Перейти до публікації

Домашний интернет Киевстар


Gmek

Рекомендовані повідомлення

 До речі, Київстар прив’язує до порта на світчі, мак йому до лампочки.

У Киевстара идет аутентификация по логину и паролю при первом включении... там не важно в какой порт воткнуто... всегда можно переткнуть в другой, но потом потребуется аутентификация по данным входа в личный кабинет.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, А чем ты меряешь скорость в инете? speed test? может второй комп хиленький и не может нормально "продавить" флеш. Опиши характеристики компов

Змінено користувачем strelokr
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На киевстаре есть внутренний спидтест.

ну и торентами с ftp киевстара.

 

я ж говорю - как в том анекдоте: так оно ж раньше работало и продавливало! я б их не тревожил, если бы все было изначально хреновенько.

а винда ставилась из заводского образа.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

У Киевстара идет аутентификация по логину и паролю при первом включении... там не важно в какой порт воткнуто... всегда можно переткнуть в другой, но потом потребуется аутентификация по данным входа в личный кабинет.

Ось перша аутентифікація і є процесом реєстрації порта на керованому світчі в ТКД. Далі порт реєструється за бюджетом (користувачем) і що туди втикнуто - оператору до лампочки. Раніше допускалось 5 змін МАК-адрес, далі блокування порта і розблокування лише через оператора з довгими поясненнями причин таких змін. Тепер ці обмеження зняті. При вимушеній зміні порта внаслідок виноряння в грозу чи заміні цілого світча знову проходит аутентифікація по логіну-паролю і порт знову закріплюється за користувачем. Я це пройшов в свій час, будучи позаштатним монтажником Київстару. З операторами також нарозмовлявся немало на викликах. Мій добрий товариш був керівником підрядної організації, що будувала і обслуговувала мережу міста. Ми досить багато на цю тему говорили.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2,8 тис.   24

Чет я не вьежаю. Как интернет от киевстар может быть домашним. Этож 3g. Как к Киевстару можно подключить модем? Разве что безпроводный...

Змінено користувачем politex2004
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Чет я не вьежаю. Как интернет от киевстар может быть домашним. Этож 3g. Как к Киевстару можно подключить модем? Разве что безпроводный...

Мова йде про "Домашній інтернет від Київстар", тобто провідний в багатоповерхових будинках міста. За технологією FTTB (оптика до будинку).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2,8 тис.   24

Мова йде про "Домашній інтернет від Київстар", тобто провідний в багатоповерхових будинках міста. За технологією FTTB (оптика до будинку).

Понятно)))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Даром не хочу киевстар. Меня от него уже тошнит - как от связи так и от интернета ( на работе). Постоянно падает что то, что другое. Говно короче, закапывать. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ось перша аутентифікація і є процесом реєстрації порта на керованому світчі в ТКД. Далі порт реєструється за бюджетом (користувачем) і що туди втикнуто - оператору до лампочки. Раніше допускалось 5 змін МАК-адрес, далі блокування порта і розблокування лише через оператора з довгими поясненнями причин таких змін. Тепер ці обмеження зняті. При вимушеній зміні порта внаслідок виноряння в грозу чи заміні цілого світча знову проходит аутентифікація по логіну-паролю і порт знову закріплюється за користувачем. Я це пройшов в свій час, будучи позаштатним монтажником Київстару. З операторами також нарозмовлявся немало на викликах. Мій добрий товариш був керівником підрядної організації, що будувала і обслуговувала мережу міста. Ми досить багато на цю тему говорили.

Мы вроде говорим об одном и том же, но на разных языках...

я же так и написал - втыканулся в новый порт или новым устройством в свитч - пройди аутентификацию! - что не так?

 

Чет я не вьежаю. Как интернет от киевстар может быть домашним. Этож 3g. Как к Киевстару можно подключить модем? Разве что безпроводный...

Как у МТС, так и у киевстар уже много лет связь и интернет идут не только по воздуху, но и по проводам.

