• Объявления

  • james

   Внимание пользователей форума!!!   19.05.2017

   Уважаемые пользователи форума ВАК "ЛАНОС КЛАН". Просим Вас обратить внимание на изменения в законодательстве Украины. В связи с этим, просим Вас обратить внимание на Ваш почтовый адрес, указанный при регистрации или в качестве основного "email". Администрация форума, согласно выше изложенному закону, не гарантирует работу функционала форума для Вашего email адреса, если он попадает под действие закона, принятого на территории Украины. С Уважением, Администрация форума.
 • запись
  131
 • комментариев
  65
 • просмотра
  1 624

проблеми безпеки. частина перша. капот.

catkiev

33 просмотра

Ваше отношение к гарантии на автомобиль   177 проголосовавших

 1. 1. Ваше отношение к гарантии на автомобиль

  • Нужна, мне меняли некоторые детали по гарантии
   41
  • Не окупается - при этом платишь слишком много за ТО
   99
  • Не нужна - машина достаточно надежная, если что, справлюсь сам
   27

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь для возможности голосования в этом опросе.

Хоча все присвячено капоту, почну з багажника.

Добігала 27-а тисяча пробігу, і ось учора помічена дивна ситуація.

При відкритті багажника з пульта сигналізації, пульт почав видавати дивні звуки, не змінюючи зображення.

до цього, при відкритті багажника знімалася з охорони зона капот-багажник, з відповідним повідомленням на екрані. а тут пілі-пілі.

ще учора ввечері мені закралася підозра, що щось з кінцевиками. оскільки влаштування кінцевика капота мені більш зрозуміле - почав з нього. невеличкий огляд сьогодні увечері і спроби його відключити та зняти завершилися повним його... розвалюванням.

51fa51899d25.jpg

після чого була стіорена ось ця тема - незважаючи на захист тросика капота і сітку, що прикриває доступ до всього в бампері, під ним і в решитці капота, було зроблено спробу терміново знайти кінцевик.

дякую всім, хто там відписався, особливо Georgg-у, який підкину ідею на форумі і подзвонив навіть. але знімати з дверей кінцевик я не став. я знайшов в багажнику жигулів б/у кінцевик від дверей... і трошки його удосконалив, збільшивши довжину штиря. ось так.

fb44337f3de6.jpg

32b47151f122.jpg

d4579448587a.jpg

78d1f26882e0.jpg

однак вирішивши проблему капота - залишилась проблема багажника. склалося враження, що кінцевик багажника не повідомляє сигналізацію про те, що він таки відкрився. однак оскільки відкрити його можна тільки з салону авто або пульта сигналізації, а в багажнику нічого цінного немає, то спатиметься спокійніше.

світло при закритті багажника гасне, але на охорону ставиться і при відкритому - отже кінцевик багажника. але що саме?

обговорення все прошу в тему по лінку вище.