Перейти до публікації

Нормальні СТО та приватні майстри.


рулон

Рекомендовані повідомлення

Antohy скинь фото, зацікавило.

дяк )

Глянь під моїм ніком кнопку під назвою "перейти к галереє" - якщо я правильно загрузив то вона там є - це ДО ТОГО.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Antohy скинь фото, зацікавило.

дяк )

Є! Висвічує одну фотку - цикаєш на неї - висвічує дві... дивина.

Як я писав крило виправив - ляля. Над дверкою видно коли дивишся на відблиск (се-ля-ві)

Зфоткаю ПІСЛЯ - скину сюди ж .

Змінено користувачем Antohy
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Antohy скинь фото, зацікавило.

дяк )

Додав ще дві - "після" витяжки. Трохи темно, але зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

Був такожу цього майстра Романа. Виправив вмятину правого крила трьохрічної давності. Коштувало всього 200 грн., в той час рихтовка з покраскою обійшлась би в 700-800 грн.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Всем привет! Кто подскажет хорошую диагностику и настройку двигателя.

Особо хочется что-бы была возможность подключить 1,6 к ПК и настройка СО.

Заранее спасибо.

067-37-03-760 Віталік
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 місяці потому...

дуже задоволений невеликим автосервісом, а точніше майстрами, які працюють біля авторинку, що на Ботвіна (заїзд з боку Кульпарківської за штрафмайданчиком ДАІ (там, де заправка Укрнафти).

Проїзжаете біля заправки, а далі перший поворот наліво і до кінця (там навіть є невелика вивіска "ремонт автомобілів").

Мабуть, мається на увазі «Віктор-сервіс»? Ходовиків не знаю (маю свого у Зимній Воді), а заїжджав не раз по мотору/карбюратору. Там є два моториста - Іван і Ігор. Раджу попасти на Ігора – він хоч молодший, але толкові ший. Виручав не раз, навіть підходив до машини за пів-кілометра від сервіса.

Змінено користувачем skolro
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Раджу оминати сервіс на Городоцькій (де зараз Галичина-авто). Коли я тільки починав свою кар’єру водія на «копійці», заїхав, бо машина шарпалась і стріляла. Клерк почав підколювати, що їй вже пора в Запитів, потім сказав, що треба їхати на мийку, а потім ще годину чекати. Від знайомого майстра, який там колись працював, наслухався теж багато приколів про своїх «колег».

Зараз з осторогою маю гнати на плановий ТО Lanos.

Змінено користувачем skolro
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

А може хтось порадить нормального майстра у м. Стрию. Гуляє холостий хід на прогрітій машині. А ще хотів би перетягнути сидіння, салон. Авто DAEWOO SENS

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...
  • 3 місяці потому...

Раджу оминати сервіс на Городоцькій (де зараз Галичина-авто).

Приєднуюсь,а ще ціни у них,сьогодні заїхав на діагностику ходової,виявили що треба міняти втулки стабілізатора,купив в них втулки+діагностика+заміна= 211 грн(ппц,це крім обовязкової мийки,бо вона зараз не працює,а так було-б ще дорожче)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Привіт учасникам клубу!

Порадьте, будь-ласка, у Львові хорошого спеціаліста по рульовій рейці/колонці (діагностика/ремонт).

Рульове з гідропідсилювачем.

Наперед дякую.

Змінено користувачем Andriy78
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

Ходовка+двигун+електрик+підварити ...

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

тел.(098)742-38-55 Славік,Віталік

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 місяці потому...

Привіт всім!У мене зависають холості. Поїздив по майстрах, що знав, так і ні хто не може визначити в чому проблема. Тобто потрібно тестування датчиків, прозвон всіх дротів. А купляти новий РХХ чи інший датчик може це він і я вгадаю, не хочеться.

Відгукніться хто знає майстра який би це вирішив. Дякую

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

Ходовка+двигун+електрик+підварити ...

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

тел.(098)742-38-55 Славік,Віталік

Якщо я правильно зрозумів це вам сервіс, або ви там працюєте ?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 місяці потому...

Всім привіт!

Необхідно замінити передні амортизатори. Порадьте, де краще їх придбати та замінити.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

ребята, хочу посмотреть машинку во Львове, поэтому подскажите, где есть нормальное СТО чтоб посмотрели машинку и желательно все в комплексе: ходовку,мотор, кузов что билось и красилось, компьютерную диагностику? заранее благодарен

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 5 тижнів потому...

ребята, хочу посмотреть машинку во Львове, поэтому подскажите, где есть нормальное СТО чтоб посмотрели машинку и желательно все в комплексе: ходовку,мотор, кузов что билось и красилось, компьютерную диагностику? заранее благодарен

де зустрічаєтесь??

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

Мабуть, мається на увазі «Віктор-сервіс»? Ходовиків не знаю (маю свого у Зимній Воді), а заїжджав не раз по мотору/карбюратору. Там є два моториста - Іван і Ігор. Раджу попасти на Ігора – він хоч молодший, але толкові ший. Виручав не раз, навіть підходив до машини за пів-кілометра від сервіса.

Ось таку 60 см. царапину я отримав як бонус при заміні ремня ГРМ на ПП "Віктор Сервіс" Кульпарківська, 99 Моторист Ігор та електрик Олексій постарались.

В результаті 700 гривень за заміну датчика колінвалу та ремня ГРМ в Sonata 2004р. та 80 грн. за стоянку охоронцю. Ну і 50 дол.-100 дол. за ліквідацію царапини. А міг затягнути машину трохи далі на СТО де роблять акуратно. Скупий платить двічі...

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Змінено користувачем kobakv
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 місяці потому...

Доброго дня, хочу зробити наконечники розборними, підскажіть нормального токаря чи майстерню (бажано Сихів), дякую.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 7 місяців потому...

Доброго дня,

Порадьте хорошого майстра моториста, сто. Маю проблему з оборотами. Машина стала працювати на вищих оборотах а що саме гірше обороти тупо зависають..... 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Бачу всі порадами аж засипали.... Проблему вирішив, майстра найшов. Всім дякую.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

 А мені подобається їздити ремонтувати свою машину на СТО "На ходу", що на Зеленій 115а, це у Львові.Хлопці працюють по вищому розряду.
Цех новий, обладнання сучасне, є покрасочна камера фарба і матеріал на місці. Покрасили два бампери за 2000 грн. в бонус відполірували і поправили дверки, зробили дуже шкидко, за два дні. Всім раджу....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.