roman9118

Розхід палива

В теме 7 сообщений

Доброго здоровя всім!люди то тільки в мене такий розхід, чи то всі лайноси такі пияки?замітив що гроші летять в трубу задуже,поставив бк,робокар мега+.

Дістав шок по місту розхід 12<.по трасі точно не засікав(не мав нагоди)але на 70км десь від 4 до 5 літрів(при умові не більше 80-90км,і без обгонів на понижених).машину експлуатую тільки по місту(1,2,3 передача максимум)можна по світі піти!!!є сенс ставити гбо?чи міняти машину?шкода вона мене повністю влаштовує,проблем ніяких,хіба що розділ по місту.хто що скаже?

Поделиться сообщением

Якщо 1-2-3,то 12 л. нормальна витрата))

ГБО є сенс ставити, але майте на увазі що в середньому воно відбивається за 30тис.км.

Поделиться сообщением

Якщо 1-2-3,то 12 л. нормальна витрата))

ГБО є сенс ставити, але майте на увазі що в середньому воно відбивається за 30тис.км.

і то я вище 3000 обертів ніколи не кручу,то у всіх такий розхід?а що там по газу виходить,на 100км?

Поделиться сообщением

У мене на сенсі літом траса 7.5-8л газу залежно від загрузки авто, місто не меньше 10 але не більше 11л. газу.

Стиль їзди динамічний. 

Проїдьте по трасі  за раз 100-200км і визначте точну витрату.  Місто не показник для оцінки витрати палива...

Изменено пользователем jason_ua

Поделиться сообщением

Доброго здоровя всім!люди то тільки в мене такий розхід, чи то всі лайноси такі пияки?замітив що гроші летять в трубу задуже,поставив бк,робокар мега+.

Дістав шок по місту розхід 12<.по трасі точно не засікав(не мав нагоди)але на 70км десь від 4 до 5 літрів(при умові не більше 80-90км,і без обгонів на понижених).машину експлуатую тільки по місту(1,2,3 передача максимум)можна по світі піти!!!є сенс ставити гбо?чи міняти машину?шкода вона мене повністю влаштовує,проблем ніяких,хіба що розділ по місту.хто що скаже?

:write: Для Львова і Ланоса це нормальна витрата. У нас дійсно 4 передача вмикається рідко. В мене комп постійно показує середню швидкість за поїздку 16-18 км/год. Якщо 25 км/год - то це вже кайф... В мене при паспортних 8.5 бере 10 л. Відповідно, в Ланоса при паспортних 10.4 бере 12 і менше не буде. 

Поделиться сообщением

На мою думку , можливо субєктивну. але все ж:  

Звертати увагу треба на :

1. Шини : протектор, тиск повітря, сезонність.

2. Фільтр повітряний: (бувають підробки ) , відповідно не пропускає достатньо повітря.

3. Свічки :  зазори, тоже можуть бути підробки , ну і пробіги -- не раз читав про 100тисячні  випадки, аж смішно

4. ВВ дроти:  можуть або пробивати або від старості контакти невідповідні

5. РХХ і ДПДЗ  : речі ресурсні, потребують і чистки , і якщо є підозра то і діагностики.

6. ВВ катушка : тільки діагностика або пробна заміна на завідомо  справну.

7. Загальна чистка впуску, інжектора і місць проходження картерних газів.

8. Рідко але як варіанти забиті каталізатори або навіть глушник.

9. режим їзди і всяки тюнінг настройки в прошивках, 

10. Дуже рідко : десь колодки підтирають або в задніх барабанах, або супоррта підклинюють , трос ручника закис. Для профілактики варто і тормозну рідину міняти раз в 2 роки і діагностику/профілактику задніх тормозів робити аналогічно раз в 2 роки.

11 Ну і саме найголовніше -- якість самого бензину, тут ми вже не впливаєм-- тільки зміна заправки .

Удачі в пошуку причини .

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

• Последние посетители   0 пользователей онлайн

Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу