Перейти до публікації

Всі дороги ведуть у центр (весняна зустріч у Каневі)


gonchar

Рекомендовані повідомлення

Ребята, очень жаль, но мы отпадаем

Шкода. Дякую, що попередив. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

У що, шановні друзі, мабуть пора уже нам починати підводити риску під обговоренням підготовки до цієї поїздки. І так, на даний момент, на поїздку в Канів записалось 14 екіпажів:

·         gonchar/Умань/

·         Strelokr/Кировоград/

·         ДЕКА/Южноукраинск/

·         UR6LAD/Харьков/

·         BNG/Киев/

·         master116/Полтава/

·         skyfire//Черкассы/

·         Sunshineofmusic/Киев/

·         @rs/Черкаси/

·         Tolik accord/Киев/

·         Andrey76/Киев/

·         mirosha/Кировоград/

·         Jorickne/Черкассы/

·         AtWork 24/Черкассы/

Всього виходить 25 чоловік плюс діти.

З погодою, здається, все складається як найкраще! (т.т.т. по дереву) :D

Всім, хто ще не ознайомлений із планом дій на суботу, повідомляю, що збір всіх екіпажів буде проходити 3 09.00 до 10.00 на стоянці біля підніжжя Чернечої гори.

На 10.00 нас буде чекати екскурсовод, який проведе нам екскурсію по території, музею Т.Шевченка та іншим пам’яткам. Екскурсія триватиме 1,5 години.

Після цього ми переїжджаємо на місце організації пікніка. Там же обговоримо, що ще потрібно буде докупити для столу. М'ясо для шашлику, цибулю, спеції для маринаду, та деревне вугілля  я закуплю за власні кошти і приготую самостійно. Потім всю суму розіб’ємо на кількість учасників і все.

Що стосується інвентаря, то, так як і домовлялись, кожен (по наявності) беріть все необхідне. Не страшно, якщо щось виявиться зайвим.

Щоб приготувати все за один раз, потрібно буде не менше 25 шампурів, мінімум 2 мангали (а краще 3), сухі дрова на розпал (у кого є), 4-5 розкладних туристичних столи, стільці (при їх відсутності каремати або щось, що можна буде простелити на землю), а також посуд (бажано одноразовий), паперові рушнички або салфетки і пакети для сміття.

Після пікніка ми проїдемось по деяких історичних пам’ятках Канева і частина з нас вирушить в Черкаси, а частина додому.

Маю велику надію, що все у нас вийде як треба!

Прошу всіх до обговорення деталей, які я, можливо, пропустив.

Змінено користувачем gonchar
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Напомню, еду утром в Корсунь и постараюсь на 10 успеть в Канев. Но могу опоздать. Так что на созвоне. Думаю в Каневе вас все-таки нагоним, или на шашлах. И еще вопрос, с Корсуни в Канев лучше всего через Мироновку ехать?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:


У що, шановні друзі, мабуть пора уже нам починати підводити риску під обговоренням підготовки до цієї поїздки. І так, на даний момент, на поїздку в Канів записалось 14 екіпажів:

·         gonchar/Умань/

·         Strelokr/Кировоград/

·         ДЕКА/Южноукраинск/

·         UR6LAD/Харьков/

·         BNG/Киев/

·         master116/Полтава/

·         skyfire//Черкассы/

·         Sunshineofmusic/Киев/

·         @rs/Черкаси/

·         Tolik accord/Киев/

·         Andrey76/Киев/

·         mirosha/Кировоград/

·         Jorickne/Черкассы/

·         AtWork 24/Черкассы/

Всього виходить 25 чоловік плюс діти.

З погодою, здається, все складається як найкраще! (т.т.т. по дереву) :D

Всім, хто ще не ознайомлений із планом дій на суботу, повідомляю, що збір всіх екіпажів буде проходити 3 09.00 до 10.00 на стоянці біля підніжжя Чернечої гори.

На 10.00 нас буде чекати екскурсовод, який проведе нам екскурсію по території, музею Т.Шевченка та іншим пам’яткам. Екскурсія триватиме 1,5 години.

Після цього ми переїжджаємо на місце організації пікніка. Там же обговоримо, що ще потрібно буде докупити для столу. М'ясо для шашлику, цибулю, спеції для маринаду, та деревне вугілля  я закуплю за власні кошти і приготую самостійно. Потім всю суму розіб’ємо на кількість учасників і все.

Що стосується інвентаря, то, так як і домовлялись, кожен (по наявності) беріть все необхідне. Не страшно, якщо щось виявиться зайвим.

