Перейти до вмісту
 • Оголошення

  • james

   Увага!   15.07.17

   Основною мовою форума прийнято Українську. Якщо ви бажаєте змінити мову, ви можете це зробити у налаштуваннях мови:

catkiev's car life - Lanos SX 2010

 • запис
  131
 • коментарів
  65
 • переглядів
  2 850

ковпаки, ви мої ковпаки...

catkiev

207 переглядів

25.04.2010

852187f26c6dt.jpg

перша неприємність, зроблена не власноруч. Стандартна ситуація, але неприємно. З жигулями вже таке було.

Вночі комусь дуже сподобались мої ковпаки. І якщо в жигулях зняли два лівих (машина стоїть правим бортом біля стіни будинку), то сьогодні зняли з ланьки два передніх. і захотілося лізти під стіну?.. задні залишили, мабуть тому, що вони трошки в гіршому стані ніж передні (більше подряпані). Але плюнув і поїхав, бо треба було виїхати до поїзда.

Спочатку думав купити два рідних десь, але мабуть не буду і куплю ковпачки - вони чорні і диски в мене чорні. Вигляд правда буде в машини вже не той, але що зробиш. Ковпачки менш цікаві таким придуркам.

І для чого вони їм? Зароблять же копійки... якщо зароблять. Все більше переконуюсь, що це справа рук таксистів-гав...ків (в жигулях і бензин зливали, і ковпаки знімали), і все вночі. От їм вони будуть не зайві.

Як відчував, що щось може бути - увечері зняв клубний прапорець і кинув в бардачок. може скло й не били б заради такого, але випадки були.

Ось такі справи.

То день тільки починався, а завершувався теж "весело" - приїхав з дачі і тільки вдома побачив, що документи забув на дачі. Проїхав мимо 4-5 постів ДАІ. Лопухнувся трохи. Результат - дві години часу і 10 літрів бензину через дурну голову на вітер.Добре що в сім'ї дві машини і не один водій :)

А тепер по ковпакам. Ковпачки куплено, поставлено, ковпаки у багажнику. Коли міняв - то задні ледве зняв. Тепер зрозуміло, чтому їх не забрали. Тепер буду шукати може хто подарує-продасть-віддасть-обміняє :), щоб хоч іноді їх чіпляти :) може на стяжки поставлю. Купувати комплект - 130-150 гривень на Пєрова чесно кажучи щось рука не піднялась. Ковпачки обійшлися в 60.

Ось що було:

1e235cdf162f.jpg

а ось що тепер:

e808a0c9c970.jpg

390181f953cf.jpg

Не скажу що набагато гірше, але таки ковпаки симпатичніше.

Так що, якщо в кого є такі і не шкода - знаєте де мене шукати :)

0756164cf5dd.jpg

14.04.2011. трошки доповню - два ковпаки були подаровані мені stremliner-ом, за що йому велика подяка. Вони хоч і з "шеврольотовськими" логотипами, але краще ніж нічого. Трохи згодом придбав ще комплект "шеврольотовських". Хотів ЗАЗ-івскі лого під шильдики, або "читсі", але не зустрічав в продажу. Хіба звертатись в УкрАвто, що мабуть того не варте.2 коментаря


Recommended Comments

сервисный инженер

Опубліковано:

Не переживай! Купи колпаки и зафиксируй их пластиковыми ремешками, которые используют электрики для фиксации проводки. Ремешки продаются в каждом строительном магазине. Удачи!

Поділитися коментарем


Посилання на коментар

Не переживай! Купи колпаки и зафиксируй их пластиковыми ремешками, которые используют электрики для фиксации проводки. Ремешки продаются в каждом строительном магазине. Удачи!

ну дык так и было сделано. точнее 2 колпака были подарены stremliner-ом, и привязаны стяжками. :) но два без логотипов, а два с шевролетовскими. спустя некоторое время был куплен ещё один комплет, хранится в гараже, с шевролетовскими логотипами. Хотел без логотипов или с ЗАЗ-овскими (чтобы совпадало с шильдиками), но небыло. а искать и покупать в УкрАвто - обломался.

Поділитися коментарем


Посилання на коментар

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

  Администрация форума

 • SeregaVin
  SeregaVin Голова Адміністрації
 • lafa
  lafa Заст. Голови Адміністрації
 • snigova_koroleva
  snigova_koroleva Адміністратор
 • vldmr
  vldmr Адміністратор
 • slepoy
  slepoy Адміністратор
 • Ukraine4u
  Ukraine4u Адміністратор
 • james
  james Адміністратор
×