Перейти до публікації

Всі дороги ведуть у центр (весняна зустріч у Каневі)


gonchar

Рекомендовані повідомлення

я за любой кипешь, кроме голодовки.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Предлагаю бронепоезд в качестве точки встречи: вроде как подъезд с любой стороны удобен + есть место для машин

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Update

Единственный минус - потом надо будет разворачиваться с парковки, так как все остальные объекты находятся "за спиной" парковки у бронепоезда.

Можно конечно запарковаться напротив, но тогда через дорогу бегать.

Там парковка очень маленькая!! Все могут не поместиться. Плюс там остановка общественного транспорта.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Підніму ще одне організаційне питання. Ми при відданні

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

екскурсію заказувати будемо? Всі ціни є на сайті: екскурсія з групою до 30 чоловік - 100 гривень, вхід в музей та "Тарасову світлицю" платний окремо - 10 і 5 гривень відповідно. Якщо ви не будете проти екскурсії, то я зателефоную заздалегідь і замовлю.   

Я за экскурсию. Был осенью и в музее был ... очень понравилось. С экскурсией намного интереснее да и деньги небольшие ... чем больше людей тем дешевле!!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Добавьте и меня в список участников!!!    Andrey76 / Киев / 2 / 9

Змінено користувачем Andrey_76
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

І так, підведемо попередні підсумки щодо організації зустрічі в Каневі. На даний момент планують приїхати:

1.    gonchar - за шашлик

2.    Strelokr - за шашлик

3.    ДЕКА - за шашлик

4.    UR6LAD - за шашлик

5.    BNG - за шашлик

6.    master116 - за шашлик

7.    skyfire - ?

8.    Sunshineofmusic - за шашлик

9.    @rs - ?

10.  Adrenalin6304 - ?

11.  Tolik accord - ?

12.  mirosha - ?

тобто 24 дорослих і 5 дітей (якщо мої підрахунки були вірні). 

 

Хочу почути від вас ваші думки стосовно даної пропозиції:

Звісно, про погоду ще рано щось говорити, але будемо надіятись, що вона нам подарує погожий день. Звідси виникає запитання: А чи не організувати нам пікнічок із шашличком самостійно? :) А шашличну в Степанцях залишити як запасний варіант в разі несприятливої погоди.

М'ясо для шашлика можна замаринувати заздалегідь і привезти з собою, а посмажити його десь на березі Дніпра. Основну частину цієї роботи (звісно при вашій допомозі і підтримці) готовий взяти на себе. Продукти в доповнення до шашлика зможемо закупити у будь-якому магазині Канева.

Прошу висловлюватись стосовно даної пропозиції тільки тих, хто дійсно планує брати участь у зустрічі.

У меня есть разборной мангал и шампура и набор для приготовления шашлыков и столик и стулья!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я был осенью в Каневе. Очень понравилось. Хочу еще и всем рекомендую.

 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Змінено користувачем gonchar
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Добавьте и меня в список участников!!!    Andrey76 / Киев / 2 / 9

Добавив. Дякую за підтримку.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

mirosha/Кировоград/2+1(ребенок)/9 за шашлык на берегу Днепра и за экскурсии. Что брать кроме денег?

Змінено користувачем mirosha
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

 Что брать кроме денег?

Добрий настрій :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Витя, добавь. И еще один момент, предварительно, что лучше взять, камеру или фотик?

 

Добавив.

Змінено користувачем gonchar
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А где будем шашлык делать? Место приблизительно придумали? Сколько кг мяса будет? У меня в машине всегда если что 5 шампуров есть. И есть еще дома пару мешков строительного дерева (наличники, коробки дверные старые) попиленого. Могу тоже взять. Очень удобно на них жарить шашлы. Останется только толстые чурбанчики найти, чтобы потом подкинуть, жар держать.

Змінено користувачем mirosha
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Напишите брать дрова или нет? И за камеру или фотик.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Напишите брать дрова или нет? И за камеру или фотик.

Дрова з обрізків можна брати, якщо вони сухі. Ними добре буде розпалити мангал. А потім підкинути деревного вугілля і буде нормально.

Камеру чи фотоапарат брати обов'язково. Нам же треба буде щось залишити для історії клубу! :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Камеру тогда. Сделаем фильм как в Кировограде у нас.

Дрова беру. По моим скромным подсчетам надо 13 кг мяса?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Кількість мяса прикинемо перед поїздкою. Тоді ж (у п'ятницю ввечері) все буде закуплено і замариновано. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ок. А проясни мне ситуацию окончательно. Шашлык будет между Каневом и Черкассами, я правильно понял? Просто вечером на шабаш в Черкассах я оставаться не буду. Поэтому и спрашиваю, когда планируется шашлык.

Змінено користувачем mirosha
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Да, шашлик планується після екскурсії. Якщо на запланований день буде явно поганий прогноз погоди, то тоді будем їхати в шашличну.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ок, понял, мы участвуем в обеденном шашлыке.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Сьогодні чудова погода! У нас +25!! Запахло шашликом...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

У нас тоже теплынь. Конечно не 25, но .....

Можно будет за день перед встречай огласить все "меню" (если надо то возьму мангал, дрова, шампура, стол, стулья и т.д.) Место и время сбора остается то же?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, Бери все! Згодиться. Місце те ж: на стоянці перед підйомом на Тарасову гору. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Смотрел погоду на 9 число .... обещают без осадков с переменной облачностью .... дай то Бог!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В субботу было плохо, ветер мерзкая погода. А чо будем делать если будет плохая погода, дождь

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.