Перейти до вмісту
 • Оголошення

  • james

   Увага!   15.07.17

   Основною мовою форума прийнято Українську. Якщо ви бажаєте змінити мову, ви можете це зробити у налаштуваннях мови:

catkiev's car life - Lanos SX 2010

 • запис
  131
 • коментарів
  65
 • переглядів
  2 859

Догралися. Точніше відіграли )))

catkiev

117 переглядів

Ваше отношение к гарантии на автомобиль  

177 користувачів проголосувало

 1. 1. Ваше отношение к гарантии на автомобиль

  • Нужна, мне меняли некоторые детали по гарантии
   41
  • Не окупается - при этом платишь слишком много за ТО
   99
  • Не нужна - машина достаточно надежная, если что, справлюсь сам
   27

Вони відіграли, догралися, а ми на вихідних награлися.... "слайди" будуть пізніше. ще не скинув фотки. але поки що вирішив описати, поки ємоції і враження не затерлися.

Історія почалася з того, що правий передній стоковий динамік, а саме ГДШ-10 відчизняного виробництва почав похрипувати... але ще грав. Випадково натикаюсь на оголошення про продаж комплекту Pioneer TS-H1303

IMG_3476_800.jpg

Set%20difuzoare%20auto%20Pioneer%20TS-H1303.jpg

PIONEER_TS-H1303.png?rand=170154537132527

Дякую el_magnifico, в технічному плані дійсно все ОК, і грають вони чудово, як на мене. і у будь-якому випадку краще за стокові.

Але повернемось до "перепітій". 31 травня 2013 року. вечір, парковка Гідропарку і клубна зустріч. Знімаю карту, стоковий динамік і... він не стає на стоковий подіум. маючи досвід заміни динаміків на "поляці", розумію, що подіуми різні. не порівнював, але по пам'яті вони різні. Що ж. ставлю все назад, в процесі отримую низку порад garry-cranon, D&B, casper та інших.

Приїхавши додому, я пригадую про темку tsinik і його подіуми, полки і т.д. Зписуємось, і у понеділок увечері на НП забираю подіуми, і того ж вечора починаю їх "обробку" - лакування. у вівторок другий шар лаку, і чекаю суботи.

у суботу, за наводкою garry-cranon-а заскакую на радіобазар біля метро Харківська, і купую провід, "фішки", термоусадку, щоб все зробити по феншую. забігаючи наперед, скажу що з витратними матеріалами, а саме з фішками трошки обрахувався. точніше не все продумав і ще буду доробляти, але то дрібниці вже залишились.

Приїжджаю на дачу, і тут все якраз і починається. Стокові шурупи. закороткі для подіумів... бачу що стіночка наче затовста, перебираю всі шурупи - за довжиною є такі як треба, але вони затонкі і не тримаються в "стокових" пласмасках, куди мають вкручуватися. вирішую взяти дрель і трошки вибрати. ага. якраз, сказали дрель з подіумом, і з трьох дирок в мене залишилась одна нормальна... після години танців з бубном, перевертання всіх коробочок, баночок та іншої лабуди із усіляким мотлохом та запчастинами від усього від чого тільки можна - знайдено три довгих і тонких болтики, які за довжиною дозволили закріпити подіум на його місце... потім я таки заїду в епучентр і куплю нормальні шурупи. але то буде вже у неділю увечері і вони вже чекатимуть суботи мабуть.

але на цьому все ще не закінчилось. ставлю динамік, роблю розводку і витягую провід під торпеду. Заодно шкодую що не послухав casper-а, і не купив провід щоб замінити весь від магнітоли. Щоправда в ці вихідні я б мабуть цього і не зробив, бо не вистачило б часу. але таки проводка просто лякає товщиною провода. Та залишимо лірику. Закінчую роботу з лівою стороною. Проводка протягнута, залишилось поставити карту і поставити і підключити твіттер. Ставлю карту... і...

подіум суперовий, але походу під звичайні карти. мабуть таки так, як показав огляд дверей в Damon-а. а в мене ж "люксові".... і карта не пристає мінімум на сантиметр. звичайно, що різати карту ніхто не буде. пальцями нащупую що заважає подіум. але подивитися наскільки, де саме - неможливо ж. пальчями нащупую, приблизно по карті прикидаю що саме і де заважає, знімаю подіум и ось так "на око" обрізаю лобзиком кусок подіума, так, щоб не пошкодити і так вже покоцану дирку для кріплення. ставлю. пробую карту. Фух. стає. Знімаю, по ньому відмальовую що обрізати на правому і поїхали далі.

далі вже все пішло простіше. праву сторону придумую як закрутити тонші шурупи, де не вистачає фішок просто скручую проводи і ізолюю, все. залишилось твітери. включаю звук, знімаю обшивку зі стійок, покрутивши, помінявши кілька місць "вище-нижче", вирішую приліпити їх на торпеду в куточках.

Дорогою додму випробував - звук став краще набагато. головне, що мені стало чути краще. Раніше, доводилось ставити звук мінімум на 10 на невеликійшвидкості і 15 "за 100км/год", щоб хоч щось чути. Тепер, на 100 км/год при рівні гучності "8" мені більш-менш чути при тому що в машині досить голосно говорили пасажири.

Ось так )))

весь бюджет вийшов десь 230-250 гривень. Пробігли на момент робіт приблизно 50200 кілометрів.

"слайди" додам увечері, принаймні на це сподіваюсь.


ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

  Администрация форума

 • SeregaVin
  SeregaVin Голова Адміністрації
 • lafa
  lafa Заст. Голови Адміністрації
 • snigova_koroleva
  snigova_koroleva Адміністратор
 • vldmr
  vldmr Адміністратор
 • slepoy
  slepoy Адміністратор
 • Ukraine4u
  Ukraine4u Адміністратор
 • james
  james Адміністратор
×