• Объявления

  • james

   Внимание пользователей форума!!!   19.05.2017

   Уважаемые пользователи форума ВАК "ЛАНОС КЛАН". Просим Вас обратить внимание на изменения в законодательстве Украины. В связи с этим, просим Вас обратить внимание на Ваш почтовый адрес, указанный при регистрации или в качестве основного "email". Администрация форума, согласно выше изложенному закону, не гарантирует работу функционала форума для Вашего email адреса, если он попадает под действие закона, принятого на территории Украины. С Уважением, Администрация форума.
 • запись
  131
 • комментариев
  65
 • просмотра
  1 663

барабани...

catkiev

34 просмотра

"Барабан был плох, барабанщик..."

поки їздив на стокових залізяках, то все наче й нормально було... диски, ковпаки, супорта і барабани не видно. :) а тут же ж перезувся і перейшов на литі диски.... і тут все відкрилося... і якщо супорта ще не викликають бажання щось з ними зробити, то іржаві барабани ну дуже мусолили око...

і тут ось так склалося, що треба було пофарбувати стойки для мисок собаці, і було куплено за недорого два балончика фарби в Епіцентрі... гривень по 30-40... один грунтовка сірого кольору (написано anti-rust)і срібляста фарба покрити зверху. Стойки пофарбовано, але в балонах ще дуже багато фарби залишалось...

Одразу скажу, що ідея прийшла спонтанно в голову, і було вирішено пофарбувати чим є, і просто подивитися що вийде. головне бажання зробити їх в колір кузова. але наразі головне що не іржаві.

і ось що ми маємо з самого початку...

правда це вже почищено дротяною щіткою

med_gallery_27929_3394_632266.jpg

med_gallery_27929_3394_71579.jpg

прикриваю газетою за барабаном, щоб не пофарбувати зайве, і заклеюю дирки болтів і шляпку ще якогось болтика (що за один не знаю). чому заклеюю? щоб на різьбу не налити багато фарби.

med_gallery_27929_3394_448620.jpg

грунтую

med_gallery_27929_3394_247769.jpg

і фарбую. роблю два слої, бо після грунтовки і першого слою довелося наждачкою трошки знімати краї старої фарби, бо відставали від металу.

і отримую...

med_gallery_27929_3394_54920.jpg

і ось вже з колесом

med_gallery_27929_3394_137678.jpg

ще раз фото барабана тільки вже правого

med_gallery_27929_3394_62908.jpg

і більш-менш загальний план вигляду машини...

med_gallery_27929_3394_33878.jpg

на якому пробігу це було зроблено? а хто зна... десь 33900.

загалом на щось особливе не претендував, просто не міг дивитися на ржаві барабани ))))

далі буде... дуже скоро...
2 Комментария


Привет, конфетка!ін Тарас а я сьогодні аж налякався, думаю ну ніфіга собі поставив на зад дискові тормоза куркуль))) а то ти їх покрасив, тре собі очки купляти)))))

Поделиться этим комментарием


Ссылка на комментарий

Привет, конфетка!ін Тарас а я сьогодні аж налякався, думаю ну ніфіга собі поставив на зад дискові тормоза куркуль))) а то ти їх покрасив, тре собі очки купляти)))))

:joking:

буває ))) після того як ти розказав - сам здалеку глянув - дійсно можна було сплутати )))

Поделиться этим комментарием


Ссылка на комментарий

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

  Администрация форума

 • SeregaVin
  SeregaVin Голова Адміністрації
 • lafa
  lafa Заст. Голови Адміністрації
 • vldmr
  vldmr Адміністратор
 • snigova_koroleva
  snigova_koroleva Адміністратор
 • james
  james Адміністратор
 • slepoy
  slepoy Адміністратор
 • rebus
  rebus Адміністратор
 • ShuR@
  ShuR@ Тех.Адміністратор