Перейти до публікації

Выбор собаки для защиты частного дома и семьи


Гость_Kandidat_

Рекомендовані повідомлення

4,6 тис.   3

купили вчера зверюку собачище

ff2ffc95422f.jpg
eb6f2d76f7cb.jpg
0830ac41ea2a.jpg
жена с малым захотели себе собачку.....возраст 4 месяца....мини той терьер 
осталось теперь мне купить нормальную собаку  :D

Змінено користувачем Kandidat
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

:D главное теперь не чихнуть в сторону этого охранника...
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

4,6 тис.   3

:D главное теперь не чихнуть в сторону этого охранника...

эт точно....а-то дорогой пчих выйдет ))))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 місяці потому...
4,6 тис.   3

 

купили вчера зверюку собачище

ff2ffc95422f.jpg
eb6f2d76f7cb.jpg
0830ac41ea2a.jpg
жена с малым захотели себе собачку.....возраст 4 месяца....мини той терьер 
осталось теперь мне купить нормальную собаку  :D

 

сегодня сфоткал по пути домой

9c59def75298.jpg

 

а это так на море охраняла вещи 

0949df53584498c5336d754d2b25a762.jpg

 

дом охраняет аналогично  :D

Змінено користувачем Kandidat
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, эх. увидел что тема апнулась, думал действительно охранника взяли ))) но и такой "пчих" это живое существо и член семьи ))) 

 

заодно пробежался по тем постам, что пропустил раньше. немного ИМХО... Для охраны двора нужна адекватная и вменяемая собака, которая будет хорошо поддаваться дрессировке и обучению, и соответственно будет контролируемой. Из всех которых знаю - это немцы. При этом собаку нужно искать с хорошей родословной. Не "дитём чемпионов выставки в хацапетовке", а именно с хорошими генами. Нет, они тоже могут быть чемпионами выставок и разных, но не всегда с хорошей родословной. уж поверьте. 

Но действительно, это не панацея от воров. шокеры. пули или яд они ой как умеют применять.... 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

4,6 тис.   3

для охраны решили что будем брать позже...сейчас образ жизни не позволяет......кормить некому будет в наше отсутствие

ну а для темы, то остановили выбор на

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

1303194615_61.jpg

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, Думаю что хороший выбор ))) 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

а как такой пёсик

 

Змінено користувачем генаБ
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

Последние 15 лет держу овчарок, относительно неприхотливые, но есть слабые места: уши и шерсть. хотя грибок и клещ, думаю, к любой породе цепляется. Умные, но больше хитрые собаки. Нечто среднее между охранником и сторожем, потому и считаются универсальными, служебными. Да, пишут что охранник и сторож - это две разные функции  собак, одни защищают хозяев, вторые - имущество. С первой задачей проще, обучаемо, да и так они за хозяина должны стоять, а вот со второй задачей как ни выбирай, методов убрать преграду в виде собаки достаточно. Я когда уезжал, то закрывал ее в доме, любой шорох с незнакомым запахом у двери - лай, потому как не видит кто, такая реакция. Вряд ли полезут уже.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 місяці потому...

растёт собачище наше  :D

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

 

Змінено користувачем Kandidat
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

21,9 тис.   585

Прікольний чудо-охоронець :D

Змінено користувачем jason_ua
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В мене охоронець садиби німецька вівчарка. Живе лише на вулиці, має добре утеплену буду і КИТАЙСЬКИЙ ланцюг. Це вже другий. Перший тонший вона успішно перетерла і розірвала за рік часу. Другий ланцюг купив вже товстий, тим більше, що псу виповнилося 3 роки. Коли нікого немає вдома, пес спущений і бігає по ділянці. Дуже добре охороняє територію і грізно гавкає на чужинців. Одна проблема - не навчена. Не було часу займатися її освітою. Виросла як є і на команди не реагує. Якщо їй хтось не сподобається, я її можу зупинити лише фізичною силою, тримаючи за ошийник. Одного разу майстер необережно зайшов в межі досяжності досить довгого 4 м. ланцюга. Довелось мені своїми 100 кг. Лягти на неї зверху... А так до домашніх дуже ласкава, любить бавитися. Вцілому, навіть дуже розумна без науки. Купили її щеням у невідомих людей всього за 200 грн. без жодних документів і прививок. Брав чисто як пса на ланцюг. Не був впевнений, що це породиста вівчарка. Що виросло, то виросло. Невибаглива, їсть все підряд, включаючи грушки і горіхи, що ростуть над нею і падають. Але головна їда - перлова каша і дуже багато м"яса і костей. Цього їй не жалкую. Мороз - 23 їй байдуже, вночі спить в буді, а вдень на снігу. 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Наша вівчарка Ванда

 

Спойлер

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

41 минуту назад, sens2012 сказал:

Не було часу займатися її освітою. Виросла як є і на команди не реагує.

А может лучше попробовать, найти толкового кинолога, если еще не поздно? Ведь не ровен час, сиганет через забор и наделает беды... Могут и люди пострадать и сама собака.
Был у меня в ранней юности случай. Брат с Афгана вернулся, но не один, а со своей овчаркой. Служили они вместе и незадолго до вывода собачка (Эльба) была ранена. Увечий особых не получила, но взрывчатку искать уже не могла, нюх уже не тот стал. Брат её в расход пустить не дал, подлечил, кормил со своего пайка и забрал с собой на родину. Так при первой нашей с ней встрече она легко разогнула рывком карабин от привязанного к дереву поводка, сиганула через забор 1,5 м и стала возле меня скаля зубки. Пока брат на зов из дома не вышел я стоял как каменный перед ней. Хорошо, что дрессированная была, а так могла и в клочья разорвать. Здоровая махина.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вона вже вибігала на вулицю. Поза межами своєї території пес - ангел. Їй стають пофіг люди, машини, інші собаки. А коли повертається на свою ділянку - звір! Я таке помічав неодноразово за іншими вівчарками. У нас в селищі майже на кожному подвір"ї по вівчарці. Проходиш повз закриті ворота, то кидається на сітку, грізно гавкає. А йдеш, коли ворота відчинені навстіж - просто сидять і навіть не гавкають. Але тільки-но спробуй перейти межу воріт............ Тому, вважаю вівчарку найкращою для охорони від всяких злодюжок металів, велосипедів, тачок і т.п. Для злодіїв-профі, які хочуть пограбувати будинок, така вівчарка незначна перешкода. Кінолога наймати.... пес ланцюговий, без прививок. Ніколи не ставили собі за мету мати саме породисту навчену вівчарку. Мала бути скоріше дворняжка-сигналізація при буді. Купив по оголошенню, дешево, в таких самих господарів, де сучка-мама також була ланцюговим псом. Правда, була подібна на вівчарку. А виводок був дуже дохлий.... Всі худі, плешиві. Я вибрав краще щеня серед того, що було. Потім довго мучився мазав якоюсь хернею щоб шерсть стала більш-менш нормальною. Але переросла всі невзгоди і вимахала на справжню вівчарку. Все ж господарі не обманули, що це має бути вівчарка. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

У меня брат завел алабая и доволен - зверюка очень толковая и страшная для окружающих

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.