• Объявления

  • james

   Внимание пользователей форума!!!   19.05.2017

   Уважаемые пользователи форума ВАК "ЛАНОС КЛАН". Просим Вас обратить внимание на изменения в законодательстве Украины. В связи с этим, просим Вас обратить внимание на Ваш почтовый адрес, указанный при регистрации или в качестве основного "email". Администрация форума, согласно выше изложенному закону, не гарантирует работу функционала форума для Вашего email адреса, если он попадает под действие закона, принятого на территории Украины. С Уважением, Администрация форума.
 • запись
  131
 • комментариев
  65
 • просмотров
  1 609

І знову потепліло ))) "післяснігопадове"

catkiev

37 просмотров

не минуло й місяця після того, як Київ вщент засипало снігом, і несподівано трошки прийшла весна... І почались вже весняні клопоти, а саме перехід на весняний сезон і літні шини.

Так склалося, що торік підвернулись за хорошу ціну "оригінали" - корейскі оригінальні ланосівські литі диски. Диски буди в ідеальному стані, пофарбовані в колір авто продавця. але на той момент плани щодо них були інші, але за зиму все скоригувалося і почалось.

6 квітня резина з старих дисків перекинута на оригінали, і колеса підготовлені до переходу.

13 квітня. Диски вже на авто. подія відбулась на ось таких циферках - 46897 км.

med_gallery_27929_1407_264222.jpg

А ось так виглядає авто

med_gallery_27929_1422_577984.jpg

перехід відбувався саме на оригінали. а не ганяючись за зовнішнім виглядом. наступним кроком може бути перехід на Slik або ВСМПО