Перейти до публікації

Замена ремня ГРМ в Сенсе


Ant_2

Рекомендовані повідомлення

Не заведётся! Можно не пробовать. Переставляйте на 360- тогда заведётся)))

Хочу уточнить, а то я погорячился.

По распреду там где фазы считают то +/- 180

Если уж по колену(кАлису) ориентироваться, то так как Влад написал +/- 360

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Нет так и будет, обычно метка на МеМЗе чуть вперед (по часовой) от штыря..

Да, как у меня. Я вообще не понимаю, а разве можно выставить метки распредвала по другому? Типа чуть вперед или назад.  Я же выше написал, ключиком на 14 вращая распредвал конечно по часовой стрелке, он сам и перескакивает по 90 градусов в нужное мне положение меток. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

180 Распредвал, и де будт мітка по коленвале? Допомогайте

Мітка кол. буде вверху (на своєму місці). Якщо в даному випадку все виставлено правильно і працює і тепер зняти ремінь, НЕ ТРОГАЮЧИ КОЛІНВАЛ повернути распр. вал на 180, і закласти ремінь, то двигун буде так само працювати! Колінвал задає лише ВМТ. А такт стиску чи випуску - распр.вал: мітка вверху - стиск, мітка внизу - випуск. Неможливо сумістивши обі мітки виставити НЕ вмт такт стиск!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Коллеги, во второй раз за 10 лет и пробег 98000 порвался ГРМ, и сегодня дома во дворе я его менял. Первый ремень с завода отходил 62000 и наступил ему конец - это было 5 лет назад, я сам его и заменил, есть пост о этом

 

А який ремінь ставили, що його обірвало так швидко з пробігом всього 36тис. км?... 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

НЕ ТРОГАЮЧИ КОЛІНВАЛ повернути распр. вал на 180, і закласти ремінь 

Ні легше виставити распредвал, і під нього обертати коллінвал колесом, чим навпаки, ще під рукою треба мати ключа, щоб повернути распредвал.,

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Мітка кол. буде вверху (на своєму місці). Якщо в даному випадку все виставлено правильно і працює і тепер зняти ремінь, НЕ ТРОГАЮЧИ КОЛІНВАЛ повернути распр. вал на 180, і закласти ремінь, то двигун буде так само працювати! Колінвал задає лише ВМТ. А такт стиску чи випуску - распр.вал: мітка вверху - стиск, мітка внизу - випуск. Неможливо сумістивши обі мітки виставити НЕ вмт такт стиск!

Чудово пояснено з тактом стиску!!! Просто і зрозуміло. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Разницы, в ремне нету, помпа спеклась а ей рвать все равно что БРТ, что импорт...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А який ремінь ставили, що його обірвало так швидко з пробігом всього 36тис. км?... 

Коли купував в Ексисті то замовляв Гатес(чи як там), але коли зараз я його роздивився то виявив що то Золекс. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Все вірно і мітка колінвала при суміщена, а мітка распредвала при "0" суміщена , а при "180" знаходится навпроти "0".

 

Я про те, коли ми сумістили мітку по распредвалу/колінвалу після обриву ременя, ми не можемо напевно знати на колінвалу "0" чи "180" і потрібно його переставляти

Якщо мітка на распр. суміщена, то кол. 0. Якщо на колінвалу буде 180 (мітка внизу), то распр. 90 (мітка збоку). Сумістивши мітку на распр., колінвал можна обертати на скільки завгодно повних обертів (ремінь знятий), нічого не зміниться. Тобто, якщо сумістити всі мітки, зняти ремінь, провернути колінвал на ОДИН повний оберт, закласти ремінь, то отримаємо ту саму ВМТ такт стиску.

Змінено користувачем martinger
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ні легше виставити распредвал, і під нього обертати коллінвал колесом, чим навпаки, ще під рукою треба мати ключа, щоб повернути распредвал.,

Так. На практиці саме так. То я просто пояснював принцип роботи.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Разницы, в ремне нету, помпа спеклась а ей рвать все равно что БРТ, что импорт...

Вы прям такой категоричный и уверенный. Помпа у меня новая стоит, может год ей,  да и ту старую не заклинило а просто протекала вся.Ролик работает родной и не люфтит и не шумит. Нечему там обрываться из -за помпы, и вращается она легко от руки. И кстати сейчас поставил себе БРТ потому что не верю в качество дорогих запчастей(в нашей стране)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

У меня БРТ порвался после 2-х тысяч пробега, перед этим хорошенько искупавшись в ТОСОЛе с потекшей помпы. А так все 120 тысяч с ремнями БРТ, меняя каждые 50 тысяч. 