Щоб приготувати все за один раз, потрібно буде не менше 25 шампурів, мінімум 2 мангали (а краще 3), сухі дрова на розпал (у кого є), 4-5 розкладних туристичних столи, стільці (при їх відсутності каремати або щось, що можна буде простелити на землю), а також посуд (бажано одноразовий), паперові рушнички або салфетки і пакети для сміття.

Після пікніка ми проїдемось по деяких історичних пам’ятках Канева і частина з нас вирушить в Черкаси, а частина додому.

Маю велику надію, що все у нас вийде як треба!

Прошу всіх до обговорення деталей, які я, можливо, пропустив.

Что насчет безалкоголки?! будет или брать каждому на свой вкус?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

я живу в каневе , смогу помочь )

(где покушать , куда поехать и тд )

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На противоположном берегу есть взорванный ЖД мост.

К нему дороги не нашел, но если только для фотографий - похоже

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

.

знаю як доїхати , але там нічого особливого немає )

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

мангал. решотка и 50 шомпуров уже в машине. топор не нашол :(

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

я живу в каневе , смогу помочь )

(где покушать , куда поехать и тд )

Це було б дуже добре. Допомога місцевих нам не завадить.

 

Что насчет безалкоголки?! будет или брать каждому на свой вкус?

 

Берем із собою на свій смак, а чого буде не вистачати - докупимо на місці.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

,

А есть вариант где нормальное место для проведения шашлыка. Переживаю что земля будет еще холодная а пока шашлык пожарится, пока покушаем  пару часов на ногах не особо радостно будет. 

Кстати, у меня есть наклейки Lanos.com.ua и флаг  большой, но флагштока нет. Брать с собой?

Змінено користувачем strelokr
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Кстати, у меня есть наклейки Lanos.com.ua и флаг  большой, но флагштока нет. Брать с собой?

Бери.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

По сколько примерно денег скидываемся?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Добавив у шапку теми оголошення! У нас буде лотерея з призами!  :1st:

Змінено користувачем gonchar
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

По сколько примерно денег скидываемся?

На шашлик, я думаю, гривень по 50 вкладемось легко. Завтра буду робити закупку мяса та інші інгредієнти. А все інше порахуємо, як будем робити закупку на місці.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

мангал. решотка и 50 шомпуров уже в машине. топор не нашол :(

Не переживай ... топор, мангал, стол, стулья, дрова, уголь, разжигатель, техническая вода уже готовы, соль, ножи, стаканы, тарелки, салфетки готовы

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

та в каневе , куда не глянь кругом можно шашли жарить )

есть одно место без людное возле битого моста там есть стол и лавки )

"в том году еще были" 

но машины нужно будет оставить метров 150 от того места . 


вспомнил где возле Тарасовной горы можно столики арендовать ...  так что думаю все будет норм )

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

еще 1 инфа , дорога к городу просто сказка если ехать с киева через ПІЇ . )для черкаских ребят история очень грустная ) 

в  городе сейчас ремонтируют и местами " выскребли " так что  лучше быстро не ехать )

особенно в центре )

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Флагшток возьму:)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, Узнай,  якщо можеш, про умову оренди столиків. Тільки треба сказати, що у нас шашлик та інші продукти будуть із собою. Можливо там такий варіант не підійде?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Опять меняются планы, поэтому уже приняли окончательное решение, едем со всеми сразу на Канев. В Корсуни сомнительное мероприятие смотреть что-то, по крайней мере по пути в Киев можно когда-то заехать. А в Каневе зато попадем на общую экскурсию с экскурсоводом. В шашлыках участвуем:)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, Узнай,  якщо можеш, про умову оренди столиків. Тільки треба сказати, що у нас шашлик та інші продукти будуть із собою. Можливо там такий варіант не підійде?

В них тільки за столики платити )"типу платний пляж"

Сьогодні після роботи поїду дізнаюсь .

щос

Щось )

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

еще 1 инфа , дорога к городу просто сказка если ехать с киева через ПІЇ . )для черкаских ребят история очень грустная ) 

в  городе сейчас ремонтируют и местами " выскребли " так что  лучше быстро не ехать )

особенно в центре )

Дякую за пораду ... тепер маршрут вималювався ... Київ-Обухів-Кагарлик (на КПП ліворуч)- Пії-Канів. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Коло самих піїв біля чорної заправки є ями потім все норм )

Якщо когось треба буде зустріти десь в місті і провести пишіть в вк

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Або в лс дам свої номера

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я телефонував власнику того пляжу і домовився за оренду всього пляжу за 260 грн)))

Їхати після роботи платити завдаток ?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я телефонував власнику того пляжу і домовився за оренду всього пляжу за 260 грн)))

Їхати після роботи платити завдаток ?

Думаю, це нам підходить, якщо там є де посадити біля 30 чоловік. Місце нам потрібно буде десь із 12.00 до 16.00

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.