Підсумки проведених клубних зустрічей в 2016 році  

Пропоную підвести підсумки проведених клубних зустрічей.

Поточний рік виявився "урожайним" по кількості проведених міжрегіональних зустрічей членів українського автомобільного клубу «Lanos Clan».
Як уже раніше повідомлялось, 9-10 квітня була організована зустріч у Каневі.
Також 25-28 червня було проведено 7 Всеукраїнський зліт в Одесі.
Третя у цьому році чергова міжрегіональна виїзна зустріч клубу, запланована на 20-21 серпня у форматі міні зльоту, відбулася. Цього разу було запропоновано провести її у чудовому мальовничому місці, колисці славного українського козацтва – о.Хортиця у м.Запоріжжя.
На дану пропозицію радо відгукнулися багато наших одноклубників і знайшли можливість приїхати на цю зустріч. І що особливо приємно, більшість приїхали із сім’ями та дітьми.
Загалом на Хортицю прибула чимала кількість бажаючих, а саме 52 учасники (на 22 автомобілях) із багатьох українських міст. Були присутні представники із Києва, Дніпра, Харкова, Запоріжжя, Кропивницького, Полтави, Мелітополя, Енергодара, Южноукраїнська, Умані та ін.
Програма заходів, яку підготували наші одноклубники із Запоріжжя, була дуже насиченою та цікавою. Гості відвідали з екскурсією історико-культурний комплекс "Запорізька Січ", де дізналися багато цікавих фактів про історію та побут українського козацтва. Побували у популярному у місті музеї ретро автомобілів «Фаетон», де отримали вичерпну інформацію про історію та розвиток вітчизняного та світового авто-мото транспорту минулого століття. А також відвідали музей техніки відомого на весь світ українського підприємства «Мотор Січ», де ознайомились із історією та продукцією, яку виробляли на цьому підприємстві.
Ну і, вже традиційно, на учасників зльоту чекали нові знайомства, цікаві спілкування, вечірні посиденьки під смачний шашлик, смакування рибної юшки та незабутня ночівля у наметах на березі Дніпра.
Це було надзвичайно позитивно! От тільки шкода, що час пролетів так швидко. Але всі присутні залишились задоволеними і поїхали додому у чудовому піднесеному настрої та масою позитивних емоцій.
Велика подяка організаторам за проведену роботу і незабутні дні, проведені на Хортиці.
До наступних зустрічей, друзі!Социальные сети 
 
 
Сайт открыт 1 марта 2005 года.
По всем вопросам обращайтесь по адресу: admin@lanos.com.ua
Copyright © LANOS.com.ua, 2011
при поддержке AUTO.ria.ua
Реклама на сайте
Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки на LANOS.com.ua.
Для онлайн-проектов - гиперссылки (hyperlink) на lanos.com.ua

Дизайн сайта: Гуков Александр