• Объявления

  • james

   Внимание пользователей форума!!!   19.05.2017

   Уважаемые пользователи форума ВАК "ЛАНОС КЛАН". Просим Вас обратить внимание на изменения в законодательстве Украины. В связи с этим, просим Вас обратить внимание на Ваш почтовый адрес, указанный при регистрации или в качестве основного "email". Администрация форума, согласно выше изложенному закону, не гарантирует работу функционала форума для Вашего email адреса, если он попадает под действие закона, принятого на территории Украины. С Уважением, Администрация форума.
 • запись
  131
 • комментариев
  65
 • просмотра
  1 624

непомітно пролетів і третій рік.

catkiev

42 просмотра

Ваше отношение к гарантии на автомобиль   177 проголосовавших

 1. 1. Ваше отношение к гарантии на автомобиль

  • Нужна, мне меняли некоторые детали по гарантии
   41
  • Не окупается - при этом платишь слишком много за ТО
   99
  • Не нужна - машина достаточно надежная, если что, справлюсь сам
   27

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь для возможности голосования в этом опросе.

Так якось в домашніх і клубних турботах, у спробах подолати снігові замети і пролетів, так би мовити, "день народження" авто. і ось вже через тиждень з того моменту я таки вирішив трошки відмітитися в БЖ. Рік пролетів, і ось на носі вже 47 тисяч пробігу, п'яте ТО вже не за горами. Повна статистика зараз недоступна, тому не публікую. може додам згодом.

Всі проблемні моменти описані були раніше - датчик тиску кондиціонера влітку, лобове скло взимку і т.д. Але ті всі проблеми абсолютно не зіпсували моє враження від авто і бажання "обновки" не підсилилось. Авто чудово виконує свою функцію перевозити мою п'яту точку з пункту "А" в пункт "Б", пальне витрачає без особливих перевитрат (за учора змішаний цикл вийшов 8,1л/100км). Але хочеться таки трошки планів на майбутнє ))))

Останнє що я не записав в БЖ, це були лінзовані світлодіоди в стоп/габарит. тепер у мене габарит як в декого світить "стоп", ну а "стоп" самі розумієте як тепер світить )))

Отже плани:

1. перезутися на літо. набридла вже така затяжна зима. У суботу підготував літнє взуття. Резина була перекинута на придбані ще восени "оригінали". Диски придбані в одноклубника, який практично новий комплект просто пофарбував у колір кузова, і майже не поїздивши на них продав авто. До дисків придбані нові секретки (дякую Жені Jafar-у за наводку на точку)

2. задні ЕСП. Вже є майже повний комплект необхідних девайсів, щоб зробити все "по феншую" ((с) Женя streamliner), а саме - кнопка на 4 ЕСП в двері водія, вставки з кнопками на задні двері, доводчик на 4ЕСП, Росія, (за який дуже вдячний тому ж Жені streamliner-у, який колись придбав зайвий і потім таки підігнав його мені :beer: ). залишились мотори з трапеціями в задні двері і проводка. сподіваюсь, що влітку вже зможу все закінчити.

3. замінити ще заднє скло на атермальне. воно єдине ще залишилось БОР.

4. визначитись з лінзами в фари. як то кажуть - і хочеться, і колеться, і не впевнений що є потреба )))

5. перешити таки машинку на економ-динаміку в КорДена.

6. обшити кермо шкірою в Богдана x_omega_x

ну ось такі приблизно-орієнтовні плани. побачимо, що з цього вдасться, а що ні. Бо як то кажуть - все впирається у гроші )))