P.S. менял "по регламенту", состояние ремней после 50 тысяч отличное. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Сумістивши мітку на распр., колінвал можна обертати на скільки завгодно повних обертів (ремінь знятий), нічого не зміниться.

Як це так можна????? К - колінвал, Р - распредвал

       2 об. К = 1   об.  Р

т.е. 1 об. К = 0,5 об. Р 

 

Коли мітки суміщені К/Р на распредвалу зрозуміло що "0", а на колінвалу ЩО??? "0" або "360"???? Скількі він обертів зробив 0, 1, або 2? Якщо "0" то все добре, а якщо один оберт, то фази уйшли і потрібен ще оберт чи вперед на "360" або назад на "0"

Змінено користувачем Pretindent
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, Я у дужках уточнив. РЕМІНЬ ЗНЯТИЙ! Фази нікуди не підуть, іх формує распр.вал.

Змінено користувачем martinger
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я вообще не понимаю, а разве можно выставить метки распредвала по другому? Типа чуть вперед или назад.

В стоке нет, а так разрезной регулируемой можно.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ото збочинці :shock: ...стільки разів міняв і собі і людям ремні...і планово і після обривів і ніколи в голову не лізли такі думки :hmmm: ...виставив 2 мітки. одів ремень і поїхав....а ще все життя клапана регулюю на око: виставив коромисло щоб було напроти кулачка і регулюю зазор...штовхнув машину щоб коромисло наступного клапана стало напроти кулачка і далі регулюю...і так всі клапани...і ніколи не задавався ціллю послідовності і кутом повороту розпредвалу...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

....а ще все життя клапана регулюю на око: виставив коромисло щоб було напроти кулачка і регулюю зазор...штовхнув машину щоб коромисло наступного клапана стало напроти кулачка і далі регулюю...і так всі клапани...і ніколи не задавався ціллю послідовності і кутом повороту розпредвалу...

100%!!! Я точно так само. Ніяких 180, 360, 540 і т.д. Дідівський гарантований спосіб: кулачок протилежно коромислу/штовхачу - регулюй!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, Я у дужках уточнив. РЕМІНЬ ЗНЯТИЙ! Фази нікуди не підуть, іх формує распр.вал.

І я це добре побачив...

Через то і запитав.

Ви вважаєте якщо, зараз підете  виставите мітки, знімете ремень ГРМ, та зробите оберт колесом сумістив мітку на колінвалу, поставите назад ремінь, то двигун запуститься?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ви вважаєте якщо, зараз підете  виставите мітки, знімете ремень ГРМ, та зробите оберт колесом сумістив мітку на колінвалу, поставите назад ремінь, то двигун запуститься?

1000%

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тоді для Вас пост #41 а краще самі перевірте, і Ваша переконаність зникне...

Змінено користувачем vzx
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

І що в цьому посту нового??? Цитата: "Переставляйте на 360- тогда заведётся)))". Повний оберт - це і є 360.

Змінено користувачем vzx
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, А чому ж йому не запуститись? Поршні де були, там і залишились, виступи диска навпроти ДКПВ де були, там і залишились. ВСЕ, більше нічого не треба.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Уточню 360 по коленвалу,  і не забуваєм що він робить два оберти за один оберт распредвалу. т.т. мітки на колінвалу мають співпасти 2-а рази. а на распредвалу 1-н раз.

Якщо ви при "0" на распредвалу та колінвалу знімите ремень ГРМ, та зробите оберт колінвала, а потім поставите знов ремінь, то в Вас мітки колінвалу/распредвалу за два оберти не співпадуть, можете самі переконатись.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, Співпадуть 100%. Переконувався вже далеко не один раз :). А що, за один оберт кількість зубів на шківу зміниться :) ? Звісно, ремінь потрібно правильно одягнути (натяг по помпі).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, А чому ж йому не запуститись? Поршні де були, там і залишились, виступи диска навпроти ДКПВ де були, там і залишились. ВСЕ, більше нічого не треба.

В якому циліндрі підпалювать будете в 1-му чи 4-му, вони обидва зверху та в ВМТ? Чи в обох зразу?

Чи може одразу на всі свічки іскру кидать?

На то і фазі придумали щоб напевно знати  де підпалювать треба, і якщо по ним перекос то можите підпалювати там де нема чому горіти, а де є нічого не згорить...

Змінено користувачем Pretindent
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.