Перейти до вмісту
 • Оголошення

  • james

   Увага!   15.07.17

   Основною мовою форума прийнято Українську. Якщо ви бажаєте змінити мову, ви можете це зробити у налаштуваннях мови:

catkiev's car life - Lanos SX 2010

 • запис
  131
 • коментарів
  65
 • переглядів
  2 687

Кілька нотаток на згадку. осінній автопробіг до Львова.

catkiev

453 перегляда

Так склалося, до була потреба терміново мотнутися до Львова. Було вирішено пораніше виїхати в суботу, а потім до родичів на Бродівщину заїхати, переночувати і назад на Київ.

4.15 Київ. старт з дому.

4.38 заправка в Стоянці, і вперед.

6.20 поворот на Житомирську окружну. тобто по ремонтам и односторонці майже весь час - від стоянки до Житомира за 1 год 40 хв не поспішаючи.

9.43 дозаправка в Бродах. витрати пального - приблизно 7.4л на 100км. Швидкісний режим - 70-90 до Житомира, 130-140 від Житомира до Рівного, 70-110 Рівне-Броди.

11.20 Львів, біля Ашана (для Львівян).

вирішую швиденько справи, "піт-стоп" в мак-драйві і далі до бродів.

16.20 - Броди.

далі подробиці опускаємо, і сьогодні виїжджаємо назад.

11.37 забравка в Бродах

15.30 з'їхали з Житомирської окружної.

16.14 дозаправка в Кочерові.

17.00 Стоянка

18.10 вдома.

витрати пального:

між першими заправками - приблизно 7.4л на 100км. Швидкісний режим - 70-90 до Житомира, 130-140 від Житомира до Рівного, 70-110 Рівне-Броди.

між другою та третьою - теж саме, швидкісний режим - 70-140.

між третьою і четвертою - 4.5 літра на 100км. швидкісний режим - 70-120.

Одразу скажу - засікалося по повному баку. як заправлялося - не знаю (до відстрілу чи повний), бо час використовував на інші цілі )))). в Бродах заправляв сам - заливав і в горло. в Кочерові - здається до першого відстрілу, бо дуже швидко заправив.

середнь витрата за всю поїздку до 6.5л.

Бензин - Орлен 95 на КЛО і ОККО.

висновок з поїздки. треба купувати бортовик, відеореєстратор і радар-детектор )))

Перше - бачити витрати пального в першу чергу, друге - фіксувати різні приколи, третє - самі знаєте.

хоча на ділянці Житомир-Рівне треба не реєстратор, а круїз-контроль )))) бо аж нога починала боліти тримати однакову швидкість.

ну а два другиг пункти - це просто ржач. наші ДАІ-ники це просто джерело приколів.

Сьогодні зупиняють. Їду, нікого не чіпаю. починається с. Користь на Рівненщині. скидаю швидкість менше 80, їду і поступово потрошки знижую. коли в кінці села (швидкість точно нижче 70) стоять продавці полосатих паличок на "острівку" на перехресті. без мигалок, не обставлені конусами, один в машині, другий на вулиці. зупиняє. Зупиняє незрозуміло кого - не вказавши на машину, а як вони кажуть - "перекрив дорогу" паличкою ))) ржачно.

Підходить і не представившись (або представившись в бік дороги) просить документи. кажу - а що трапилось? відповідь - зашвидко їздите в населеному пункті. кажу що такого не може бути. Пропонує переконатися на радарі в їхній машині. я (без документів) виходжу і йду до них. в цей час другий виходить з машини, "мій" даішник сідає за кермо і починає листати фотки в візирі. я відкриваю водійські двері і "присідаю" на край пасажирського сидіння. Візир закріплено в 10-ці на торпеді. далі фото - мій бампер зі швидкістю 84км. я мовчу. він листає далі кілька "моїх" фото де машину вже більше видно (тобто назад листає), а там вже швидкість 62-64 км. він на це дивиться. далі перл - можете їхати. а вибачитися? побажати щасливої дороги? та фіг з ним - настрій був не той, щоб їм його портити ))))

на цьому все - до нових зустрічей в ефірі ))))


ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

  Администрация форума

 • SeregaVin
  SeregaVin Голова Адміністрації
 • lafa
  lafa Заст. Голови Адміністрації
 • vldmr
  vldmr Адміністратор
 • snigova_koroleva
  snigova_koroleva Адміністратор
 • james
  james Адміністратор
 • slepoy
  slepoy Адміністратор
 • rebus
  rebus Адміністратор
 • ShuR@
  ShuR@ Тех.Адміністратор
×