• Объявления

  • james

   Внимание пользователей форума!!!   19.05.2017

   Уважаемые пользователи форума ВАК "ЛАНОС КЛАН". Просим Вас обратить внимание на изменения в законодательстве Украины. В связи с этим, просим Вас обратить внимание на Ваш почтовый адрес, указанный при регистрации или в качестве основного "email". Администрация форума, согласно выше изложенному закону, не гарантирует работу функционала форума для Вашего email адреса, если он попадает под действие закона, принятого на территории Украины. С Уважением, Администрация форума.
 • запись
  131
 • комментариев
  65
 • просмотра
  1 602

незапланований початок "шумки"

catkiev

47 просмотров

Так склалося, що учора незаплановано був даний старт шумоізоляції авто... А вийшло все досить несподівано, оскільки виникла необхідність зашумити.... балкон )))) так так. саме балкон, точніше дашок (козирок), по якому барабанять краплі від сусідських кондиціонерів. Консультація та матеріал від Влада Demon_ICE, робота вже моя, і в процесі стає зрозуміло, що матеріалу куплено з величезним запасом, бо трошки я обрахувався. а трошки не врахував конструкцію дашка. Ну і залишок матеріалу було вирішено потратити на шумку задньої полки.

Десь дві години роботи, з яких мабуть хвилин 30 зайняло... пошук причин чому правий задній динамік почав хрипіти... до цього все будо ок... так і не знайшов ((((

а полка тепер виглядає ось так...

gallery_27929_1509_334411.jpg