PRI потоки, IP телефония,  - все это они давно предоставляют в офисы и даже городские номера есть... более того - номер может быть и мобильным и городским... а маршрутизацию и тарификацию они делают на своем оборудовании... хотя конторам все это могут подключать и на офисные станции.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

я же так и написал - втыканулся в новый порт или новым устройством в свитч - пройди аутентификацию! - что не так?

"втыканулся в новый порт или новым устройством в свитч". Тільки в новий порт. Новий пристрій в тому самому порту не вимагає аутентифікації.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

"втыканулся в новый порт или новым устройством в свитч". Тільки в новий порт. Новий пристрій в тому самому порту не вимагає аутентифікації.

Кто Вам такое сказал? и откуда такая уверенность на тему свитча в другом городе?

 

Еще раз повторяю - если монтажники перетыкают мне порт, то я ввожу логин и пароль.

Если я втыкаю ноут на прямую, который еще не проходил идентификацию, то также запрашивает логин и пароль... если я его уже хоть раз втыкал - то не запрашивает.

 

Если у Вы готовы приехать и поучаствовать в замерах и тестах - велкам... Будем разбираться вместе.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, Таке можливо в регіонах, де ще не пройшла замі на комутаторів 2-го рівня (як правило D-Link) на комутатори 3-го рівня (Huawei). Масова заміна проходила 2-3 роки тому. Дійсно, можливо деякі ланки ще не замінили, або визначили недоцільним таку заміну. Але 90-95% заміну вже провели. Звідки я це знаю? Я сам в свій час цим займався. D-Link вимагали щоразу авторизації і при зміні MACа кінцевого обладнання, до того ж таку зміну можна було провести лише 5 разів (далі блокування і зв"язок з оператором). Це тому, що комутатори 2-го рівня працюють на рівні MAC, 3-го на рівні IP. Тому, так, така ситуація (контроль mac) ще в деяких регіонах можлива, але я вважав, що КС вже привели все до порядку. Виходить, що ні...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

я не запускал варшарк и не смотрел что за железо там отвечает, также в глаза не видел, что там стоит... но результат пока на лицо: комп с гигабитом 100-ку поддерживает, а ноут с 100МБ картой - нет.

я больше склоняюсь к конфликту на уровне железа...

Просто непонятны причины того, что по началу ноут тоже 100-ку продавливал. С моей стороны - ничего не поменялось, что роутер, что ноут, что СКС, что порты - все как и было, так и осталось.

 

По началу пинал их инженеров, а нынче просто забил.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Це тому, що комутатори 2-го рівня працюють на рівні MAC, 3-го на рівні IP.

Теперь подумай: если IP получается по DHCP, то по какому принципу он присваивается?

 или Ты хочешь сказать, что порт выдаст один и тот же IP, разным железкам? - с этим я не согласен, т.к. динамический IP все же можно сменить, достаточно выключить роутер на ночь... у них обновление в районе 24:00 происходит... и утром уже будет новый IP, при этом идентификация не потребуется... таким пользуюсь когда нарываюсь на сайтах на блокировку по IP :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, Ні, один й той самий не видасть, буде інший. Але МАСи далі світча і DHCP-сервера не йдуть, точніше вони не цікаві біллінговій системі. З DHCP і біллінгом працює світч. Причому, DHCP з біллінгом не зв"язаний. При першій аутентифікації в біллінг забивається і прив"язується до користувача порт світча. І ствітч транслює МАС з порта на DHCP, задача якого лише видати IP. Біллінг, який і керує швидкістю, дає команду світчу на встановлення швидкості, яка відповідає тарифному плану (при самій першій аутентифікації чи при зміні тарифного плану). Далі, при зміні МАСу на порту (інше обладнання), світч просить в DHCP новий IP для нового МАСу, оминаючи біллінг (який і встановлює швидкість і проводить аутентифікацію). Маю сумнів, що адміни направляють МАСи на біллінг. Приблизно такий алгоритм...


До речі, транслювати МАСи - це додаткове немале навантаження на біллінг, шлюзи і мережу, тому так побудовано...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

А я кажется решил проблему скорости, я перепрошил роутер инет стал шустрее

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.