Перейти до публікації

roman9118

Рекомендовані повідомлення

Доброго здоровя всім!люди то тільки в мене такий розхід, чи то всі лайноси такі пияки?замітив що гроші летять в трубу задуже,поставив бк,робокар мега+.

Дістав шок по місту розхід 12<.по трасі точно не засікав(не мав нагоди)але на 70км десь від 4 до 5 літрів(при умові не більше 80-90км,і без обгонів на понижених).машину експлуатую тільки по місту(1,2,3 передача максимум)можна по світі піти!!!є сенс ставити гбо?чи міняти машину?шкода вона мене повністю влаштовує,проблем ніяких,хіба що розділ по місту.хто що скаже?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Якщо 1-2-3,то 12 л. нормальна витрата))

ГБО є сенс ставити, але майте на увазі що в середньому воно відбивається за 30тис.км.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Якщо 1-2-3,то 12 л. нормальна витрата))

ГБО є сенс ставити, але майте на увазі що в середньому воно відбивається за 30тис.км.

і то я вище 3000 обертів ніколи не кручу,то у всіх такий розхід?а що там по газу виходить,на 100км?
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

У мене на сенсі літом траса 7.5-8л газу залежно від загрузки авто, місто не меньше 10 але не більше 11л. газу.

Стиль їзди динамічний. 

Проїдьте по трасі  за раз 100-200км і визначте точну витрату.  Місто не показник для оцінки витрати палива...

Змінено користувачем jason_ua
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Доброго здоровя всім!люди то тільки в мене такий розхід, чи то всі лайноси такі пияки?замітив що гроші летять в трубу задуже,поставив бк,робокар мега+.

Дістав шок по місту розхід 12<.по трасі точно не засікав(не мав нагоди)але на 70км десь від 4 до 5 літрів(при умові не більше 80-90км,і без обгонів на понижених).машину експлуатую тільки по місту(1,2,3 передача максимум)можна по світі піти!!!є сенс ставити гбо?чи міняти машину?шкода вона мене повністю влаштовує,проблем ніяких,хіба що розділ по місту.хто що скаже?

:write: Для Львова і Ланоса це нормальна витрата. У нас дійсно 4 передача вмикається рідко. В мене комп постійно показує середню швидкість за поїздку 16-18 км/год. Якщо 25 км/год - то це вже кайф... В мене при паспортних 8.5 бере 10 л. Відповідно, в Ланоса при паспортних 10.4 бере 12 і менше не буде. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На мою думку , можливо субєктивну. але все ж:  

Звертати увагу треба на :

1. Шини : протектор, тиск повітря, сезонність.

2. Фільтр повітряний: (бувають підробки ) , відповідно не пропускає достатньо повітря.

3. Свічки :  зазори, тоже можуть бути підробки , ну і пробіги -- не раз читав про 100тисячні  випадки, аж смішно

4. ВВ дроти:  можуть або пробивати або від старості контакти невідповідні

5. РХХ і ДПДЗ  : речі ресурсні, потребують і чистки , і якщо є підозра то і діагностики.

6. ВВ катушка : тільки діагностика або пробна заміна на завідомо  справну.

7. Загальна чистка впуску, інжектора і місць проходження картерних газів.

8. Рідко але як варіанти забиті каталізатори або навіть глушник.

9. режим їзди і всяки тюнінг настройки в прошивках, 

10. Дуже рідко : десь колодки підтирають або в задніх барабанах, або супоррта підклинюють , трос ручника закис. Для профілактики варто і тормозну рідину міняти раз в 2 роки і діагностику/профілактику задніх тормозів робити аналогічно раз в 2 роки.

11 Ну і саме найголовніше -- якість самого бензину, тут ми вже не впливаєм-- тільки зміна заправки .

 

Удачі в пошуку причини .

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 

те саме тільки в картинках і з поясненнями

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 роки потому...
  • 2 місяці потому...

Та нормальний розхід палива, як писали вище - їзда містом реально такий собі показник. А взагалі, якщо ще плануєте пару років кататися на ланосі можете перейти на газ. Воно себе виправдовує у перспективі. До речі, в самостійному налаштуванні гбо 4 покоління може стати в нагоді ця стаття -

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

. Мені дуже допомогла. Загалом вирішувати Вам, можливо практичніше буде взагалі купити машинку новішу, але то вже інша історія). Удачі

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.