

Поясню чому саме тут. Перед встановленням помучав трошки установщиків, щоб зробити правильний вибір обладнання і майстрів. Дехто відпав одразу після телефоннної розмови. Ну не сподобалось мені ставлення... Дуже вдячний DigiCar за тривалу розмову в приватних повідомленнях. Ще б трошки, і поїхав би до них ставити. Що зупинило... лише одна рекомендація і місце розташування. Переважили рекомендації АндрейКузьма и ДДДимон... і те, що це не далеко від мого гаража.

Отже, що стоїть... балон як у всіх, редуктор томасетто, "мозг" AG compact, мультиклапан, кнопка з діодами-показниками кількості газу і форсунки ХАНА. які вони саме - розкажете як відрізняти - скажу які саме. )))

Оскільки в мене стоїть БК мультитронікс RC700, який підключений на форсунки, то якимось чином він показує і витрати газу. наскільки правильно не знаю ))) буду заливати якось на дальну дорогу повний балон - перевірю. Поки що заливаю по 20 літрів на WOG і отримую немаленьку знижку. 40 може не влізти (мультиклапан модифікований щоб заправляти повний балон). А платити за той газ, що не влізе - не хочу.

Ну і на завершення замінив техпаспорт і перешив на двухрежимку у KorDena.

Трошки спостережень.

Шумка. двері закриваються тихіше, м'якше, швидкість відчувається трошки менше і легше. Звук став м'якшим і приємнішим.

Газ. Ну перше це коли за 20 літрів платиш 170 гривень ))) Друге - що динаміка не змінилась. Витрата пального - вчора БК в підсумку показав 10,3 (зранку заїжджав на донастройку). це все по місту. на вихідних з причепом - 11,0-11,6. Перші дні до прошивки взагалі було 12. Чи то я просто приспособився )))

ну ось такі от роботи було проведено. Ціни і затрати... ну приблизно на все було витрачено 16 тис. гривень, з яких 9к обійшлось ГБО. Конкретику мені важко сказати.

З негативу - знову потекла прокладка клапанної кришки....ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

  Администрация форума

 • SeregaVin
  SeregaVin Голова Адміністрації
 • lafa
  lafa Заст. Голови Адміністрації
 • snigova_koroleva
  snigova_koroleva Адміністратор
 • vldmr
  vldmr Адміністратор
 • slepoy
  slepoy Адміністратор
 • Ukraine4u
  Ukraine4u Адміністратор
 • james
  james Адміністратор
×