Перейти до вмісту
 • Оголошення

  • james

   Увага!   15.07.17

   Основною мовою форума прийнято Українську. Якщо ви бажаєте змінити мову, ви можете це зробити у налаштуваннях мови:

catkiev's car life - Lanos SX 2010

 • запис
  131
 • коментарів
  65
 • переглядів
  2 865

ТО-5. "Не гальмуй, снікерсуй" )))

catkiev

119 переглядів

Минулої середи (15.05.2013) пройшов ТО-5. Планове ТО, це планове ТО. але до нього ще трошки довелось докласти. Пробіг був 49200.

Отже, ранок середи, авто на сервісі, і вилазить ще наступне - стерті передні колодки (80% зносу), потік сальник правої півосі, і мабуть як розвалювалась вихлопна - погубив якісь подушки з резонатора (що за фігня, не знаю, і де стоїть. але то дрібниці).

На дзвінок і питання "міняти" - відповідь - міняти. і вже до обіду авто було вдома...

Для любителів порівнювати офіційні і неофіційні СТО.

Саме ТО, з усіма матеріалами і т.д. - 700 гривень. Але з усіма додатковими роботами, вийшло в півтори тисячі. Одні колодки обійшлись більше ніж в 300 гривень (в рахунку вказано "lacetti"). коробку честно викинув....

Перед цим, у вихідні таки встановив куплені давно на форумі пильники підрульових, і ручки ЕСП у задні двері та на передні на 4 кнопки.

але хочу повернутися ще трошки назад. у ті два тижні що проминули від попереднього повідомлення до ТО-5. Ну що було.. а було... Їдучи 30.04 на дачу правою стороною ловлю "ямку". Була ніч, авто попереду, їдемо частково по зустрічній. чому так - бо правий край дороги дуже розбитий. і тут з-за авто що попереду вискакує зустрічна. я бачив, що щось їде. але через те що авто попереду прикривало огляд - то побачив вже пізно що авто близько. втікаю праворуч і тут...

247110_10201033860713824_810795145_n.jpg

взяти цю ямку між колеса не встигаю і влітаю в неї по повній. швидкість десь 40км/год, може 50... переднє колесо - поріз біля диску сантиметра три в неремонтній зоні, на задньому назовні гуля розміром з кулак... не доїхав до дачі десь 3-4 кілометри. Викликаю Ромку Damon-а, який вже був там, ставимо запаски на праву сторону, мої колеса йому в багажник. поїхали...

На наступний день, 1.05 дякуючи Жені Jafar-у, придбано нову резину, і на шиномонтажі перекинуто на диски. Передній диск рівний, задній незначна прокатка внутрішньої сторони. таки оригінали рулять )))


ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

  Администрация форума

 • SeregaVin
  SeregaVin Голова Адміністрації
 • lafa
  lafa Заст. Голови Адміністрації
 • snigova_koroleva
  snigova_koroleva Адміністратор
 • vldmr
  vldmr Адміністратор
 • slepoy
  slepoy Адміністратор
 • Ukraine4u
  Ukraine4u Адміністратор
 • james
  james Адміністратор
×