Перейти до публікації

Шляхами мальовничої Черкащини


gonchar

Рекомендовані повідомлення

А мені жаль її знімати. Там такий славний козак! :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Мне тоже жаль снимать Козака. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А шо места уже нет?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

у меня ж там котов развелось

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Вітя, я так здогадуюсь що екскурсія до Софіївки це десь так до 12-13, вірно?

 

Прораховую варианті поверннянн додому та візіти до КіровоградуКропивницького на тюльпани.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Можна навіть раніше, якщо буде бажання раніше прокинутися :) До Кропивницького їхати десь 2,5 години. Тільки не знаю, який зараз стан дороги. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Дорога не супер, но в принципе нормальная, недавно ехал. По времени примерно 2-2.5 часа (средняя скорость получается около 100)

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

По требованию "штурмана")))

G.mehanik/Терновка/2+1(возможно)/1,2,3

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Наразі уточнюються деякі деталі і будуть оголошені подробиці. В тім числі і координати і час зустрічі. Поки що можу сказати, що зустрічаємось у Чигирині у суботу 6 травня десь в інтервалі 09.00-09.30 ранку.

Далі по плану у нас оглядова екскурсія "Резиденція Богдана Хмельницького" - "Історія Замкової гори". Вартість екскурсії 100 грн з групи + 10 грн (5 грн з дитини шкільного віку) за вхід до музею. Тривалість екскурсії 1,5 години.

Координати місця зустрічі 49.081735, 32.656573

Змінено користувачем gonchar
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я не настаиваю, но предложил бы время встречи сдвинуть на 10дп. Чисто из эгоистических побуждений: время подъезда из Кременчуга ориентировочно два часа.

 

Хотя если программа первого дня получается такая что можем не уложиться то конечно просьбу забираю обратно. Ну и если большинство скажет нефигдрыхнуть то буду как большиство :D 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Так все можно проспать)))) нам пыхтеть часов 5 точно и шо руки в ноги и вперед))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Номери телефонів для зв'язку оголосимо. Всіх почекаємо і нікого не залишимо :)

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Да ну, не найти музей Хмельницкого в Чигирине нельзя — это как не найти Дерибасовскую в Одессе :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Слежу за соседней веткой и облизываюсь.

 

А нам не пора подумать об общих расходах? Или я слишком тороплю? :hmmm:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Все буде добре! ))))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Чорд ... почитал про шашлык ... почему-то захотелось пива. Немецкого.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

А Уманське смачніше:hehe:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Увы мне, опоздал с заявкой на отпуск :(
Викресліть, будь ласка.

 

Была мысль поехать на два дня. Но с учётом времени на дорогу это я разве что переночую в Тарасовой хате, и усё.

Учёный горьким опытом сразу забил отпуск на слёт, так что там встретимся ;)

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Просто в нашей капиталистической фирме праздники не переносят. Рабочий день - сиди работай!

И это, буду оччччннн ждать вашего фотоотчёта — может позже сам поеду по вашим следам.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 Наші ряди рідіють...  Дуже жаль. :( 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Добавив деяку інформацію у приват. Прошу відписатися. 

А у загальному у нас все по плану. ;) 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вітаю всіх любителів подорожі та активного відпочинку!

Отже, підсумовуючи проведену організаційну роботу, ще раз доводжу до вашого відома остаточну інформацію про нашу подорож.

Як і було сказано раніше, зустрічаємось ми у суботу 6 травня на парковці екскурсійного транспорту перед музеєм Богдана Хмельницького орієнтовно в 09.00-10.00 ранку. Координати місця зустрічі -

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

На 10.00 у нас замовлено екскурсію у музей Б. Хмельницького (45 хв) та на Замкову гору (також 45 хв). Вартість вхідного квитка з екскурсійним обслуговуванням по 20 грн для дорослих і 10 грн для дітей шкільного віку.

Після екскурсії (орієнтовно у 12.00) від’їжджаємо до села Суботів, де зупиняємось для фотографування. Далі переїзд у Холодний Яр до хутору Буда, де робимо перерву для обіду та перепочинку.

Орієнтовно не пізніше 14.00 вирушаємо розбитими черкаськими шляхами :) до села Шевченкове. Тут у нас на 16.00 замовлено екскурсію у музеї Т.Шевченка. Вартість її також по 20 грн для дорослих і 10 грн для дітей шкільного віку. І десь у 17.00 ми вирушаємо до села Моринці (), де і зупиняємось на ночівлю. Вечерю та сніданок нам буде готувати господиня садиби у якій ми зупинимось. Вартість проживання разом із вечерею та сніданком становить по 200 грн з особи. І додатково ми приготуємо самостійно шашлики. М'ясо для цього буде закуплено напередодні.

Добре виспавшись і поснідавши, наступного дня (7 травня) в 10.00 ми вирушаємо у путь із свіжими силами. По дорозі відвідуємо сучасний військово-патріотичний музей у селі Шампанія. Вартість екскурсійного забезпечення по 30 грн з дорослого і 10 з дитини. Також зробимо зупинку у Звенигородці для поповнення продуктових запасів.

Орієнтовно у 14.00 ми маємо прибути у Буки, де і організуємо собі обід. Пообідавши, погуляємо і помилуємось краєвидами каньйону. А десь у 16.00 вирушаємо далі і, заїхавши по дорозі у Іваньки, зробимо зупинку для огляду місцевих визначних місць.

І десь о 18.00 ми поселяємось у готелі «Шинок на околиці», де для нас заброньовані кімнати. Вартість 2х містного номеру становить 250 грн. Після поселення і розміщення десь на 19.00 ми збираємось у місцевому ресторані на вечерю. Попереднього замовлення я не робив, тому будемо замовляти все вже по приїзду.

І на третій день нашої подорожі (8 травня) у нас буде звичайно ж екскурсія до нашого парку «Софіївка» та оглядова по місту Умань. Звичайно заглянемо і на пивзавод. ;)

Ось такою буде програма нашої подорожі у деталях. 

Змінено користувачем gonchar
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.