• Объявления

  • james

   Внимание пользователей форума!!!   19.05.2017

   Уважаемые пользователи форума ВАК "ЛАНОС КЛАН". Просим Вас обратить внимание на изменения в законодательстве Украины. В связи с этим, просим Вас обратить внимание на Ваш почтовый адрес, указанный при регистрации или в качестве основного "email". Администрация форума, согласно выше изложенному закону, не гарантирует работу функционала форума для Вашего email адреса, если он попадает под действие закона, принятого на территории Украины. С Уважением, Администрация форума.
 • запись
  131
 • комментариев
  65
 • просмотров
  1 620

упс. заглох.

catkiev

103 просмотра

у неділю стався прикол з машинкою... катались по франківщині, і тут в один прекрасний момент, поворот направо, зустрічна машина і.... машина глохне... викрутились. Їдемо далі - як тільки вимикаєш зчеплення машина глохне. відбувалось все так - натискаєш педаль, оберти двигуна потрохи падають і так до нуля. десь секунди дві.

здивувався. відкрив капот, погазував, посмикав провода під капотом. проїхав після того трошки менше тисячі кілометрів - і все, більше жодного разу не заглохла.

Грішу на вологість. був дощ і підозрюю, що десь контакт якийсь реагував. Буду спостерігати. якщо в дощ знову проявиться - значить волога. тоді буду шукати де саме і як реагує. Думаю, що десь якийсь контакт підмокає.