• Объявления

  • james

   Внимание пользователей форума!!!   19.05.2017

   Уважаемые пользователи форума ВАК "ЛАНОС КЛАН". Просим Вас обратить внимание на изменения в законодательстве Украины. В связи с этим, просим Вас обратить внимание на Ваш почтовый адрес, указанный при регистрации или в качестве основного "email". Администрация форума, согласно выше изложенному закону, не гарантирует работу функционала форума для Вашего email адреса, если он попадает под действие закона, принятого на территории Украины. С Уважением, Администрация форума.
 • запись
  131
 • комментариев
  65
 • просмотра
  1 602

поїздили, поплавали...

catkiev

30 просмотров

сьогодні довелося пройти випробування на водостійкість. Їхав з дачі, і попав під таку зливу, що ще в житті не попадав. Їхав у стіні з води, ще й град було сипонув. Стати небуло де навіть - гроза, від дерев ризик падіння гілки і т.д. Вирішив їхати, хоч і повільно.

Результат "плавання" нормальний. В салоні води нема (пригадався пост на одному форумі про Chery Tigo, коли в дощ з плафона в салоні потекла вода. лікувалось переклейкою лобового скла). Це вже чудово :) Склоочисники справлялись нормально, хоча якби можна було ще швидше - то було б не зайвим у такий дощ. Правда враховуючи, що таке буває максимум раз на рік, що такий дощ і я в машині, а то й раз на кілька років, то пережити можна і так :)

Але приїхав додому, зрозумів, що замокла сирена. Пікає, але дуже тихо. Почекаю, поки підсохне. тоді побачу.

Правда ще відписався тут, почекаю на відповіді :)

Загалом - доходить вже лічльник до 1500 км. Політ нормальний.