Перейти до вмісту
 • Оголошення

  • james

   Увага!   15.07.17

   Основною мовою форума прийнято Українську. Якщо ви бажаєте змінити мову, ви можете це зробити у налаштуваннях мови:

catkiev's car life - Lanos SX 2010

 • запис
  131
 • коментарів
  65
 • переглядів
  2 687

Банк - до побачення. але не прощавай.

catkiev

59 переглядів

"До свиданья мой ласковый мишка..."

Ось і промайнув час. два роки тому я ще вивчав пропозиції банків і тільки планував подавати документи для отримання згоди банку і надання гарантійного листа, а сьогодні вже повністю завершив свою співпрацю з банком.

пригадаю трошки як це було...

наприкінці лютого 2010 року в АЦ на Столичному залишився лише один автомобіль в комплектації SX. ціна його була 82080 грн. тому подаю заявку на кредит до двох банків, КредитЄвропа банк і Астра Банк. Умови - 30% перший внесок, термін кредитування два роки. Астра погоджується тільки на трирічний термін, КредитЄвропа - на початкових - два роки. поки вирішувалось все - з'являється інформація про авто 2010 року, які будуть дорожчі на 1020 грн. за 2009 рік.

четвер, 25 березня 2010 року... Авто вирішено купувати в АЦ на Кільцевій. там робиться повторний запит в банк, і панк дає повторний гарантійний лист з умовою - сума кредиту не змінна, а різницю в ціні покриваю я в складі першого внеску.

П'ятниця. ранок. сплата першого внеску, послуг з реєстрації авто (через салон). 17.00 вже документи на руках, оформлюємо страховки, і всі документи поштою відправляються в банк зі словами - тепер вам банк в понеділок подзвонить, домовитесь коли ви підписуєте кредитний договір, ну і як прийдуть гроші - заберете авто. 19.30. недоїхавши десь 2км до дому, дзвінок з банку - коли б ви хотіли до нас прийти - звичайно чимпошвидше. домовляємось на понеділок на 11.00.

Понеділок. договір був підписаний десь вже ближче до 15.00. точніше не один - кредитний, договір застави, оформлена ще страховка життя (в умовах не була зазначена, але 260 гривень мене вже тоді не лімітували). все. на руках графік. платити щомісяця потрібно понад 2800 грн. чекаємо приід грошей.

вівторок, десь ближче вже до 18.00 дзвінок Наталії, менеджера з Кільцевої - гроші бачимо. можете завтра забирати машинку.

середа. 31 березня. 8.30 я вже в салоні. оформлюємо все що залишилось - оплата допобладнання, отримання сервісної книжки, і ось десь ближче до 10.00 я сідаю за кермо свого омріяного і довгочікуваного авто...

на той момент мене не хвилювало нічого. ні те, що більше ніж півзарплатні доведеться щомісяця віддавати банку, ні що буде переплата за авто і страховки, що треба буде заправляти авто, ремонтувати, обслуговувати, мити, ставити ще додаткове обладнання і т.д.... тоді мені було байдуже. я їхав на свому авто. після Жигулів це був лімузин!!!

а потім почалися будні. кілька місяців я платив відповідно до графіка. а тут ось у серпні невеличке ДТП з незначними ушкодженнями, що в принципі не потребували ремонту, але страхова перерахувала на банк після всяких там маніпуляцій 360 гривень. ну я вирішую докласти ще трошки, і починаю зміни в графіку. Чому це важливо? це був перший крок до дострокового погашення і зменшення витрат на кредит. А ще тому, що кредитний договір не передбачав жодних санкцій за дострокове погашення кредиту. Єдине при достроковому платежі, здійсненому не відповідно до графіка, змінювався графік. Тобто, кожного разу, коли я платив більше (навіть була б це 1 гривня) я мав написати заяву, і підписати новий графік. При цьому дата такого платежу встановлювалася як основна. а кінцеве погашення кредиту залищалось 29.03.2012. тобто, кількість платежів збільшувалась на один, що на перший значно зменшило щомісячний платіж, але збільшило навантаження на березень 2012 року. але тим самим заохотило більше платити достроково.

Потім цікавий момент. кінець першого року кредиту. він співпав зі зміною місця роботи. але до того, як звільнитися, я встигаю отримати довідку про доходи за 6 місяців (вимагав банк), укладаю новий договір КАСКО з УСГ (перший рік було Експрес-страхування). Що тут важливо - банк дав на вибір три страхових, Еспрес, Добробут і захист, і УСГ. зупиняємось на УСГ. щодо автоцивілки жодних вимог до страхової, аби була страховка. ну і знову 260 гривень за страхування життя в Ренесанс-життя, чи якось так.

Нова робота. трошки кращі умови оплати праці - поступово зменшую платіж до 1720 гривень на місяць і підзібравши трошки грошей, сьогодні йду в банк. процес закриття кредиту зайняв дві години. з них: 5 хвилин каса і внесення залишку коштів, 2 хвилини підписання заяви, півтори години - поїздка додому пообідати і взяти техпаспорт, 2 хвилини очікування в банку своєї черги і ще 3 хвилини - звірка данних в довідці і отримання оригіналів. Все. прийшовши о 12.00 в банк, о 14.00 я вийшов з відділення вдруге вже з довідками для ДАІ та про відсутність претензій до мене, як позичальника.

витяг з реєстру обтяжень пришлють поштою тижня через два. можна забрати самому завтра в нотаріуса, але не бачу потреби.

при цьому - жодних додаткових витрат сьогодні мною не було понесено, тобто всі довідки і зняття з застави - за кошт банку чи як там, мені байдуже. головне що плачу не я.

на часі: ТО-3, зміна вигодонабувача в УСГ, і оформлення нових страховок на наступний рік в СК Уніка.

p.s. знаю, що будуть запитання про фактичні витрати - переплата склала 10,5 тис. грн, економія від дострокового погашення (сумарна) - 1,8 тис. грн.

p.p.s. запитаєте чому не прощавай банк? тому що мій досвід засвідчив для мене - кредит - це не проблема, кредит - це можливість отримати те, на що не вистачає коштів. І що правильний підхід до справи - це головне в отриманні кредиту. а саме - попередні розрахунки, продуманий вибір банку, часткове дострокове погашення. При цьому - достроково гасити потрібно на початку кредиту. це суттєво зменшує нарахування відсотків за кредитом. в останні пів року частково достроково погашати було невигідно, тільки остаточно.3 коментаря


Recommended Comments

сьогодні прийшов витяг з реєстру обтяжень - авто виключено з реєстру. ура!!! авто вже 100% може і я никому нічого не винен ))))

Поділитися коментарем


Посилання на коментар

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

  Администрация форума

 • SeregaVin
  SeregaVin Голова Адміністрації
 • lafa
  lafa Заст. Голови Адміністрації
 • vldmr
  vldmr Адміністратор
 • snigova_koroleva
  snigova_koroleva Адміністратор
 • james
  james Адміністратор
 • slepoy
  slepoy Адміністратор
 • rebus
  rebus Адміністратор
 • ShuR@
  ShuR@ Тех.Адміністратор
×