• Объявления

  • james

   Внимание пользователей форума!!!   19.05.2017

   Уважаемые пользователи форума ВАК "ЛАНОС КЛАН". Просим Вас обратить внимание на изменения в законодательстве Украины. В связи с этим, просим Вас обратить внимание на Ваш почтовый адрес, указанный при регистрации или в качестве основного "email". Администрация форума, согласно выше изложенному закону, не гарантирует работу функционала форума для Вашего email адреса, если он попадает под действие закона, принятого на территории Украины. С Уважением, Администрация форума.
 • запись
  131
 • комментариев
  65
 • просмотра
  1 614

лежачі поліцейські, або не мала баба клопоту....

catkiev

20 просмотров

Перший етап травневих свят пройшов, і знову є що написати :)

Спочатку хотів висловити одну подяку Київавтодору, а вийшло що треба дві :)

Перша подяка - за "лежачі" як їх там :) Трошки більше завантажена машина, і ось ми з Petroffchik в неділю зранку гнемо захист картера, бо вихлопна притиснулась до нього і дуже резонувала на кузов. Petroffchik, ще одна тобі велика подяка за допомогу. Тепер зрозуміло, чому

Мне полного бака на неделю, максимум полторы хватант!!!

:)

Друга подяка - за "ремонт" доріг смолою. Учора мив машину на дачі, то праві передні двері пів години тер змивкою для антикору :) (і ще раз дякую Petroffchik). Такої кількості смоли на машині в мене ніколи ще, здається, не було (з врахуванням жигулів :))

А тим часом на одометрі вже 1200 кілометрів. Сплачено перший платіж по кредиту. Все більше починаю задумуватися над придбанням "джерела музики" в авто.