• Объявления

  • james

   Внимание пользователей форума!!!   19.05.2017

   Уважаемые пользователи форума ВАК "ЛАНОС КЛАН". Просим Вас обратить внимание на изменения в законодательстве Украины. В связи с этим, просим Вас обратить внимание на Ваш почтовый адрес, указанный при регистрации или в качестве основного "email". Администрация форума, согласно выше изложенному закону, не гарантирует работу функционала форума для Вашего email адреса, если он попадает под действие закона, принятого на территории Украины. С Уважением, Администрация форума.
 • запись
  131
 • комментариев
  65
 • просмотра
  1 624

випробовування і налаштування нової електроніки )))

catkiev

26 просмотров

на момент написання пробіг 28500+

оскільки Різдво святкувати їздив на львівщину, то нове обладнання пройло "обкатку".

радар детектор вже окупив як мінімум половину своєї вартості, а БК вже трошки пройшов настройку і вже більш-менш показує і витрату пального, і пробіг, і середні показники, і т.д. і т.п.

та і я вже трошки в ньому розібрався. читається відмінно. навіть екран з 9-ма показниками і на ходу.

оскільки на свята переважно відпочивав, то нарешті добрався до того, щоб пофоткати девайси "на місці". Ось фото встановлених девайсів.

БК у виключеному і включеному вигляді:

ec90e753b455.jpg

773a08b43b2e.jpg

Реєстратор да тектор (відповідно зліва під дзеркалом реєстратор, а справа над дзеркалом детектор:(

7fffefbe2ab0.jpg

крім того, оскільки їхал двома машинами, розкошелився ще й на таке...

Рації Motorola T6 TLKR, дві в комплекті, аккумулятори і стакан для зарядки обох одразу. Туди "рідного" заряду не вистачило на 150 км з 450-и, але мав в запасі батарейки. назад відпрацювали на ура. радіус 2 кілометри максимум, але й цього вистачає на трассі. зручність шикарна. невеликі, не важкі...

ну і для відміток по кілометражу - якраз на Львівщині "тікнуло" на 28000 пробігу.

3a31fb7e464b.jpg

а зараз вже перевалило за 28500. ще тисяча і на ТО-3 (ТО-2 робилось на 19500).

і ще трошки додам на рахунок витрат пального. за моїми підрахунками (від с.Стоянка до с. Стоянка) на поїздку було спалено 63 літри бензину при тому, що проїхав приблизно 1000км. БК показує приблизно такі ж витрати. приблизно, бо якраз в поїздці калібрував.