• Объявления

  • james

   Внимание пользователей форума!!!   19.05.2017

   Уважаемые пользователи форума ВАК "ЛАНОС КЛАН". Просим Вас обратить внимание на изменения в законодательстве Украины. В связи с этим, просим Вас обратить внимание на Ваш почтовый адрес, указанный при регистрации или в качестве основного "email". Администрация форума, согласно выше изложенному закону, не гарантирует работу функционала форума для Вашего email адреса, если он попадает под действие закона, принятого на территории Украины. С Уважением, Администрация форума.
 • записей
  9
 • комментарий
  1
 • просмотров
  606

Дорога туди. План поїздки

catkiev

55 просмотров

Отже, щоб трошки спланувати поїздку, зробив невеличкий "розклад".

Виїжджаємо вранці 22-го в бік Рівного, далі на Тернопіль та Івано-Франківськ. Ну звісно, дорогою планю відвідати ще декілька місць, що не потребують з"їжджати далеко з траси. Розрахунок почну з 6 ранку, а як і що вийде - побачимо вже завтра.

Корець, їзжу трасою на Рівне кілька раз на рік, а все ніяк не заїду... Від дому туди 260км, враховуючи які дороги туди, то це трошки більше 2-х годин часу. Судячи з інформаційних сайтів, то там все поруч, на огляд витрачаємо не більше години. Як результат - 3,5 години. або в 8:30 прибули, 9:30 поїхали далі.

Дубно. Лишаємо повторний візит до замку на майбутнє, оскільки два роки тому були і в Дубно, і в Тараканові.

Кременець. Подивившись фото, зрозумів що варто оглянути. Від Корця десь дві години дороги. І знову година на прогулянку і в підсумку три години. Прибуваємо в 11:30, до 12:30 гуляємо, а там вже можна й перекусити. Тому о 13:30 треба їхати далі..

Збараж. Оскільки далі їдемо на Тернопіль, і неподалік від Збаража, тому в план записую і його. Година дороги, година там, і маємо вже 15:30.

Бучач. Ще півтори години від збаража, і ми в Бучачі. Традиційно відвожу годину на прогулянку, і прибувши о 17:00, і о 18:00 їдемо далі.

Якщо вірити все тому ж гуглу, який мене орієнтував за часом і відстанню для попередніх "прикидок", то фінішна "пряма" в нас займе десь півтори години, і о 19:30 ми у Франківську.

У підсумку десь 650км дороги, 14 годин часу і кілька приємних прогулянок на свіжому повітрі і багато фото.