• Объявления

  • james

   Внимание пользователей форума!!!   19.05.2017

   Уважаемые пользователи форума ВАК "ЛАНОС КЛАН". Просим Вас обратить внимание на изменения в законодательстве Украины. В связи с этим, просим Вас обратить внимание на Ваш почтовый адрес, указанный при регистрации или в качестве основного "email". Администрация форума, согласно выше изложенному закону, не гарантирует работу функционала форума для Вашего email адреса, если он попадает под действие закона, принятого на территории Украины. С Уважением, Администрация форума.
 • записей
  9
 • комментарий
  1
 • просмотров
  606

Дорога назад. Плани

catkiev

193 просмотра

ну назад, швидше за все дуже рано не виїдемо, тому прикину що 10-а година виїзд. Їдемо на Чернівці. Їхати 130-140 кілометрів, гугл показує дві години, але то буде більше, швидше за все. Тому прикинемо три. о 13:00 ми в Чернівцях. Тут відведу 2-3 години на прогулянку.Тому десь о 16:00 їдемо далі. До Кам'янця-Подільського 90 кілометрів, тому десь півтори-дві години на дорогу. і о 18:00 ми там. Можливо о 19:00, якщо вирішимо заскочити ненадовго в Хотин, хоча там теж, як і в Дубно були раніше.

Тут теж зустріч з одноклубниками, і ніч в готелі.

26.08 вранці виїзд на Київ, орієнтуюсь не пізніше 9-ї.

130км і десь дві години мінімум, і ми приїдемо в Меджибіж. Годинка-півтори там, тому розраховуємо. що о 13:00 виїдемо далі. Додому ще більше трьохсот кілометрів і мабуть 5 годин дороги. Тому на 18:00 годину ми вдома. Це крайній строк доїхати... бо о 20 потрібно бути ось тут - http://www.concert.ua/eventpage/lyapis-trubeckoi-dinamo

Отакі от плани "галопом по західній Україні" ))))
1 Комментарий


Сколько не ездили по Зап. Украине, то замки, музеи и т.д. работают там до 17-00, максимум до 18-00

Поделиться этим комментарием


Ссылка на комментарий